Рішення
від 16.12.2024 по справі 916/4976/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua

веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua


ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"16" грудня 2024 р.м. Одеса Справа № 916/4976/24

Господарський суд Одеської області у складі судді Щавинської Ю.М.

секретар судового засідання Дерік М.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом: Громадської спілки "Українська ліга авторських та суміжних прав" (02002, м.Київ, вул. А. Аболмасова, буд.5, група приміщень 57, офіс 7)

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Барлаб" (65026, Одеська обл., місто Одеса, пров.Жукова Віце-Адмірала, будинок 2)

про стягнення 24 000 грн

за участю представників сторін:

від позивача: не з`явився;

від відповідача: не з`явився.

ВСТАНОВИВ:

1. Короткий зміст позовних вимог.

11.11.2024 Громадська спілка "Українська ліга авторських та суміжних прав" звернулася до Господарського суду Одеської області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Барлаб", в якій просить суд стягнути з відповідача суму основного боргу, що складає 24 000 грн, а також судові витрати.

2. Заяви, клопотання, інші процесуальні дії у справі.

Ухвалою суду відкрито провадження у справі № 916/4976/24 за правилами спрощеного позовного провадження та призначено судове засідання для розгляду справи по суті на "16" грудня 2024 р. о 12:00.

16.12.2024 до суду від позивача надійшла заява про розгляд справи без участі представника останнього.

У судове засідання 16.12.2024 представники позивача та відповідача не з`явилися.

У судовому засіданні судом було підписано вступну та резолютивну частину рішення.

3. Позиція учасників справи.

3.1. Доводи Громадської спілки "Українська ліга авторських та суміжних прав".

07.01.2022 між Громадською спілкою «Українська ліга авторських і суміжних прав» (Суміжна Організація), Приватною організацією «Українська ліга авторських і суміжних прав», Громадською спілкою «Організація колективного управління авторськими і суміжними правами» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Барлаб» було укладено договір №КБР-39/07/22-H про забезпечення правомірного використання об`єктів авторського права та об`єктів суміжних прав в публічних закладах.

Позивач посилається на п. 3.1 та п. 3.2 договору, якими передбачено, що договір про надання дозволу на використання суміжних прав та виплату винагороди за використання об`єктів суміжних прав, як і договір про надання дозволу на використання авторського права та виплату винагороди за використання об`єктів авторського права, укладаються строком на 1 (один) рік (із автоматичною пролонгацією) і є за своєю правовою природою ліцензійними договорами.

Пунктом 3.3 договору визначено, що за договорами, зазначеними в п.3.1. та 3.2., користувач здійснює оплату за весь рік договору шляхом виплат в розстрочку, а саме здійснює оплату за весь рік шляхом сплати одним платежем. При цьому користувачем здійснюється оплата єдиним платежем, як за авторські, так і за суміжні права (надалі також "Єдиний щорічний сукупний платіж за майнові права") в розмірі, що зазначений в додатку №3 до цього договору (з урахуванням інших положень договору) в строк для сплати Роялті, що визначений у додатку №3 до цього договору, на рахунок ПО УЛАСП (Приватної організації "Українська ліга авторських і суміжних прав"), який вказаний у відповідному виставленому Приватною організацією "Українська ліга авторських і суміжних прав", рахунку.

Зазначені вище положення свідчать про наявність у відповідача обов?язку із сплати винагороди за 1 рік. Тобто, у відповідача є заборгованість перед позивачем та авторською організацією, на рахунки яких перераховує кошти відповідача Приватна організація "Українська ліга авторських і суміжних прав", стосовно 1-го року.

Пунктом 5.1 договору визначено, що цей договір набирає чинності з моменту його підписання сторонами і діє 1 рік, а в частині невиконаних фінансових зобов`язань, фінансових санкцій та будь-яких інших зобов`язань - до їх повного виконання.

Як встановлено сторонами у пункті 5.2 договору, у випадку, якщо жодна із сторін не повідомить письмово іншу сторону про припинення дії цієї ліцензійної угоди протягом місяця до настання зазначеної в п. 5.1 дати, дія цієї ліцензійної угоди вважається подовженою на той самий строк і на тих же умовах, і так кожного разу коли протягом місяця до завершення строку дії цієї ліцензійної угоди не буде належного повідомлення про припинення.

З огляду на те, що від відповідача не надходило належного повідомлення про припинення договору у строк, передбачений Ліцензійними угодами, зазначений договір у подальшому було пролонговано на 1 рік з липня 2023 року до червня 2024 року та з липня 2024 року до червня 2025 року.

Позивач зазначає, що дата сплати Єдиного щорічного сукупного платежу за майнові права, який не було здійснено, щодо другого року дії договору настала 26.06.2023; щодо третього року дії договору 26.06.2024.

Пунктом 2 додатку №3 до договору сторонами погоджено розмір Єдиного щорічного сукупного платежу за майнові права: 24 000 грн.

Таким чином, заборгованість за договором за два роки становить 48 000 грн. Загалом відповідачем сплачено 24 000 грн за договором (за перший рік).

Відповідно до п. 3.6 договору отриманий ПО УЛАСП від користувача Єдиний платіж за майнові права перераховується ПО УЛАСП на рахунок Суміжної Організації та на рахунок Авторської Організації. Пропорції щодо перерахування на Суміжну Організацію та на Авторську Організацію дотримуються ПО УЛАСП завжди в рівних частках (50% на 50%). Тобто 50% від зазначеного платежу користувача має отримати Суміжна Організація, а інші 50% - Авторська Організація.

Таким чином, позивачеві належить 50% від винагороди (загальної заборгованості у розмірі 48 000 грн), що підлягає перерахуванню відповідачем на рахунок Приватної організації «Українська ліга авторських і суміжних прав», яка становить 24 000 грн та складається з суми заборгованості у розмірі 12 000 грн за другий рік договору та заборгованості у розмірі 12 000 грн за третій рік договору.

4. Фактичні обставини, встановлені судом.

01.07.2022 між Громадською спілкою "Українська ліга авторських і суміжних прав" (Суміжна Організація), Приватною організацією "Українська ліга авторських і суміжних прав" (ПО УЛАСП), Громадською спілкою "Організація колективного управління авторськими та суміжними правами" (Авторська Організація) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Барлаб" (Користувач) було укладено договір №КБР-39/07/22-H про забезпечення правомірного використання об`єктів авторського права та об`єктів суміжних прав в публічних закладах (а.с.15-17).

Пунктом 1.1 договору встановлено, що користувач доручає ПО УЛАСП укласти від його імені та за його рахунок договори, за якими користувач отримає одночасно як на використання (способом публічного виконання) майнових прав щодо об`єктів авторського права (творів), так і дозвіл на використання (способом публічного виконання) майнових прав щодо об`єктів суміжних прав (фонограм та зафіксованих у них виконань).

Відповідно до п.1.2 договору сторони цим договором передбачають особливий порядок перерахування коштів від користувача до Авторської Організації та Суміжної Організації, який при цьому не пов`язаний із жодними додатковими витратами з боку користувача, а направлений на раціональний поділ роялті за напрямками оплати за використання об`єктів авторського права та суміжних прав.

Пунктом 2.1 договору встановлено, що критерії, за якими відбирались контрагенти, у яких користувач отримає дозвіл щодо публічного виконання в сфері авторського права та в сфері суміжних прав: наявність репрезентативності (великої кількості майнових прав в управлінні) та/або наявність акредитації. В результаті контрагентами користувача були обрані наступні організації: для публічного виконання фонограм та зафіксованих у них виконань - Суміжна Організація (Громадська спілка "Українська ліга авторських та суміжних прав"); для публічного виконання творів - Авторська Організація (Громадська спілка "Організація колективного управління авторськими та суміжними правами").

Згідно з пунктом 3.1 договору вказаний договір про надання дозволу на використання суміжних прав та виплату винагороди за використання об`єктів суміжних прав укладається строком на 1 (один) рік (із автоматичною пролонгацією) і є за своєю правовою природою ліцензійним договором.

Відповідно до п.3.2 договору зазначений договір про надання дозволу на використання авторського права та виплату винагороди за використання об`єктів авторського права укладається строком на 1 (один) рік (із автоматичною пролонгацією) і є за своєю правовою природою ліцензійним договором.

Сторонами у п. 3.3 договору погоджено, що за договорами, зазначеними в п.3.1. та 3.2. користувач здійснює оплату за весь рік договору шляхом виплат в розстрочку, а саме здійснює оплату за весь рік шляхом сплати одним платежем. При цьому користувачем здійснюється оплата єдиним платежем, як за авторські, так і за суміжні права (надалі також "Єдиний щорічний сукупний платіж за майнові права") в розмірі, що зазначений в додатку №3 до цього договору (з урахуванням інших положень договору) в строк для сплати Роялті, що визначений у додатку №3 до цього Договору на рахунок ПО УЛАСП (Приватної організації "Українська ліга авторських і суміжних прав"), який вказаний у відповідному виставленому Приватною організацією "Українська ліга авторських і суміжних прав", рахунку. У випадку, якщо реквізити для оплати, зазначені у виставленому рахунку та цьому договорі не співпадають, користувач має сплатити кошти за реквізитами для оплати, що вказані у відповідному рахунку. ПО УЛАСП може надсилатися користувачу рахунок-фактура та акт нарахування роялті в електронній формі, підписаний із використанням електронного цифрового підпису за допомогою системи електронного документообігу.

Згідно з п. 3.6 договору отриманий ПО УЛАСП від користувача Єдиний сукупний платіж за майнові права перераховується ПО УЛАСП на рахунок Суміжної Організації та на рахунок Авторської Організації. Пропорції щодо перерахування на Суміжну Організацію та на Авторську Організацію дотримуються ПО УЛАСП завжди в рівних частках (50% на 50%). Тобто 50% від зазначеного платежу користувача має отримати Суміжна Організація, а інші 50% - Авторська Організація.

Відповідно до п.3.7 договору акт нарахування роялті виписується кожен рік і підписується із використанням електронних цифрових підписів за допомогою системи електронного документообігу. Повернення підписаного акту не є обов`язковим.

Відповідно до п. 4.1 договору вказаний договір про надання дозволу на використання суміжних прав та виплату винагороди за використання об`єктів суміжних прав оформлений у вигляді додатку №1 до цього договору і є його невід`ємною частиною.

Пунктом 4.2 договору встановлено, що договір про надання дозволу на використання об`єктів авторського права та виплату винагороди за використання об`єктів авторського права оформлений у вигляді додатку №2 до цього договору і є його невід`ємною частиною.

У п. 4.3 укладеного договору сторонами погоджено, що надання дозволу, строк його дії, спосіб використання об`єктів авторського права та суміжних прав визначаються безпосередньо в додатках №1 та №2 до цього договору. Строк дії цього договору визначається строком дії того дозволу, який буде діяти довше (враховуючи додаток №1 та додаток №2 до цього договору). Адреса публічного закладу (адреси публічних закладів) (прим. - територія), в яких користувач отримує дозволи використовувати об`єкти авторського права та суміжних прав, визначені в додатку №3 до цього договору. Розмір винагороди (роялті) визначається сторонами як додатку №3, так і в додатках №l та №2 відповідно стосовно суміжних прав та стосовно авторських прав. Порядок виплати сукупної суми винагороди (роялті) користувачем на рахунок ПО УЛАСП встановлений цим договором та додатком №3 до нього, при цьому, порядок сплати винагороди роялті ПО УЛАСП (від імені i за рахунок користувача) на користь Авторської Організації та Суміжної Організації встановлений також відповідно додатками №1 та №2 до цього договору. Сторони можуть дооформити інші додатки та додаткові угоди до цього договору.

Згідно з пунктом 5.1 вказаного договору у разі виникнення заборгованості користувача за цим договором (основним договором із додатками до нього) позов (позови) на стягнення такої заборгованості може бути подано окремо ПО УЛАСП, окремо Авторською Організацією до користувача щодо наявної у користувача окремої заборгованості перед Авторською Організацією, окремо Суміжною Організацією до користувача щодо наявної у користувача окремої заборгованості перед Суміжною Організацією а також у разі досягнення домовленості між Авторською Організацією та Суміжною Організацією ними може бути поданий спільний позов про стягнення заборгованості з користувача.

Відповідно до п.5.3 договору дія цього договору (включаючи додатки до нього) поширюється на всі майнові права, про які в ньому йдеться. В той же час цей договір (включаючи додатки до нього) не охоплюватиме майнові права, вилучені із дозволів, що були надані користувачу за цим договором (включаючи додатки до нього). У зв?язку із таким вилученням відповідні зміни до договору здійснюються автоматично (Авторська організаця та Суміжна організація не надають право на використання видучених прав, а Користувач не здійснює використання в цій частині) і не потребують підписання окремих документів. Інформування про майнові права вилучені із дозволів за цим договором буде здійснено: щодо авторських прав - на сайті Авторської Організації (www.okuasp.org.ua) та щодо суміжних прав - на сайті Суміжної Організації (www.ulasp.com.ua) за умови, що така інформація отримана від правовласника (правовласників) в належному порядку та у чіткій відповідності із нормами закону. При цьому, вилучення майнових прав із дозволів не матиме за цим договором (включаючи додатки до цього) наслідків фінансового характеру в рамках цього договору (включаючи додатки до цього) щодо жодної із сторін цього договору.

01.07.2022 між користувачем, від імені якого діє ПО УЛАСП, та Громадською спілкою "Українська ліга авторських і суміжних прав" (Суміжна Організація) було укладено договір про надання дозволу на використання об`єктів суміжних прав та виплату винагороди за використання об`єктів суміжних прав (додаток №1 до договору №КБР-39/07/22-H) (а.с.18-19).

Відповідно до п.1.1 зазначеного договору всі права і обов`язки за договором про надання дозволу на використання суміжних прав та виплату винагороди за використання об`єктів суміжних прав (далі також "Ліцензійна угода") стосуються строку - 1 (один) рік (із відповідною пролонгацією). При цьому, зазначений строк пролонгується на умовах цієї ліцензійної угоди. За цією ліцензійною угодою встановлюється оплата за отримання дозволу щодо 1-го (року) шляхом виплати щомісячних платежів (розстрочених платежів) із врахуванням порядку, передбачено основним договором.

Згідно з п.5.1 додатку №1 до договору, цей договір набирає чинності з моменту його підписання сторонами і діє 1 (один) рік, а в частині невиконаних фінансових зобов`язань, фінансових санкцій та будь-яких інших зобов`язань - до їх повного виконання.

Відповідно до п.5.2 додатку №1 до основного договору, у випадку, якщо жодна із сторін не повідомить письмово іншу сторону про припинення дії цієї ліцензійної угоди протягом місяця до настання зазначеної в п. 5.1 дати, дія цієї ліцензійної угоди вважається подовженою на той самий строк і на тих же умовах, і так кожного разу коли протягом місяця до завершення строку дії цієї ліцензійної угоди не буде належного повідомлення про припинення.

Належним повідомленням про припинення зі сторони користувача є лист з доданим до цього актом припинення використання об`єктів суміжних прав, що має бути підписаний уповноваженими представниками сторін. Повідомлення про припинення дії цієї ліцензійної угоди має бути надіслане засобами поштового зв`язку (цінним листом), при цьому належним доказом направлення повідомлення є чек відділу поштового зв`язку із зазначенням вказаних у цій ліцензійній угоді поштових реквізитів сторони на адресу якої направлено листа, а також опис вкладення з відтиском (печаткою) поштового відділу, який посвідчує відправлення зазначеного вище повідомлення. Якщо жодна із сторін не повідомляє іншу сторону про припинення дії цього договору протягом місяця до завершення строку дії цієї ліцензійної угоди (через що ліцензійна угода продовжить свою дію на той самий строк), то виплата платежів проводиться з урахуванням офіційного річного рівня інфляції (тобто загальна сума платежу на кожен наступний рік збільшується шляхом множення на офіційний індекс інфляції попереднього року і т.д). Положення про збільшення розміру платежів (винагороди) через річний рівень інфляції є обов`язковим для виконання без підписання сторонами будь-яких додаткових угод, воно діє з першого дня коли договір було автоматично продовжено.

Згідно з п.5.3 додатку № 1 до договору у випадку втрати Суміжною Організацією статусу акредитованої організації колективного управління ця ліцензійна угода продовжує діяти стосовно тих майнових суміжних прав, якими Суміжна Організація управляє.

Додатком №2 до вказаного договору виступає договір про надання дозволу на використання об`єктів авторського права та виплату винагороди за використання об`єктів авторського права від 01.07.2022, котрий фактично містить аналогічні положення, зазначені сторонами у додатку №1 (а.с.20-21).

Крім того, 01.07.2022 сторонами було укладено додаток №3 до основного договору (а.с.22), у якому сторони погодили перелік закладів, в яких користувач здійснює використання об`єктів суміжних прав та об`єктів авторського права, а саме, ZELDA BAR (65000, Одеська обл., м. Одеса, вул. Ланжеронівська, буд.26) (п.1 додатку №3) та розмір Єдиного щомісячного сукупного платежу за майнові права, який складає 24 000 грн за кожен заклад користувача (п.2 додатку №3).

Пунктами 2.2 вказаного додатку №3 сторонами погоджено, що Єдиний щорічний сукупний платіж за майнові права перераховується користувачем на розрахунковий рахунок ПО УЛАСП відповідно до умов основного договору. Він сплачується не пізніше п`яти календарних днів з моменту підписання основного договору. Це ж правило застосовується у випадку пролонгації основного договору з додатками.

Сторонами також було укладено додаток № 4 та додаток №5 до основного договору, якими затверджено форму звіту при використанні об`єктів суміжних прав та об`єктів авторських прав та угоду щодо питань обробки персональних даних у процесі взаємодії (а.с.23-24).

5. Позиція суду.

Відповідно до ст. 175 ГК України майново-господарськими визнаються цивільно-правові зобов`язання, що виникають між учасниками господарських відносин при здійсненні господарської діяльності, в силу яких зобов`язана сторона повинна вчинити певну господарську дію на користь другої сторони або утриматися від певної дії, а управлена сторона має право вимагати від зобов`язаної сторони виконання її обов`язку. Майнові зобов`язання, які виникають між учасниками господарських відносин, регулюються Цивільним кодексом України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Згідно зі ст. 11 ЦК України підставами виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема, є договори та інші правочини.

Відповідно до ст. 626 ЦК України договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.

Статтею 627 ЦК України передбачено, що відповідно до статті 6 ЦК України сторони є вільними в укладанні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог ЦК України, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Відповідно до ч.1,3 ст.1109 ЦК України за ліцензійним договором одна сторона (ліцензіар) надає другій стороні (ліцензіату) дозвіл на використання об`єкта права інтелектуальної власності (ліцензію) на умовах, визначених за взаємною згодою сторін з урахуванням вимог цього Кодексу та іншого закону. У ліцензійному договорі визначаються вид ліцензії, сфера використання об`єкта права інтелектуальної власності (конкретні права, що надаються за договором, способи використання зазначеного об`єкта, територія та строк, на які надаються права, тощо), розмір, порядок і строки виплати плати за використання об`єкта права інтелектуальної власності, а також інші умови, які сторони вважають за доцільне включити у договір.

Згідно з ч.1 ст.1110 ЦК України, ліцензійний договір укладається на строк, встановлений договором, який повинен спливати не пізніше спливу строку чинності виключного майнового права на визначений у договорі об`єкт права інтелектуальної власності.

Як встановлено судом, 01.07.2022 між Громадською спілкою "Українська ліга авторських і суміжних прав" (Суміжна Організація), Приватною організацією "Українська ліга авторських і суміжних прав" (ПО УЛАСП), Громадською спілкою "Організація колективного управління авторськими та суміжними правами" (Авторська Організація) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Барлаб" (Користувач) було укладено договір №КБР-39/07/22-H про забезпечення правомірного використання об`єктів авторського права та об`єктів суміжних прав в публічних закладах (а.с.15-17).

Згідно з пунктом 3.1 договору вказаний договір про надання дозволу на використання суміжних прав та виплату винагороди за використання об`єктів суміжних прав укладається строком на 1 (один) рік (із автоматичною пролонгацією) і є за своєю правовою природою ліцензійним договором.

Відповідно до п.3.2 договору зазначений договір про надання дозволу на використання авторського права та виплату винагороди за використання об`єктів авторського права укладається строком на 1 (один) рік (із автоматичною пролонгацією) і є за своєю правовою природою ліцензійним договором.

З урахуванням вищенаведених положень договору, враховуючи, що сторонами договору не було письмово повідомлено визначеним у договорі шляхом про припинення дії укладеної ліцензійної угоди протягом встановленого терміну, суд доходить висновку, що договір №КБР-39/07/22-H від 01.07.2022 вважається продовженим без обов`язкового укладення нового договору або внесення змін до нього, строком на 1 (один) рік, тобто, з 1.07.2023 до 1.07.2024 та у подальшому з 1.07.2024 до 1.07.2025.

Як встановлено судом, 01.07.2022 сторонами було укладено додаток №3 до основного договору (а.с.22), у якому сторони погодили розмір Єдиного щорічного сукупного платежу за майнові права, який складає 24 000 грн за кожен заклад користувача (п.2 додатку №3).

Пунктом 2.2 вказаного додатку №3 сторонами погоджено, що Єдиний щорічний сукупний платіж за майнові права перераховується користувачем на розрахунковий рахунок ПО УЛАСП відповідно до умов основного договору. Він сплачується не пізніше п`яти календарних днів з моменту підписання основного договору. Це ж правило застосовується у випадку пролонгації основного договору з додатками.

Як стверджує позивач, дата сплати Єдиного щорічного сукупного платежу за майнові права за укладеним договором за другий рік дії договору настала 26.06.2023; щодо третього року дії договору 26.06.2024, проте, враховуючи положення п.2.2 додатку №3 до договору, суд зазначає, що строк оплати за другий рік дії договору настав 7.07.2023, за третій рік 7.07.2024.

Як вбачається з розрахунку заборгованості за другий та третій рік дії договору (з липня 2023 року до червня 2024 року та з липня 2024 року до червня 2025 року), наданого позивачем, у відповідача виникла заборгованість за договором у розмірі 48 000 грн, з яких 50% винагороди, тобто, 24 000 грн, відповідно до п.3.6 договору підлягають сплаті Суміжній організації Громадській спілці "Українська ліга авторських та суміжних прав".

Згідно зі статтею 629 Цивільного кодексу України, договір є обов`язковим до виконання сторонами.

За приписами ч.1 ст. 530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Умовою виконання зобов`язання - є строк (термін) його виконання. Дотримання строку виконання є одним із критеріїв належного виконання зобов`язання, оскільки прострочення є одним із проявів порушення зобов`язання. Строк (термін) виконання зобов`язання за загальним правилом, узгоджується сторонами в договорі.

Як зазначено судом вище, за умовами пункту 3.3 договору, за договорами, зазначеними в п.3.1. та 3.2., користувач здійснює оплату за весь рік шляхом сплати одним платежем.

Проте, матеріали справи доказів сплати відповідачем Єдиного сукупного платежу за майнові права за вказаний позивачем період не містять.

За таких обставин, керуючись приписами ст.530 Цивільного кодексу України та положеннями договору, суд дійшов висновку про те, що заявлення позовних вимог Громадською спілкою "Українська ліга авторських та суміжних прав" є правомірним, а строк оплати відповідачем на користь позивача роялті у відповідності до умов договору №КБР-39/07/22-H, настав.

Таким чином, суд, перевіривши надані позивачем розрахунки заборгованості, вважає їх правомірними та обґрунтованими, з огляду на що задовольняє позовні вимоги у повному обсязі.

За правилами п. 1 ч. 4 ст. 129 ГПК України у разі задоволення позову судові витрати покладаються на відповідача.

Керуючись ст.129, 232, 233, 236-238, 240-241 Господарського процесуального кодексу України, суд

В И Р І Ш И В:

1. Позов задовольнити.

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Барлаб" (65026, Одеська обл., місто Одеса, пров.Жукова Віце-Адмірала, будинок 2, код ЄДРПОУ 44598856) на користь Громадської спілки "Українська ліга авторських та суміжних прав" (02002, місто Київ, вул. А. Аболмасова, буд. 5, група приміщень 57, офіс 7, код ЄДРПОУ 42502769) заборгованість за договором №КБР-39/07/22-H у сумі 24 000 /двадцять чотири тисячі/ грн, а також судовий збір у сумі 3 028 /три тисячі двадцять вісім/ грн.

Рішення суду набирає законної сили в порядку ст. 241 ГПК України та підлягає оскарженню до Південно-західного апеляційного господарського суду в порядку ст.256 ГПК України.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Повне рішення складено 23 грудня 2024 р.

Суддя Ю.М. Щавинська

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення16.12.2024
Оприлюднено26.12.2024
Номер документу124018986
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності про авторські та суміжні права

Судовий реєстр по справі —916/4976/24

Рішення від 06.01.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Щавинська Ю.М.

Ухвала від 23.12.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Щавинська Ю.М.

Рішення від 16.12.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Щавинська Ю.М.

Ухвала від 10.12.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Щавинська Ю.М.

Ухвала від 18.11.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Щавинська Ю.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні