Ухвала
від 23.12.2024 по справі 704/1424/24
ТАЛЬНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тальнівський районний суд Черкаської області

Єдиний унікальний номер: 704/1424/24

У Х В А Л А

(про прийняття позовної заяви до розгляду та

відкриття провадження у адміністративній справі)

"23" грудня 2024 р. м. Тальне

Суддя Тальнівського районного суду Черкаської області Москаленко І.В., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_2 ),

про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,

ВСТАНОВИЛА:

Позовна заява подана з додержанням вимог, визначених ст.ст.160,171 КАС України, а тому вона може бути прийнята судом до розгляду і по ній слід відкрити провадження.

Згідно ч.1ст.286 КАС Українидана категорія справ вирішується місцевими загальними судами як адміністративними судами протягом десяти днів з дня відкриття провадження у справі, а тому суддя не вважає за можливе призначати у даній справі підготовче судове засідання.

Крім того, позивачем заявлено клопотання про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду з тих підстав, що вказана постанова була постановлена 04.12.2024 р., однак примірник зазначеної постанови було отримано лише 14.12.2024 р.

Суддя вважає за можливе задовольнити дане клопотання виходячи із такого.

Ч.2ст.286 КАС Українивизначено, що позовну заяву щодо оскарження рішень суб`єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності може бути подано протягом десяти днів з дня ухвалення відповідного рішення (постанови).

Суд за заявою учасника справи поновлює пропущений процесуальний строк, встановлений законом, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення (ч.1ст.121 КАС України).

В даному випадку, оскільки позивач отримав зазначену постанову від 04.12.2024 р. лише 14.12.2024 р., він дійсно не мав об`єктивної можливості підготувати позов вчасно.

Будь-які інші заяви і клопотання позивачем не подавались.

Керуючись ст.ст.171,286 КАС України,

ПОСТАНОВИЛА:

Клопотання позивача про поновлення строку звернення до судузадовольнити.

Поновити ОСОБА_1 строк звернення до суду із позовом про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у адміністративній справі, призначивши її до судового розгляду в судовому засіданні на 08.01.2025 року о 15 год. 00 хв. з участю сторін в приміщенні суду по вул. Соборній, 42, у м. Тальне, Черкаської області області.

Відповідачу надається право подати на адресу суду відзив на подану позовну заяву у строк не пізніше як до судового засідання. Копія відзиву та доданих до нього документів має бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. Відзив має відповідати вимогам, визначеним ч.3-4ст.162 КАС України.

Позивач має право подати відповідь на відзив у строк, не пізніше як до початку розгляду справи по суті. Відповідь на відзив має бути подана у порядку та відповідати вимогам, визначеним ч.3-4ст.162 КАСЦПК України.

Копію позовної заяви з додатками направити відповідачу на офіційну електронну адресу, у разі якщо така адреса невідома судукопія позовної заяви з додатками надається відповідачу для ознайомлення в судовому засіданні.

Учасники справи мають право подати заяву про відвід судді, секретарю судового засідання, експерту, спеціалісту, перекладачу протягом десяти днів з дня отримання учасником справи ухвали про відкриття провадження у справі, але не пізніше початку судового засідання. Після спливу вказаного строку заявляти відвід дозволяється лише у виняткових випадках, коли про підставу відводу заявнику не могло бути відомо до спливу вказаного строку, але не пізніше двох днів із дня, коли заявник дізнався про таку підставу.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо розгляду справи на офіційному веб-порталі судової влади в мережі інтернет за даним посиланням http://court.gov.ua/fair/sud2317.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: І. В. Москаленко

СудТальнівський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення23.12.2024
Оприлюднено25.12.2024
Номер документу123971469
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них дорожнього руху

Судовий реєстр по справі —704/1424/24

Рішення від 08.01.2025

Адміністративне

Тальнівський районний суд Черкаської області

Москаленко І. В.

Ухвала від 23.12.2024

Адміністративне

Тальнівський районний суд Черкаської області

Москаленко І. В.

Ухвала від 19.12.2024

Адміністративне

Тальнівський районний суд Черкаської області

Москаленко І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні