РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
20 грудня 2024 року м. Рівне№460/4570/24
Рівненський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Д.Є. Махаринця, розглянувши у порядку письмового провадження заяву про внесення виправлень у судове рішення у справі за позовом
ОСОБА_1
доГоловне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області про виправлення описки в судовому рішенні,В С Т А Н О В И В:
До Рівненського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 (далі по тексту позивач) до Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області (далі по тексту відповідач) про виправлення описки в судовому рішенні.
Рішенням суду від 14.10.24 позов задоволено повністю.
24.10.24 від позивача надійшла заява про виправлення описки в рішенні суду.
Дослідивши заяву позивача, судом встановлено, наявні підстави для повернення без розгляду заяви з огляду на наступне.
Позивач просить виправити описку у рішенні суду шляхом визнання протиправним дій щодо відмови Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області у підготовці та наданні до Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області оновлені довідки про розмір грошового забезпечення та зобов`язати Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області подати довідку.
Водночас, з матеріалів справи вбачається, що резолютивна частина рішення містить всю необхідну інформацію для відновлення порушеного права позивача.
Відповідно до ч. 2 ст. 167 КАС України якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.
З огляду на викладене, заяву про виправлення описки в рішенні суду належить повернути заявнику без розгляду як очевидно безпідставну та необґрунтовану.
Керуючись статтями 167, 241, 256, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду - повернути без розгляду.
Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання.
Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Ухвала може бути оскаржена. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя Д.Є. Махаринець
Суд | Рівненський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.12.2024 |
Оприлюднено | 25.12.2024 |
Номер документу | 123984555 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них осіб, звільнених з публічної служби |
Адміністративне
Рівненський окружний адміністративний суд
Д.Є. Махаринець
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні