Ухвала
від 10.12.2024 по справі 240/16873/20
ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про поновлення провадження у справі

10 грудня 2024 року м. Житомир справа № 240/16873/20

категорія 111020200

Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Чернова Г.В., розглядаючи питання про поновлення провадження в адміністративній справі за позовом Головного управління ДПС у Житомирській області до Приватного підприємства "Адлєр" про застосування арешту коштів,

встановив:

Ухвалою суду від 16.12.2020 зупинено провадження в адміністративній справі № 240/16873/20 за позовом Головного управління ДПС у Житомирській області до Приватного підприємства "Адлєр"про застосування арешту коштів до набрання законної сили судовим рішенням Житомирського окружного адміністративного суду по справі №240/13358/20.

Постановою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 18 лютого 2021 року апеляційну скаргу Приватного підприємства "Адлєр" залишено без задоволення, а рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2020 року - без змін.

Відтак, обставини, які були підставою для зупинення провадження у цій справі, відпали.

Частиною першою статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Таким чином, провадження у даній справі необхідно поновити.

Згідно з частиною 3 статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України, провадження у справі продовжується зі стадії, на якій його було зупинено.

Керуючись статтями 237, 243, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ухвалив:

Поновити провадження в адміністративній справі № 240/16873/20 за позовом Головного управління ДПС у Житомирській області до Приватного підприємства "Адлєр" про застосування арешту коштів.

Ухвала суду набирає законної сили негайно після її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Г.В. Чернова

СудЖитомирський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення10.12.2024
Оприлюднено12.12.2024
Номер документу123651567
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо погашення податкового боргу, з них застосування адміністративного арешту коштів та/або майна

Судовий реєстр по справі —240/16873/20

Ухвала від 10.12.2024

Адміністративне

Житомирський окружний адміністративний суд

Чернова Ганна Валеріївна

Ухвала від 16.12.2020

Адміністративне

Житомирський окружний адміністративний суд

Чернова Ганна Валеріївна

Ухвала від 05.10.2020

Адміністративне

Житомирський окружний адміністративний суд

Чернова Ганна Валеріївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні