ЄУН 193/1819/24
Провадження 1-в/193/403/24
У Х В А Л А
іменем України
12 грудня 2024 року Софіївський районний суд Дніпропетровської області
ускладі: головуючого судді ОСОБА_1 ,
за участю: секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
засудженого ОСОБА_4 (у режимі відеоконференції),
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в сел. Софіївка Криворізького району Дніпропетровської області клопотання засудженого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання,
В С Т А Н О В И В:
09.10.2024 до суду надійшло клопотання засудженого ОСОБА_4 про умовно-дострокове звільнення.
В обґрунтування свого клопотання вказав, що він відбував покарання у ДУ «Софіївська виправна колонія (№45)» з 03.02.2021 у вигляді позбавлення волі, що призначене йому за вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.
У судовому засіданні засуджений заявив клопотання про залишення свого клопотання про умовно-дострокове звільнення без розгляду з огляду на невеликий залишок терміну покарання (один місяць), який залишився йому відбувати, тому доцільності розгляду вказаного клопотання не вбачає.
Прокурор ОСОБА_3 у судовому засідання не щаперечував про можливість залишення клопотання без розгляду.
Дослідивши матеріали клопотання, вислухавши думку учасників судового розгляду суд доходить до такого висновку.
Відповідно до п.2 ч.1 ст.537КПК України під час виконання вироку суд, визначений частиною другою статті 539 цього Кодексу, має право вирішувати питання про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання.
Відповідно до ч.1, 2ст. 539 КПК Українипитання, які виникають під час та після виконання вироку вирішуються судом за клопотанням (поданням) прокурора, засудженого, його захисника, законного представника, органу або установи виконання покарань, а також інших осіб, установ або органів у випадках, встановлених законом.
Враховуючи відмову засудженого від розгляду його клопотання, а також вимоги ч. 6 ст. 9 КПК України, відповідно до якої у випадках, коли положення цього Кодексу не регулюють або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження, визначені частиною першою статті 7 цього Кодексу, до яких належать, зокрема, верховенство права, законність, доступ до правосуддя, суд вважає за можливе клопотання засудженого ОСОБА_4 про його умовно-дострокове звільнення з підстав, установлених ст. 81 КК України, залишити без розгляду.
Керуючись ст. 81 КК України, ч. 2 ст. 376, ст. 537, 539 КПК України, суд
У Х В А Л И В:
Клопотання засудженого ОСОБА_4 про його умовно-дострокове звільнення, - залишити без розгляду.
На ухвалу суду протягом семи днів з дня її оголошення прокурор, захисник можуть подати апеляційну скаргу до Дніпровського апеляційного суду через Софіївський районний суд Дніпропетровської області, а засуджений, який перебуває у місцях позбавлення волі, у той же строк і порядок, але з дня отримання повного тексту цієї ухвали.
У зв`язку з неявкою усіх учасників судового провадження, фіксація оголошення повного тексту цієї ухвали 13 грудня 2024 року звукозаписувальними технічними пристроями не здійснювалася.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Софіївський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 12.12.2024 |
Оприлюднено | 16.12.2024 |
Номер документу | 123736252 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання |
Кримінальне
Софіївський районний суд Дніпропетровської області
Томинець О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні