Справа № 369/12716/24
Провадження №2-о/369/535/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05.12.2024 року м. Київ
Києво-Святошинський районний суд Київської області у складі:
головуючого судді Пінкевич Н.С.,
при секретарі Липченко О.С.,
за участю представника заявника ОСОБА_1 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву ОСОБА_2 заінтересовані особи Вишнева державна нотаріальна контора, Крижопільська державна нотаріальна контора про встановлення юридичного факту, -
в с т а н о в и в :
У провадженні суду перебуває цивільна справа за заявою ОСОБА_2 заінтересовані особи Вишнева державна нотаріальна контора, Крижопільська державна нотаріальна контора про встановлення юридичного факту.
У судовому засіданні представник заявника ОСОБА_2 адвокат Матвійчук Д.В. заявив клопотання про залишення заяви в частині визнання за ОСОБА_3 право на спадщину після смерті ОСОБА_4 та зобов`язання Вишневої державної нотаріальної контори видати свідоцтво про право на спадщину ОСОБА_3 .
Згідно з п. 1 ч. 2.ст. 49 ЦПК України, крім прав та обов`язків, визначених устатті 43 цього Кодексу, позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.
Відповідно до п. 5 ч. 1ст. 257 ЦПК Українисуд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Відповідно до ч. 2ст. 257 ЦПК України, особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
За наведеного, вимоги про визнання за ОСОБА_3 право на спадщину після смерті ОСОБА_4 та зобов`язання Вишневої державної нотаріальної контори видати свідоцтво про право на спадщину ОСОБА_3 слід залишити без розгляду.
Керуючись п.5 ч.1ст.257 Цивільного процесуального кодексу України, суд-
у х в а л и в :
Вимоги про визнання за ОСОБА_3 право на спадщину після смерті ОСОБА_4 та зобов`язання Вишневої державної нотаріальної контори видати свідоцтво про право на спадщину ОСОБА_3 - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення або складення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження , якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Наталія ПІНКЕВИЧ
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 05.12.2024 |
Оприлюднено | 09.12.2024 |
Номер документу | 123569443 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:. |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Пінкевич Н. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні