Ухвала
від 10.12.2024 по справі 754/17028/24
ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Номер провадження 2/754/7651/24

Справа № 754/17028/24

У Х В А Л А

Іменем України

10 грудня 2024 року Київ

Суддя Деснянського районного суду міста Києва Гринчак О.І., вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, перевіривши виконання вимог ст. 175-177 ЦПК України за позовною заявою Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «МИЛОСЛАВСЬКА 2-В» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

В С Т А Н О В И Л А:

Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «МИЛОСЛАВСЬКА 2-В», через представника - адвоката Драган Яну Сергіївну, звернулося до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості в розмірі 16273,38 грн.

Позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків з огляду на таке.

Згідно з ч. 1 ст. 4 ЦПК України кожна особа має право у порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

За правилами цивільного процесуального законодавства, позовна заява за формою та змістом повинна відповідати вимогам, викладеним у ст. 175, 176, 177 ЦПК України.

Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 173 ЦПК України повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.

Згідно з п. 8 ч. 3 ст. 173 ЦПК України позовна заява повинна містити перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.

Позивач у позовній заяві зазначає місце проживання відповідача: АДРЕСА_1 .

Згідно з даними Реєстру територіальної громади міста Києва за вказаною адресою жодної особи не зареєстровано, а ідентифікувати особу відповідача без дати народження та РНОКПП неможливо.

У позовній заяві (арк. 3) представник відповідача зазначає, що ОСОБА_1 є власником квартири АДРЕСА_2 та членом ОСББ «Милославська 2-В», що підтверджується Інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, копія додається (Додаток 16, електронний доказ https://online.minjust.gov.ua).

У додатках до позовної заяви додатком 16 вказано копію Публічного договору про надання послуг комерційного обліку електричної енергії. Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у додатках взагалі не вказано та до матеріалів позовної заяви не надано.

Крім того, позивач вказує РНОКПП відповідача: 0000000000. Натомість незазначення позивачем РНОКПП відповідача позбавляє суд можливості скористатися пошуком даних у Єдиному державному демографічному реєстрі та Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, а відсутність даних про дату народження - унеможливлює пошук РНОКПП.

Враховуючи вказане, позивачу необхідно усунути недоліки позову шляхом надання:

- даних щодо дати народження та РНОКПП відповідача;

- інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, про яку вказано позивачем у позовній заяві.

Залишення позову без руху з зазначених вище підстав не є по своїй суті обмеженням права на доступ до суду, оскільки відповідає вимогам закону та основним засадам цивільного судочинства, та є необхідним для справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду та вирішення справи.

Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 175 і 177 ЦПК України, постановляє ухвалу, в якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб та строк їх усунення.

Вище викладене дає підстави для висновку, що позовна заява не відповідає вимогам закону, а тому підлягає залишенню без руху з наданням строку на їх усунення.

Керуючись ст. 175, 177, 185 ЦПК України,

УХВАЛИЛА:

Позовну заяву Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «МИЛОСЛАВСЬКА 2-В» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості залишити без руху.

Надати заявнику строк для усунення недоліків протягом п`яти днів з дня отримання ухвали.

У разі невиконання ухвали суду у зазначений строк заяву вважати неподаною та повернути заявнику зі всіма доданими до неї документами.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя Деснянського районного

суду міста Києва Оксана ГРИНЧАК

СудДеснянський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення10.12.2024
Оприлюднено12.12.2024
Номер документу123668460
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —754/17028/24

Ухвала від 03.01.2025

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Гринчак О. І.

Ухвала від 10.12.2024

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Гринчак О. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні