Справа № 542/2284/24
Провадження № 2/542/663/24
У Х В А Л А
19 грудня 2024 року селище Нові Санжари
Новосанжарський районний суд Полтавської області в складі: головуючої судді Гринь О.О. за участю секретаря судового засіданняКоркішко А.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в селищі Нові Санжари цивільну справу за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
В С Т А Н О В И В:
29.10.2024 представник АТ КБ «ПриватБанк» Кіріченко В.М., який діє на підставі довіреності № 9707-К-Н-О від 16.10.2023 (а.с. 10), через підсистему «Електронний суд» звернувся до суду з позовом, у якому просить стягнути з - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на користь АТ КБ «ПриватБанк» заборгованість за кредитним договором № б/н від 20.10.2023 у розмірі 62514,25 грн, що складається із: 51127,79 грн заборгованості за тілом кредиту, 11386,46 грн заборгованості за простроченими відсотками. Також просить стягнути судовий збір у розмірі 2422,40 грн.
Ухвалою суду від 06.11.2024 прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі, розгляд призначено за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Позивач та його представник належним чином повідомлені про дату, час та місце судового розгляду (а.с. 100, 101). Представник позивача в судове засідання не з`явився. надав клопотання про розгляд справи за його відсутності, просить позовні вимоги задовольнити, не заперечує проти заочного розгляду справи (а.с. 103-105).
Відповідач в судове засідання повторно не з`явився, належним чином повідомлений про дату, час та місце судового розгляду (а.с. 94, 95, 102, 103), про причини неявки суд не повідомив, заяви про розгляд справи без його участі чи відзиву на позов не надав.
Правом на подачі відзиву відповідач не скористався.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
На підставі ч. 1 ст. 280 ЦПК України суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов: 1) відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання; 2) відповідач не з`явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; 3) відповідач не подав відзив; 4) позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
Враховуючи вище викладене, та за наявності існування умов, передбачених ч. 1 ст. 280 ЦПК України, суд постановляє провести заочний розгляд справи за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Керуючись ч. 2 ст. 247 ЦПК, ст. ст. 280, 281 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Провести заочний розгляд справи за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Новосанжарського районного суду
Полтавської області О.О. Гринь
Суд | Новосанжарський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 19.12.2024 |
Оприлюднено | 23.12.2024 |
Номер документу | 123882441 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: |
Цивільне
Новосанжарський районний суд Полтавської області
Гринь О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні