Ухвала
від 17.12.2024 по справі 943/878/22
БУСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Єдиний унікальний номер №943/878/22

Провадження № 2-о/943/3/2024

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇН И

17 грудня 2024 року м. Буськ, Львівська область

Буський районний суд Львівської області

у складі: головуючого судді Шендрікової Г.О.,

зприсяжних Спільник О.А. та Ростикуса П.Б.

за участю секретаря судового засідання Ладиги С.В.

без участі сторін,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Буськ без фіксації технічним засобомзаяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: орган опіки і піклування Красненської селищної ради про визнання особи недієздатною та встановлення опікуна,

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Буського районного суду Львівської області знаходиться цивільна справа за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: орган опіки і піклування Красненської селищної ради про визнання особи недієздатною та встановлення опікуна.

У зв`язку з неявкою в судове засідання всіх учасників справи фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося, в порядку ч.2 ст. 247 ЦПК України.

Відповідно до ч.3 ст.94 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені розділом ІV цього Кодексу.

20.08.2024 року до Буського районного суду, через канцелярію, повернулася цивільна справа за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: орган опіки і піклування Красненської селищної ради про визнання особи недієздатною та встановлення опікуна без виконання судово-психіатричної експертизи, оскільки особа не з`явилася для експертного огляду.

05.09.2024 року поновлено провадження по справі. Судове засідання призначено на 29.10.2024 року. Заявник не з`явився за викликом суду 29.10.2024 року та 17.12.2024 року, про день та час слухання справи належним чином повідомлений, про причини неявки суд не повідомив. Клопотань про відкладення судового засідання до суду не надходило.

Відповідно до ч. 5 ст. 223 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, у разі повторної неявки позивача в судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним про причини неявки, крім випадку, якщо від нього надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, і його нез`явлення не перешкоджає вирішенню спору.

Крім того, згідно п. 3 ч. 1 ст. 257 ЦПК України залишення судом позовубезрозгляду у випадку, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з`явився в судове засідання або не повідомив про причини неявки, крім випадку, якщо від нього надійшла заява про розгляд справи за його відсутності і його нез`явлення не перешкоджає розгляду справи.

Згідно ч. 3ст. 13 ЦПК Україниучасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд. Таке право мають також особи, в інтересах яких заявлено вимоги, за винятком тих осіб, які не мають процесуальної дієздатності.

Враховуючи вищенаведене, суд приходить до висновку, що залишення позовної заяви без розгляду не порушує права та інтереси як заявника, так і інших учасників процесу, а тому пред`явлену заяву слід залишити без розгляду.

Керуючись ст.ст. 257, 258, 260, 261 ЦПК України,

П О С Т А Н О В И В:

Заяву ОСОБА_1 ,заінтересована особа:орган опікиі піклуванняКрасненської селищноїради провизнання особинедієздатною тавстановлення опікуна залишити без розгляду.

Ухвала можебути оскарженадо Львівськогоапеляційного судупротягом 15днів здня їїпроголошення.

Суддя Г. О. Шендрікова

Присяжні: О.А.Спільник

П.Б. Ростикус

СудБуський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення17.12.2024
Оприлюднено19.12.2024
Номер документу123813165
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них:

Судовий реєстр по справі —943/878/22

Ухвала від 17.12.2024

Цивільне

Буський районний суд Львівської області

Шендрікова Г. О.

Ухвала від 05.09.2024

Цивільне

Буський районний суд Львівської області

Шендрікова Г. О.

Ухвала від 01.12.2022

Цивільне

Буський районний суд Львівської області

Шендрікова Г. О.

Ухвала від 01.12.2022

Цивільне

Буський районний суд Львівської області

Шендрікова Г. О.

Ухвала від 14.09.2022

Цивільне

Буський районний суд Львівської області

Шендрікова Г. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні