Костопільський районний суд Рівненської області
СУДОВИЙ НАКАЗ
Справа № 564/4707/24
19 грудня 2024 року
Костопільський районний суд Рівненської області в складі судді Снітчук Р.М.,
розглянувши заявуКомунального підприємстваКостопільської міськоїради "Костопількомуненергія"до ОСОБА_1 провидачу судовогонаказу простягнення заборгованостіза послугиз постачаннятеплової енергії,
ВСТАНОВИВ:
З наданихписьмових доказіввбачається,що міжКомунальним підприємствомКостопільської міськоїради "Костопількомуненергія"та ОСОБА_1 був укладений індивідуальний договір про надання послуг з постачання теплової енергії, присвоєно особовий рахунок № НОМЕР_1 та надавалися послуги з постачання теплової енергії у квартиру АДРЕСА_1 .
Встановлено, що ОСОБА_1 належним чином не виконував своїх зобов`язань за вказаним договором з постачання теплової енергії, своєчасно не сплачував кошти за надані послуги, внаслідок чого утворилася заборгованість за період із грудня 2021 року по грудень 2024 року в розмірі 33492 грн. 48 коп.
Відповідно до ч. 1 ст. 160 ЦПК України судовий наказ є особливою формою судового рішення, що видається судом за результатами розгляду вимог, передбачених ст. 161 цього Кодексу.
Згідно до п. 3 ч. 1ст. 161 ЦПК України судовий наказ може бути видано, якщо заявлено вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг.
Частиною першою статті 167 ЦПК України передбачено, що розгляд заяви про видачу судового наказу проводиться без судового засідання і повідомлення заявника і боржника.
Згідно до ч. 1 ст. 509 ЦК України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов`язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.
Відповідно до положень статей 526, 527, 530, 629 ЦК України зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, належними сторонами, у встановлений зобов`язанням строк. Договір є обов`язковим для виконання сторонами.
Керуючись ст. 509, 526, 527, 530, 629, 714 ЦК України, ст. 160, п. 3 ч. 1 ст. 161, ст.167-169 ЦПК України,
НАКАЗУЮ:
1.Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 , зареєстроване місцепроживання АДРЕСА_2 на користь Комунального підприємства Костопільської міської ради "Костопількомуненергія" р/р НОМЕР_3 АТ КБ «Приватбанк», ЄДРПОУ: 30132672 заборгованість за надані послуги з постачання теплової енергії за період з грудня 2021 року по грудень 2024 року у сумі 33492 (тридцять три тисячі чотириста дев`яносто дві) грн. 48 коп.
2.Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,РНОКПП НОМЕР_2 ,зареєстроване місцепроживання АДРЕСА_2 на користь Комунального підприємства Костопільської міської ради "Костопількомуненергія" р/р НОМЕР_3 АТ КБ«Приватбанк»,ЄДРПОУ:30132672 суму сплаченого судового збору у розмірі 302 (триста дві) грн. 80 коп.
3.Копію наказу, заяви стягувача, доданих до неї документів надіслати боржнику рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 168 ЦПК України під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Згідно до ч. 3 ст. 167 ЦПК України судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає, проте може бути скасований у порядку, передбаченому розділом ІІ Цивільного процесуального кодексу України.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву до Костопільського районного суду Рівненської області про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі та повинна відповідати вимогам, встановленим частинами 3-5 ст. 170 ЦПК України.
Відповідно до ст. 172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Другий примірник судового наказу видати під розписку або надіслати стягувачу рекомендованим листом із повідомленням про вручення після набрання ним законної сили.
Боржник та стягувач можуть отримати інформацію щодо судового наказу за веб-адресою: http://ks.rv.court.gov.ua.
Суддя: Снітчук Р.М.
Судовий наказ набрав законної сили "____"
Судовийнаказвиданостягувачеві "____"
Судовий наказ підлягає пред`явленню до виконання до "____"
Суддя: Снітчук Р.М.
Суд | Костопільський районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 19.12.2024 |
Оприлюднено | 23.12.2024 |
Номер документу | 123927690 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи наказного провадження Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості |
Цивільне
Костопільський районний суд Рівненської області
Снітчук Р. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні