Справа № 750/17947/24
Провадження № 2/750/3172/24
У ХВ АЛ А
20 грудня 2024 року м. Чернігів
Суддя Деснянського районного суду м. Чернігова Рахманкулова І.П., перевіривши додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 ЦПК України при пред`явленні позовної заяви ОСОБА_1 до директора Товариства з обмеженою відповідальністю «МЛ Група Плюс» Лопати Ігоря Петровича про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,
в с т а н о в и л а :
19 грудня 2024 року позивач звернулася до Деснянського районного суду м. Чернігова з позовом до директора Товариства з обмеженою відповідальністю «МЛ Група Плюс», в якому просить поновити його на роботі та стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «МЛ Група Плюс» середній заробіток за час вимушеного прогулу.
Дана заява має бути залишена без руху з наступних підстав.
Відповідно до пункту 2 частини третьої статті 175ЦПК України позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.
Частиною першою статті 42ЦПК України визначено, що у справах позовного провадження учасниками справи є сторони, треті особи.
Згідно з ч. 2 ст. 48ЦПК України сторонами у цивільному процесі є позивач і відповідач. Позивачем і відповідачем можуть бути фізичні і юридичні особи, а також держава
Відповідачем у позові зазначено посадову особу - директора Товариства з обмеженою відповідальністю «МЛ Група Плюс» Лопату Ігоря Петровича.
Натомість вимогу про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу заявлено до Товариства з обмеженою відповідальністю «МЛ Група Плюс».
Таким чином, позивачу необхідно уточнити хто є відповідачем у даній справі (фізична чи юридична особа) відповідно до вимог ч. 2 ст. 48 ЦПК України.
Крім того, відповідно до п. 3-4 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються; зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них.
Позивачем у позовній заяві заявлено вимоги майнового характеру про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Натомість, у порушення вказаних вимог, позивачем у позовній заяві не зазначено ціну позову, яка визначається ст.176ЦПК України та не надано розрахунку середнього заробітку.
Відповідно дочастини першоїстатті 185ЦПК Українисуддя,встановивши,що позовнузаяву поданобез додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи викладене, керуючись статтями 175, 177, 185, 258-261, 353, 354 ЦПК України,
у х в а л и л а :
позовну заяву ОСОБА_1 до директора Товариства з обмеженою відповідальністю «МЛ Група Плюс» Лопати Ігоря Петровича про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу - залишити без руху.
Запропонувати позивачу в 3 денний строк з дня отримання копії ухвали усунути вказані недоліки.
Роз`яснити позивачу, що у разі невиконання вимог даної ухвали у вказаний строк, позовна заява вважатиметься неподаною і буде повернута.
У разі подання уточненої позовної заяви чи додаткових документів у зв`язку з виконанням ухвали судді, надати їх у кількості відповідно до вимог статті 177 ЦПК України.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Ухвала не оскаржується.
Суддя І.П. Рахманкулова
Суд | Деснянський районний суд м.Чернігова |
Дата ухвалення рішення | 20.12.2024 |
Оприлюднено | 23.12.2024 |
Номер документу | 123921534 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них |
Цивільне
Деснянський районний суд м.Чернігова
Рахманкулова І. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні