Рішення
від 05.12.2024 по справі 904/4291/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05.12.2024м. ДніпроСправа № 904/4291/24

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "УЛЬМА ОПАЛУБКА УКРАЇНА"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "ТЕХНОМАЙН ІНЖИНІРИНГ"

про стягнення боргу

Суддя Юзіков С.Г.

При секретарі судових засідань: Морозі А.О.

Представники:

Позивача - Коваль О.Л.

Відповідача Прокопенко Д.О.

СУТЬ СПОРУ:

Позивач просить стягнути з Відповідача 594 247,48 грн., з яких: 587 062,75 грн. - боргу за послуги оренди, 7 184,73 грн. - штрафу, мотивуючи неналежним виконанням Відповідачем Загальних умов оренди (найму) від 05.01.2024 та Угоди № 003/01-24 від 05.01.2024.

Відповідач позов заперечує, мотивуючи тим, що ТОВ "Техномайн Інжиніринг" укладав договори зі Службою відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області, Службою відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області, ПАТ "НЕК "УКРЕНЕРГО" щодо будівництва і аварійно-відновлювальних робіт об`єктів що постраждали від дій країни-агресора. Фінансування зазначених договорів здійснюється Замовниками за рахунок наявних бюджетних асигнувань. Тому, фінансова спроможність ТОВ "Техномайн Інжиніринг" прямо залежить від виконання Замовниками своїх зобов`язань в частині оплати за виконанні роботи. ТОВ "ТЕХНОМАЙН ІНЖИНІРИНГ" проводить роботу стосовно приведення строків фінансування у відповідність строкам виконання робіт. Але, на сьогоднішній день Замовники мають заборгованість перед ТОВ "Техномайн Інжиніринг", що, відповідно, створює заборгованість останнього за його зобов`язаннями перед контрагентом. Також Відповідач повідомив, що 30.09.2024 року він сплатив частину боргу, а саме 150 000,00 грн., що підтверджується платіжною інструкцією № 1522 від 30.09.2024 та 29.10.2024 85 000,00 грн. що підтверджується платіжною інструкцією № 1761 від 29.10.2024 р.

За клопотанням Позивача судові засідання проводилися в режимі відеоконференції.

У судових засіданнях представники сторін надали свої пояснення щодо спірних відносин. Представник Позивача у судовому засіданні заявив, що наведені Відповідачем платежі зараховані за періоди , в які їх проведено.

У судовому засіданні досліджено надані сторонами докази.

У судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши представників сторін, господарський суд

ВСТАНОВИВ:

05.01.2024 ТОВ "УЛЬМА ОПАЛУБКА Україна" (Позивач, Орендодавець) з ТОВ "ТЕХНОМАЙН ІНЖИНІРИНГ" (Відповідач, Орендар) уклали Загальні умови оренди (найму) (Договір), та Угоду № 003/01-24 (Угода).

За Договором та Угодою Позивач зобов`язався зокрема передати у строкове платне користування об`єкт оренди - Елементи опалубки (об`єкт оренди), замовлені в Орендаря згідно з додатком до Загальних умов оренди (найму), що є його невід`ємною частиною), а Орендар зобов`язався прийняти об`єкт оренди, сплатити передоплату та щомісячно сплачувати орендну плату в порядку і розмірах, визначених укладеними правочинами.

Орендар вступає в строкове платне користування об`єктом оренди з дати підписання Сторонами Акта приймання-передачі (п. 2.1. Договору).

Відповідно до п. 7.1 Договору за користування об`єктом оренди Орендар зобов`язаний щомісячно сплачувати Орендодавцю орендну плату. Ставка орендної плати на місяць вказується в окремо укладеній Сторонами Угоді. Розмір чи ставка орендної плати може бути змінено в порядку та на умовах, визначених Загальними умовами.

Орендна плата нараховується за повний календарний місяць по факту наявності об`єкта оренди в Орендаря, а у випадку використання об`єкта оренди неповний календарний місяць - орендна плата нараховується за фактичний період часу використання об`єкта оренди. (п. 7.4 Договору).

Приймання-передачі послуг з користування об`єктом оренди здійснюється щомісячно за Актом надання послуг.

Згідно з п. 7.3. Договору при застосуванні терміну "орендна плата" розуміється місячна орендна плата з урахуванням її індексації та з урахуванням ІІДВ з розрахунку 30 (тридцять) днів на місяць. Розмір орендної плати визначається за ставкою, визначеною окремо укладеною Сторонами Угодою - у відсотках від сукупної вартості майна - об`єкта оренди (ціна кожної одиниці вказана у Каталожній вартості елементів опалубки), переданого Орендарю в оренду за Актом (актами) прийому-передачі WZ. При більшій або меншій кількості днів в місяці орендна плата збільшується або зменшується відповідно на кількість днів у відповідному місяці користування об`єктом оренди. При цьому день передачі об`єкта оренди та день повернення об`єкта оренди вважаються одним днем.

Сторони домовились, що за перші 30 днів оренди Орендар сплачує орендну плату протягом 5 календарних днів, наступних за днем підписання цієї Угоди, але не пізніше ніж за один день до передачі Орендодавцем елементів опалубки в оренду. Кожний наступний місяць оренди Орендар оплачує не пізніше 10 числа місяця, наступного за місяцем складення Орендодавцем Акту надання послуг. Сторони погодили, що Орендар буде перераховувати на рахунок Орендодавця Гарантійний платіж (платежі) у розмірі не менше ніж 2,7% від сукупної вартості майна (об`єкта оренди), що передаватиметься Орендарю в оренду за Актом (актами) приймання-передачі WZ. Гарантійний платіж сплачується Орендарем протягом 5 календарних днів, наступних за днем підписання цієї Угоди (погодженої Орендодавцем заявки на додаткову передачу елементів опалубки в оренду - у разі кількісного збільшення об`єкту оренди за бажанням Орендаря під час дії цієї Угоди), але не пізніше ніж за один день до передачі Орендодавцем елементів опалубки в оренду (п. 3 Угоди).

Згідно з п. 3.4 Загальних умов у тому разі, якщо внаслідок огляду та перевірки Орендодавцем (при поверненні Орендарем) об`єкта оренди (або його складових) з`ясується, що об`єкт оренди (або його складові) не відповідає (не відповідають) умовам повернення об`єкта оренди, Сторони виходять з такого:

3.4.1. Якщо об`єкт оренди або його складові пошкоджені і не підлягають ремонту або знищені/втрачені, то Орендодавець складає Акт повернення. У цьому разі відповідне майно (об`єкт оренди чи його відповідна частина) залишається в Орендаря, а Орендодавець нараховує Орендарю штраф внаслідок неповернення з оренди такого майна и розмірі та порядку, передбаченому додатком № 3 до Загальних умов.

Орендар зобов`язаний сплатити Орендодавцю нарахований за цим пунктом штраф протягом 5-ти банківських днів, наступних за днем направлення Орендодавцем (за допомогою M.E.DOC або електронного поштою) підписаного розрахунку штрафу та рахунку на оплату штрафу.

Про неможливість повернути з оренди елементи опалубки, які пошкоджені і не підлягають ремонту або знищені/втрачені, Орендар повідомляє Орендодавця офіційним листом (із зазначенням у ньому номеру Угоди, адреси, за якою елементи опалубки використовувались, переліку та кількістю таких елементів опалубки з номерами, вказаними у Додатку № 1 до Загальних умов), який направляє Орендодавцю Укрпоштою (а скан такого підписаного листа - електронною поштою на електронну скриньку Орендодавця). Орендодавець на такі елементи опалубки складає Акт повернення датою отримання Орендодавцем листа на електронну скриньку, оформлює його зі своєї сторони належним чином, сканує і направляє скан такого акту разом з розрахунком штрафу та рахунком на оплату штрафу Орендарю на його електронну скриньку та Укрпоштою. Орендар, отримавши такі документи, роздруковує Акт повернення, підписує його зі своєї сторони (підпис скріплює печаткою), сканує і протягом наступного робочого дня після отримання Акту повернення, направляє підписаний Акт повернення Орендодавцю електронною поштою та оригінальний примірник Укрпоштою.

3.4.2. Якщо об`єкт оренди чи його складові потребують очистки та/або ремонту, то Орендодавець вказує відповідну кількість товару в Акті повернення та виставляє розрахунок штрафу (передбачений додатком № 3 до Загальних умов) та рахунок на оплату штрафу. Орендар зобов`язаний сплатити штраф протягом 5 (п`яти) банківських днів, наступних за днем направлення Орендодавцем (за допомогою М.Е.DОС або електронною поштою) підписаного розрахунку штрафу та рахунку на оплату штрафу.

Орендодавець належно виконав зобов`язання і передав Орендарю у користування опалубку (об`єкт оренди) загальною кількістю 4 617 елементів, що підтверджується підписаними актами прийому-передачі майна в оренду WZ опалубки:

- актом прийому-передачі № WZ-12 6/UA від 2024.01.12 всього 795 шт.

- актом прийому-передачі № WZ-12 7/UA від 2024.01.12 всього 285 шт.

- актом прийому-передачі № WZ-12 94/UA від 2024.04.12 всього 1769 шт.

- актом прийому-передачі № WZ-12 122/UA від 2024.05.03 всього 1768 шт.

Однак, Відповідач з оренди повернув лише 1 696 елементів опалубки, що підтверджується:

- актом повернення елементів опалубки № PZ-0493/UA320 від 26.06.2024 всього 512 шт., з них 37 шт. потребують очистки;

- актом повернення елементів опалубки № PZ-0497/UA320 від 01.07.2024 всього 1 184 шт., з них 65 підлягають ремонту/рихтуванню.

Відповідач частково втратив, а частково повернуті елементи опалубки, що підлягають ремонту/рихтуванню, у зв`язку з цим Позивач нарахував Відповідачеві штрафів на загальну суму 7 184,73 грн.:

- рахунок на оплату по замовленню № 2080 від 01.07.2024 на суму 747,37 грн. штраф за неповернуті Орендарем з оренди елементи опалубки (втрачені);

- рахунок на оплату по замовленню № 2081 від 01.07.2024 на суму 3 317,21 грн. штраф за повернуті з оренди елементи у неналежному стані (ремонт/рихтування/заміна фанери/елементів);

- рахунок на оплату по замовленню № 2062 від 26.06.2024 на суму 3 120,15 грн. штраф за повернуті з оренди елементи у неналежному стані (ремонт/рихтування/заміна фанери/елементів).

За період січень - серпень 2024 року Орендарю нараховано загалом 1 595 195,76 грн. орендної плати, що підтверджується підписаними Актами здачі-приймання робіт (надання послуг) за Загальними умовами оренди (найму) від 05.01.2024 та Угоди № 003/01-24 від 05.01.2024:

- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 223 від 31.01.2024 на суму 46 041,17 грн.

- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 480 від 29.02.2024 на суму 66 759,68 грн.

- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 772 від 31.03.2024 на суму 71 363,81 грн.

- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 1018 від 30.04.2024 на суму 169 484,57 грн.

- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 1261 від 31.05.2024 на суму 388 484,47 грн.

- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 1500 від 30.06.2024 на суму 373 136,94 грн.

- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 1785 від 31.07.2024 на суму 239 962,56 грн.

- акт здачі-приймання робіт (надання послуг) № 2245 від 31.08.2024 на суму 239 962,56 грн.

Однак, Орендар сплатив Орендодавцеві 1 008 133,01 грн., з яких: 734 333,60 грн. - оплата послуг з оренди, 273 799,41 грн. - гарантійні платежі, які відповідно до пунктів 2.6,2.7 Загальних умов зараховані Орендодавцем в рахунок часткового погашення заборгованості з оренди.

Відтак, Відповідач спожиті послуги оплатив не в повному обсязі і не своєчасно. У зв`язку з цим, у останнього виник борг у розмірі 587 062,75 грн. та 7 184,73 грн. нарахованих штрафів.

Наведені обставини стали причиною звернення Позивачем з позовом та є предметом спору у даній справі.

Предметом доказування у даній справі є факт надання Відповідачеві Елементів опалубки в оренду, наявність у Відповідача боргу перед Позивачем, обґрунтованість нарахування стягуваних сум.

Відносини, що виникли між сторонами у справі на підставі Договору, є господарськими, тому, згідно зі ст. 4, 173-175 і ч. 1 ст. 193 ГК України, до цих відносин мають застосовуватися відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей передбачених Господарським кодексом України.

Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 11 ЦК України підставами виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема, є договори та інші правочини.

Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків. Договір є двостороннім, якщо правами та обов`язками наділені обидві сторони договору (ст. 626 ЦК України).

Частиною 1 ст. 759 ЦК України передбачено, що за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов`язується передати наймачеві майно у володіння та користування за плату на певний строк.

За найм (оренду) майна з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму (ч.1 ст. 762 ЦК України).

Статтею 193 ГК України визначено, що суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону та інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. Кожна сторона повинна вжити усіх заходів, необхідних для належного виконання нею зобов`язання, враховуючи інтереси другої сторони та забезпечення загальногосподарського інтересу.

Відповідно до ст. 525, 526 ЦК України одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Статтею 610 ЦК України передбачено, що порушенням зобов`язання є його не виконання або виконання з порушенням умов, які визначені змістом зобов`язання.

Договір є обов`язковим для виконання сторонами (ст. 629 ЦК України).

Згідно з ч. 1 ст. 530 ЦК України, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Відповідно до ч. 1 ст. 612 ЦК України боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Зобов`язання припиняється виконанням, проведеним належним чином (ст.599 ЦК України),

Статтею 611 ЦК України встановлено, у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом

Згідно зі ст. 216-217, 230-231 ГК України учасники господарських відносин несуть господарсько-правову відповідальність за правопорушення у сфері господарювання, шляхом застосування до правопорушників господарських санкцій на підставах і в порядку, передбачених цим Кодексом, іншими законами та договором.

Відповідно до ст. 74 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

У ст. 76, 77 ГПК України визначено, що належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Згідно зі ст. 78, 79 ГПК України достовірними є докази, створені (отримані) за відсутності впливу, спрямованого на формування хибного уявлення про обставини справи, які мають значення для справи. Наявність обставини, на яку сторона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, вважається доведеною, якщо докази, надані на підтвердження такої обставини, є більш вірогідними, ніж докази, надані на її спростування. Питання про вірогідність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.

Статтею 86 ГПК України передбачено, що суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

Згідно зі ст. 13 ГПК України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін.

Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених цим Кодексом.

Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.

Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.

Відповідач не заперечував позовні вимоги, лише пояснив причини виникнення боргу, крім того додав докази часткової сплати за спірними відносинами.

На підтвердження позовних вимог Позивач надав копії: Загальних умов, Угоди, актів прийому-передачі, рахунків-фактури, виписки з банківського рахунку.

Перевіривши доводи і докази сторін, проаналізувавши матеріали справи, суд частково погоджується з Позивачем.

Так, 05.01.2024 сторони уклали Загальні умови оренди (найму) та Угоду Позивач зобов`язався, зокрема, передати у строкове платне користування об`єкт оренди - Елементи опалубки (об`єкт оренди), замовлені в Орендаря згідно з додатком до Загальних умов оренди (найму), що є його невід`ємною частиною), а Орендар зобов`язався прийняти об`єкт оренди, сплатити передоплату та щомісячно сплачувати орендну плату в порядку і розмірах, визначених укладеними правочинами.

На виконання умов Договору, Позивач передав в оренду Відповідачеві елементи опалубки, що підтверджується Актами приймання-передачі.

Відповідач частково повернув Позивачеві елементи опалубки з оренди, що підтверджується Актами повернення елементів опалубки.

Частина елементів опалубки була втрачена Відповідачем та частина потребує очистки, рихтування та ремонту, у зв`язку з чим Позивач виставив Відповідачеві рахунки на оплату 747,37 грн. штрафу за повернення неремонтноздатного/зіпсованого/втраченого об`єкта оренди, на 6 437,36 грн. штрафу за повернення майна, яке потребує очистки, ремонту, заміни), загалом на 7 184,73 грн.

Сторони підписали Акти здачі-приймання робіт (надання послуг) на суму 1 595 195,76 грн.

Відповідач за надані послуги (до звернення Позивачем до суду) розрахувався частково, сплативши 1 008 133,01 грн., що підтверджується банківською випискою по рахунку Позивача за 05.01.2024 по 17.09.2024, у зв`язку з чим, за Відповідачем обліковується борг у розмірі 587 062,75 грн. основного боргу та 7 184,73 грн. нарахованих штрафів.

Відповідач в процесі розгляду даної справи частково погасив борг за надані послуги, що підтверджується платіжними інструкціями: № 1522 від 30.09.2024 на суму 150 000,00 грн., з призначенням платежу: оплата за оперативну оренду опалубки. рахунок № 1084 від 02.04.2024, договір № 003/01-24 від 05.01.2024 у т.ч. ПДВ 25 000,00 грн.; № 1761 від 28.10.2024 на суму 85 000,00 грн., з призначенням платежу: оплата за оперативну оренду опалубки. рахунок № 1428 від 03.05.2024, договір № 003/01-24 від 05.01.2024 в т.ч. ПДВ 14 166,67 грн. Відтак, станом на момент прийняття рішення судом, сума заборгованості у розмірі 235 000 грн. сплачена. Дана обставина сторонами не заперечувалась.

Відповідно до ст. 534 ЦК України у разі недостатності суми проведеного платежу для виконання грошового зобов`язання у повному обсязі ця сума погашає вимоги кредитора у такій черговості, якщо інше не встановлено договором або законом: 1) у першу чергу відшкодовуються витрати кредитора, пов`язані з одержанням виконання; 2) у другу чергу сплачуються проценти і неустойка; 3) у третю чергу сплачується основна сума боргу.

Згідно зі ст. 549 ЦК України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов`язання. Штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов`язання. Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов`язання за кожен день прострочення виконання.

Представник Позивача в судовому засіданні заявив, що вищенаведені платежі Позивач зарахував на погашення боргу за місяці, в яких ці платежі проводилися (вересень, жовтень 2024), оскільки за місяці, які відображені в призначенні платежу в наведених платіжних інструкціях Відповідача, боргу небуло.

Однак, Позивач не надав доказів наявності у Відповідача боргу перед Позивачем за Договором за вересень, жовтень 2024.

Підсумовуючи вищевикладене, беручи до уваги наявні в матеріалах справи докази погашення Відповідачем боргу в розмірі 235 000 грн., суд, керуючись приписами ст. 534, 549 ЦК України, дійшов висновку, що ці платежі слід зарахувати на погашення штрафних санкцій (7 184,73 грн. ) і частини боргу (227 815, 27 грн.). Відповідно, між сторонами відсутній предмету спору в частині вимог Позивача про стягнення боргу за нарахованими штрафами у розмірі 7 184,73 грн. та боргу за послуги оренди в розмірі 227 815, 27 грн., що є підставою для закриття провадження у справі в наведеній частині позовних вимог.

Пунктом 2 ч. 1 ст. 231 ГПК України встановлено, що господарський суд закриває провадження у справі, якщо відсутній предмет спору.

Про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу, а також вирішує питання про розподіл між сторонами судових витрат, повернення судового збору з бюджету (п. 4 ст. 231 ГПК України).

Дослідивши надані до матеріалів справи докази (Загальні умови, Угоду, акти прийому-передачі, акти повернення елементів опалубки, рахунки на оплату, акти здачі-приймання робіт (надання послуг), беручи до уваги настання строку оплати, часткову оплату Відповідачем наданих послуг та відсутність доказів оплати решти боргу, суд визнає обґрунтованою та підтвердженою матеріалами справи вимогу про стягнення основного боргу в сумі 359 247,48 грн.

З урахуванням викладеного, суд вважає, що позов підлягає частковому задоволенню у розмірі 359 247,48 грн. основного боргу.

Згідно зі ст. 129 ГПК України судові витрати у справі слід покласти на Відповідача пропорційно розміру задоволених вимог.

Згідно з ч. 2 ст. 123 ГПК України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Розмір судового збору за даними позовом складає 8 913,71 грн.

У зв`язку з закриттям провадження у справі в частині стягнення заборгованості в сумі 235 000 грн. за відсутністю предмета спору, Позивачеві, за його заявою, підлягає поверненню з державного бюджету 3 525 грн. судового збору відповідно до ст.7 Закону України "Про судовий збір".

Керуючись ст. 2, 73, 74, 76, 77-79, 86, 91, 129, 233, 238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, суд

В И Р І Ш И В:

Закрити провадження у справі № 904/4291/24 в частині позовних вимог 235 000 грн. штрафу та основного боргу.

Позов задовольнити частково.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "ТЕХНОМАЙН ІНЖИНІРИНГ" (50071, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. П. Глазового, 15-б, код 37065299) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "УЛЬМА ОПАЛУБКА УКРАЇНА" (01013, м. Київ, Набережно-Печерська дорога, 7, код 31563803) 359 247,48 грн. основного боргу, 5 388,71 грн. судового збору.

Повернути Товариству з обмеженою відповідальністю "УЛЬМА ОПАЛУБКА УКРАЇНА" (01013, м. Київ, Набережна-Печерська дорога, 7, код 31563803) 3 525 грн. судового збору з Державного бюджету України, сплата якого підтверджується платіжною інструкцією № 1437 від 19.04.2024, про що видати ухвалу.

Видати наказ після набрання судовим рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Центрального апеляційного господарського суду в строк, передбачений ст.256 ГПК України.

Повне судове рішення складене 16.12.2024.

Суддя С.Г. Юзіков

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення05.12.2024
Оприлюднено19.12.2024
Номер документу123817306
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань оренди

Судовий реєстр по справі —904/4291/24

Ухвала від 13.01.2025

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Юзіков Станіслав Георгійович

Судовий наказ від 13.01.2025

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Юзіков Станіслав Георгійович

Рішення від 05.12.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Юзіков Станіслав Георгійович

Ухвала від 27.11.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Юзіков Станіслав Георгійович

Ухвала від 19.11.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Юзіков Станіслав Георгійович

Ухвала від 30.10.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Юзіков Станіслав Георгійович

Ухвала від 24.10.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Юзіков Станіслав Георгійович

Ухвала від 07.10.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Юзіков Станіслав Георгійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні