печерський районний суд міста києва
Справа № 757/58358/24-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 грудня 2024 року суддя Печерського районного суду м. Києва Головко Ю.Г., розглянувши матеріали заяви адвоката Правдивця Сергія Миколайовича, який діє в інтересах ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮКСПО-ЮКРЕЙН» нарахованої, але не виплаченої заробітної плати,
ВСТАНОВИВ:
У грудні 2024 до Печерського районного суду м. Києва надійшла заява заяви адвоката Правдивця Сергія Миколайовича, який діє в інтересах ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮКСПО-ЮКРЕЙН» нарахованої, але не виплаченої заробітної плати.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 13.12.2024, головуючим суддею у вказаній справі визначено суддю Головко Ю. Г., та передано матеріали справи для вирішення питання про відкриття провадження у справі.
Згідно з частиною 1 статті 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
Так, відповідно до ч. 3 ст. 12 ЦПК України, кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до ч. 9 ст. 10 ЦПК України, якщо спірні відносини не врегульовані законом, суд застосовує закон, що регулює подібні за змістом відносини (аналогія закону), а за відсутності такого - суд виходить із загальних засад законодавства (аналогія права).
В даному випадку суд застосовує аналогію закону, зокрема норми ст. 185 ЦПК України.
Заява про видачу судового наказу за формою та змістом повинна відповідати вимогам, встановленим Цивільним процесуальних кодексом.
Дослідивши заяву та додані до неї документи, суддя вважає, що вказана заява про видачу судового наказу не відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України, з наступних підстав.
Відповідно до вимог ст. 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити докази, що підтверджують кожну обставину.
Для усунення недоліків, заявнику необхідно надати суду оригінал довідки про заборгованість з виплати заробітної плати № 00-003 від 30.06.2024.
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
За таких обставин, заяву про видачу судового слід залишити без руху та надати заявнику строк для усунення недоліків.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 175, 185 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Заяву адвоката Правдивця Сергія Миколайовича, який діє в інтересах ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮКСПО-ЮКРЕЙН» нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, - залишити без руху та надати заявнику строк для усунення недоліків.
Роз`яснити заявнику можливість усунути виявлені недоліки протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ю. Г. Головко
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 16.12.2024 |
Оприлюднено | 26.12.2024 |
Номер документу | 124012243 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи наказного провадження Справи щодо стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати |
Цивільне
Печерський районний суд міста Києва
Головко Ю. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні