ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції
17 грудня 2024 року м. Житомир справа № 240/21635/24
категорія 108020200
Житомирський окружний адміністративний суд у складі головуючої судді Попова О. Г. розглянувши в письмовому провадженні клопотання представника відповідача про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції в справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "СВА ІНГРЕДІЄНТС ГРУП" вул. Чуднівська, 167, кв.1,м. Житомир,Житомирський р-н, Житомирська обл.,10005 до Львівської митниці вул. Костюшка, 1,м. Львів,Львівська обл., Львівський р-н,79007 про визнання протиправними, скасування рішення та картки відмови,
встановив:
До Житомирського окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "СВА ІНГРЕДІЄНТС ГРУП" із позовом до Львівської митниці, про визнання протиправними, скасування рішення та картки відмови.
Ухвалою судді від 10.12.2024 призначено розгляд справи за правилами загального позовного провадження на 14.01.2025 об 10 год. 30 хв.
16.12.2024 через систему "Електронний суд" від представника Львівської митниці надійшла заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення "EasyCon".
Розглянувши клопотання про розгляд справи в режимі відеоконференції, суд зазначає наступне.
Статтею 195 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) визначено право учасників справи брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови подання відповідної заяви.
Відповідно до ч.7 ст. 195 КАС України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.
Приписами ч.8 ст.195 КАС України передбачено, що копія ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Оскільки законодавством України визначено право учасників справи брати участь у розгляді справи в режимі відеоконференції (з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення "EasyCon"), то суд дійшов висновку про задоволення клопотання представника позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду 14.01.2025 об 10 год. 30 хв.
Керуючись статтями 195, 241-243, 248, 256, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
ухвалив:
Клопотання представника відповідача про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.
Судовий розгляд адміністративної справи справа №240/21635/24, який призначений на 14.01.2025 об 10 год. 30 хв., провести в режимі відеоконференції у приміщенні Житомирського окружного адміністративного суду (місто Житомир, вулиця Б. Лятошинського, 5, зал судового засідання № 3) за допомогою програмного забезпечення "EasyCon".
Доручити Львівській митниці забезпечити участь уповноваженого представника в судовому засіданні, призначеному на 14.01.2025 об 10 год. 30 хв. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення "EasyCon".
Роз`яснити заявнику, що для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник зобов`язаний: зайти та авторизуватися в Системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники, камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи відеоконференцзв`язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.
Роз`яснити заявнику, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Відеоконференція проводитиметься за допомогою програмного забезпечення "EasyCon", яке може бути встановлене за веб-посиланням https://easycon.com.ua.
Копію даної ухвали невідкладно надіслати на електронну адресу заявника, учасникам справи для відома.
Ухвала набирає законної сили у порядку встановленому статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України та оскарженню не підлягає.
Суддя О.Г. Попова
Суд | Житомирський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.12.2024 |
Оприлюднено | 19.12.2024 |
Номер документу | 123826590 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо митної справи (крім охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності); зовнішньоекономічної діяльності; спеціальних заходів щодо демпінгового та іншого імпорту, у тому числі щодо визначення митної вартості товару |
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні