Справа № 560/17904/24
УХВАЛА
23 грудня 2024 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Драновського Я.В. розглянувши адміністративну справу за позовом керівника Кам`янець-Подільської окружної прокуратури в інтересах держави до Кам`янець-Подільської міської ради , виконавчого комітету Кам`янець-Подільської міської ради про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
Керівник Кам`янець-Подільської окружної прокуратури в інтересах держави звернувся до суду із позовною заявою до Кам`янець-Подільської міської ради, виконавчого комітету Кам`янець-Подільської міської ради про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити дії.
Ухвалою Хмельницький окружний адміністративний суд відкрив провадження в цій адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження.
До суду надійшло клопотання відповідача, у якому просить залучити до участі у справі як третю особу без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів - Департамент містобудування та архітектури Кам`янець-Подільської міської ради.
Відповідно до ч. 2 ст. 49 КАС України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов`язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи.
Оскільки рішення у справі може впливати на права або інтереси Департаменту містобудування та архітектури Кам`янець-Подільської міської ради його необхідно залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору на стороні відповідачів.
Зважаючи на це, клопотання відповідача підлягає задоволенню.
Керуючись статтями 49, 50, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
клопотання виконавчого комітету Кам`янець-Подільської міської ради від 19.12.2024 - задовольнити.
Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору на стороні відповідачів - Департамент містобудування та архітектури Кам`янець-Подільської міської ради (код ЄДРПОУ 02498561, Хмельницька обл., місто Кам`янець-Подільський, Майдан Відродження, будинок, 1).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Головуючий суддя Я.В. Драновський
Суд | Хмельницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.12.2024 |
Оприлюднено | 25.12.2024 |
Номер документу | 123986886 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері містобудування; архітектурної діяльності |
Адміністративне
Хмельницький окружний адміністративний суд
Драновський Я.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні