Справа № 127/21149/24
У Х В А Л А
12 грудня 2024 р.Вінницький міський суд Вінницької області в складі судді Венгрин О.О.,
секретар Мартинюк У.В.,
за участі представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Часник О.Д.,
відповідача ОСОБА_2 , його представника - адвоката Чернякової М.А.,
представника третьої особи - Вінницької міської ради Шмігленко І.В.,
розглянувши у підготовчому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа: Вінницька міська рада, про виділ в натурі частки житлового будинку з прибудовами, господарськими будівлями та спорудами, встановлення порядку користування земельною ділянкою,
в с т а н о в и в:
В провадженні суду знаходиться цивільна справа №127/21149/24 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа: Вінницька міська рада, про виділ в натурі частки житлового будинку з прибудовами, господарськими будівлями та спорудами, встановлення порядку користування земельною ділянкою.
В судовому засіданні представник позивача ОСОБА_1 - адвокат ЧасникО.Д. заявила клопотання про залучення до участі у справі як співввідповідача ОСОБА_4 , оскільки він є співвласником (1/4 частка) спірного домоволодіння, що по АДРЕСА_1 .
Відповідач ОСОБА_2 , його представник - адвокат Чернякова М.А., представник третьої особи - Вінницької міської ради - Шмігленко І.В. не заперечують щодо задоволення клопотання.
Відповідач ОСОБА_3 не з`явився, належним чином повідомлявся про день і час розгляду справи. (а.с. 92 зворот)
Вислухавши думку учасників процесу, що з`явились, суд вважає необхідним залучити до участі у справі як співвідповідача ОСОБА_4 .
Згідно ст. 51 ч. 1 ЦПК України суд першої інстанції має право за клопотанням позивача до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання залучити до участі у ній співвідповідача.
Оскільки ОСОБА_4 є власником 1/4частки спірного домоволодіння (а.с. 76), а предметом спору є виділ в натурі частки житлового будинку з прибудовами, господарськими будівлями та спорудами, встановлення порядку користування земельною ділянкою, суд вважає необхідним клопотання задоволити, залучити до участі у справі ОСОБА_4 як співвідповідача.
Керуючись ст. 51 ч. 1 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
Залучити до участі в справі №127/21149/24 як співвідповідача ОСОБА_4 ( АДРЕСА_2 , частка власності в нерухомому майні по АДРЕСА_1 ).
Позивача ОСОБА_1 зобов`язати протягом двох днів з дня отримання копії ухвали суду направити ОСОБА_4 копію позовної заяви з додатками, а докази такого направлення надати суду до наступного судового засідання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повна ухвала виготовлена 16.12.2024.
Суддя О.О. Венгрин
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 12.12.2024 |
Оприлюднено | 18.12.2024 |
Номер документу | 123771608 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: |
Цивільне
Вінницький міський суд Вінницької області
Венгрин О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні