Виноградівський районний суд Закарпатської області
Справа № 299/6551/24
У Х В А Л А
24.12.2024 року м. Виноградів
Виноградівський районний суд Закарпатської області у складі: головуючий - суддя Трагнюк В.Р., секретар судового засідання Конар В.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Виноградові питання про виправлення описки у Рішенні Виноградівського районного суду Закарпатської області у цивільній справі №299/6551/24 за позовом ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Молнар Тетяна Іванівна, про встановлення факту, що має юридичне значення, заінтересовані особи: ОСОБА_2 , Орган опіки та піклування Виноградівської міської ради Закарпатської області,
В С Т А Н О В И В:
На розгляд суду передано справу про виправлення описки у Рішенні Виноградівського районного суду Закарпатської області у цивільній справі. Виправлення описки ініційовано у зв`язку із тим, що у тексті судового рішення виявлено очевидні описки.
Перевіривши матеріали цивільної справи, суд вирішив наступне.
За результатами судового розгляду цивільної справи за вказаним позовом вирішено позов задовольнити у повному обсязі. 24.10.2024 ухвалено Рішення у цивільній справі про задоволення позову.
Проте, при виготовленні тексту судового рішення у системі АСДС було допущено очевидну описку: щодо прізвища імені та по батькові (заінтересованої особи по справі) ОСОБА_2 не правильно зазначено по батькові " ОСОБА_3 " замість " ОСОБА_4 ", а також в п`ятому абзаці описової частини рішення, записано мати дітей " ОСОБА_5 " замість ОСОБА_2 .
Це є очевидною опискою, яку слід виправити.
Згідно з ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Описка - це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань речей, предметів, майна, зазначення дат та строків.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 269, 432 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Внести виправлення у текст рішення Виноградівського районного суду Закарпатської області від 24.10.2024 у цивільній справі №299/6551/24, де по батькові (заінтересовану особу) ОСОБА_2 зазначено ім`я по батькові " ОСОБА_3 "- виправити на " ОСОБА_4 ", а також в п`ятому абзаці описової частини рішення, запис мати дітей " ОСОБА_5 " змінити на ОСОБА_2 , що не змінює змісту самого рішення.
Дана Ухвала є невід`ємною частиною рішення суду від 24.10.2024 у цивільній справі №299/6551/24.
Копію ухвали невідкладно направити всім учасникам справи.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Закарпатського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя В. Р. Трагнюк
Суд | Виноградівський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 24.12.2024 |
Оприлюднено | 26.12.2024 |
Номер документу | 124013082 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: |
Цивільне
Виноградівський районний суд Закарпатської області
Трагнюк В. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні