Рішення
від 25.12.2024 по справі 517/1512/24
ФРУНЗІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 517/1512/24

Провадження № 3/517/304/2024

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 грудня 2024 року с-ще Захарівка

Фрунзівський районний суд Одеської області в складі:

головуючого судді Тростенюка В.А.,

секретаря судових засідань Грабової І.Г.,

за участю:

позивача ОСОБА_1 ,

свідків ОСОБА_2 ,

ОСОБА_3 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в с-щі Захарівка Одеської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Затишанської селищної ради Роздільнянського району Одеської області та Великомихайлівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)про визнання батьківства

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до відповідачів в якому просить визнати позивача батьком дітей ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 та внести відповідні зміни до актових записів про народження дітей.

В обґрунтування позовних вимог зазначає, що позивач перебував із ОСОБА_8 у незареєстрованому шлюбі з вересня 2010 року, в результаті шлюбних стосунків народилися діти - ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 . У свідоцтві про народження дітей, дані щодо батька вказані згідно ч. 1 ст. 135 СК України.

Таким чином, на час державної реєстрації народження дітей заява від батька до органів ДРАЦС не надходила, проте він є батьком дітей, утримував та забезпечував їх усім необхідним, разом із ОСОБА_8 виховували дітей і виконували обов`язки батьків.

12 лютого 2024 року ОСОБА_1 уклав шлюбу з ОСОБА_8 , який зареєстровано Захарівською селищною радою Роздільнянського району Одеської області, актовий запис № 13.

Позивач звернувся до Великомихайлівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) з метою внесення відомостей про батька в свідоцтві про народженні дітей, однак позивачу було відмовлено у прийнятті заяви.

ІНФОРМАЦІЯ_4 мати дітей - ОСОБА_8 померла про що ІНФОРМАЦІЯ_4 складено відповідний актовий запис № 90.

На підставі викладеного позивач змушений звернутися до суду із заявою про визнання батьківства та внесення змін до актових записів про народження дітей.

Ухвалою Фрунзівського районного суду Одеської області від 25.11.2024 року прийнято до розгляду та відкрито провадження у даній справі в порядку загального позовного провадження.

Позивач у судовому засіданні вимоги позовної заяви підтримав в повному обсязі та просив суд їх задовольнити.

Представник Затишанської селищної ради Роздільнянського району Одеської області у судове засідання не з`явився, надавши до суду заяву, в якій справу просить розглянути за його відсутності, вказавши, що вирішення справи залишає на розсуд суду (а.с. 41).

Представник Великомихайлівського відділу ДРАЦС у Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)у судове засідання не з`явився, надавши до суду заяву, в якій справу просить розглянути за його відсутності (а.с. 44).

Свідки ОСОБА_2 та ОСОБА_3 у судовому засіданні пояснили, що вони є сусідами позивача. Позивач ОСОБА_1 перебував із ОСОБА_8 у незареєстрованому шлюбі з 2010 року і в результаті вказаних стосунків народилися діти - ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 . Зазначили, що саме позивач є батьком чотирьох малолітніх дітей. Позивач разом із ОСОБА_8 утримував та забезпечував дітей усім необхідним, виховували дітей і виконували належно батьківські обов`язки. Після смерті матері дітей - ОСОБА_8 , позивач самостійно виховує та утримує дітей на належному рівні.

Відповідно до ст. 55 Конституції України права і свободи людини і громадянина захищаються судом.

Згідно із ст. 5 ЦПК України здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.

Відповідно до ст. 213 ЦПК України рішення суду повинно бути законним і обґрунтованим.

Обґрунтованим є рішення ухвалене на основі повно і всебічно з`ясованих обставин на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що позивач ОСОБА_1 перебував із ОСОБА_8 у незареєстрованому шлюбі, в результаті шлюбних стосунків у них народилися діти - ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , що підтверджується свідоцтвами про народження дітей (а.с.7-10). У свідоцтві про народження дітей, дані щодо батька вказані згідно ч. 1 ст. 135 СК України.

ОСОБА_1 та ОСОБА_8 зареєстрували шлюб 12 лютого 2024 року уЗахарівській селищній раді Роздільнянського району Одеської області, актовий запис № 13, що підтверджується свідоцтвом про шлюб серії НОМЕР_1 (а.с.5).

Позивач у позові вказав, що звернувся до Великомихайлівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) з метою внесення відомостей про батька в свідоцтвах про народження дітей, однак позивачу було відмовлено у прийнятті заяви.

ІНФОРМАЦІЯ_4 мати дітей - ОСОБА_8 померла в смт. Захарівка, Роздільнянський район, Одеська область, актовий запис № 90 від 15.04.2024 року, що підтверджується свідоцтвом про смерть серії НОМЕР_2 , яке видане Захарівською селищною радою Роздільнянського району Одеської області 15.04.2024 року (а.с. 6).

З довідки Перехрестівського старостинського округу Роздільнянського району Одеської області від 04.09.2024 року № 731 вбачається, що за даними погосподарської книги № 3 на 2021-2025 роки по с. Перехрестове до складу домогосподарства за адресою АДРЕСА_1 входили наступні особи: голова домогосподарства - ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_5 ; донька - ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_6 ; донька - ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_7 ; син ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ; донька - ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_8 ; син - ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_9 ; співмешканець - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_10 .

Голова домогосподарства ОСОБА_8 прибула в домогосподарство разом з дітьми 27.02.2021 року.

Голова домогосподарства ОСОБА_8 померла ІНФОРМАЦІЯ_11 (а.с. 11).

Згідно висновку експертного судово-медичного молекулярно-генетичного дослідження (обстеження) № 52 від 05 листопада 2024 року молекулярно-генетичним аналізом ДНК встановлено, що:

- громадянин ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , може являтися біологічним батьком дитини ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , з ймовірністю 99,99 %; таким чином, батьківство практично доведене;

- громадянин ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , може являтися біологічним батьком дитини ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , з ймовірністю 99,99%; таким чином, батьківство практично доведене;

- громадянин ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , може являтися біологічним батьком дитини ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , з ймовірністю 99,98%; таким чином, батьківство практично доведене.

- громадянин ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , може являтися біологічним батьком дитини ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , з ймовірністю 99,98%, таким чином, батьківство практично доведене (а.с. 18-28).

Згідно з частиною першою статті 2 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Згідно зі статтею 5 ЦПК України, здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.

Статтею 51 Конституції України, частинами другою, третьою статті 5 Сімейного кодексу України передбачено, що сім`я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Держава має заохочувати та підтримувати материнство і батьківство та забезпечувати пріоритет сімейного виховання дитини. Отже, при регулюванні сімейних відносин держава має максимально враховувати інтереси дитини.

Згідно із ст.7 Конвенції про права дитини, дитина, наскільки це можливо, має право знати своїх батьків.

Відповідно до ст.125 СК України, якщо мати та батько дитини не перебувають у шлюбі між собою, походження дитини від батька визначається за заявою матері та батька дитини, за рішенням суду.

Статтею 128 СК України передбачено, що за відсутності заяви, право на подання якої встановлено ст. 126 СК України, батьківство щодо дитини може бути визнане за рішенням суду.

Підставою для визнання батьківства є будь-які відомості, що засвідчують походження дитини від певної особи, зібрані відповідно до Цивільного процесуального кодексу України. Позов про визнання батьківства може бути пред`явлений матір`ю, опікуном, піклувальником дитини, особою, яка утримує та виховує дитину, а також самою дитиною, яка досягла повноліття. Позов про визнання батьківства може бути пред`явлений особою, яка вважає себе батьком дитини. Позов про визнання батьківства приймається судом, якщо запис про батька дитини у Книзі реєстрації народжень вчинено відповідно до ч.1 ст. 135 СК України.

Відповідно до ст.135 СК України, при народженні дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі, у випадках, коли немає спільної заяви батьків, заяви батька або рішення суду, запис про батька дитини у Книзі реєстрації народжень провадиться за прізвищем та громадянством матері, а ім`я та по батькові батька дитини записуються за її вказівкою.

Законодавством визначено перелік осіб, які вправі звернутися з позовом про визнання батьківства. Зокрема, позов про визнання батьківства може бути пред`явлений матір`ю, опікуном, піклувальником дитини, особою, яка утримує та виховує дитину, а також самою дитиною, яка досягла повноліття. Позов про визнання батьківства може бути пред`явлений особою, яка вважає себе батьком дитини.

Відповідно до роз`яснень п. 9 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 3 від 15 травня 2008 року «Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів», за нормою ст.ст. 213, 215 ЦПК України, рішення щодо визнання батьківства (материнства) має ґрунтуватися на всебічно перевірених судом даних, що підтверджують або спростовують заявлені вимоги чи заперечення проти них, а його резолютивна частина - містити всі відомості, необхідні для реєстрації батьківства (материнства) в органах РАЦС (прізвище, ім`я та по батькові матері й батька, число, місяць і рік їх народження, громадянство, а також номер актового запису про народження дитини, коли та яким органом його вчинено).

Згідно з п.п.20 п.1 Розділу ІІІ Правил реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня 2000 року № 52/2 з відповідними змінами, при вирішенні судом спорів про визнання батьківства, материнства, оспорювання батьківства чи материнства, встановлення фактів батьківства та материнства зміни до актових записів про народження вносяться відповідно до законодавства, яке регулює порядок внесення змін до актових записів цивільного стану.

Відповідно до п. 2.13.1 Правил внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, які затверджено наказом Міністерства юстиції України 12.01.2011 96/5 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 січня 2011 р. за N 55/18793, рішення суду про визнання батьківства (материнства), усиновлення (удочеріння), про скасування раніше винесеного рішення суду про визнання батьківства, виключення відомостей про батька (матір) дитини з актового запису про народження, скасування або визнання усиновлення (удочеріння) недійсним, про визнання шлюбу недійсним, установлення неправильності в актовому записі цивільного стану та інші, у яких зазначено про внесення конкретних змін в актові записи цивільного стану, є підставою для внесення відповідних змін до актового запису.

Відповідно до пункту 2.16.4. зазначених Правил на підставі рішення суду про визнання батьківства (материнства) в актовому записі про народження змінюються відомості про батька та вносяться пов`язані з цим інші зміни згідно із зазначеними в рішенні суду.

Сімейне законодавство України не визначає будь-яких особливостей щодо предмета доказування у даній категорії справ. Доказами у такій справі можуть бути будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, а також інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, показань свідків, письмових або речових доказів, висновків експертів. Тобто при вирішенні спору про визнання батьківства мають враховуватись усі передбачені законом докази в їх сукупності. Керуючись цим загальним правилом, встановлення батьківства на підставі ст. 128 СК України можливо за наявності належних і обґрунтованих доказів (відомостей), які засвідчують походження дитини від певної особи.

Згідно зі статтею 76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Ці дані встановлюються такими засобами: 1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків.

Згідно із частинами першою, шостою статті 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Доказування не може гуртуватися на припущеннях. Для встановлення батьківства правове значення мають фактичні дані, які підтверджують спільне проживання матері і батька дитини, ведення ними спільного господарства до народження дитини або спільне її виховання чи утримання, а також докази, що підтверджують визнання особою батьківства.

Змістом пункту 4 постанови Пленуму Верховного Суду України від 15 травня 2006 р. № 3 «Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів» справи про визнання батьківства суд розглядає у позовному провадженні. У таких справах позови осіб, зазначених у частині третій 3 статті 128 СК України приймаються до судового розгляду, якщо: дитина народжена матір`ю, яка не перебуває у шлюбі, немає спільної заяви батьків, заяви батька або рішення суду і запис про батька дитини в Книзі реєстрації народжень учинено за прізвищем матері, а ім`я та по батькові дитини записано за вказівкою матері (частина перша статті 135 СК України).

У постанові Верховного Суду від 16 травня 2018 року у справі №591/6441/14-ц (провадження №61-6030св18) зазначено, що: «щодо предмету доказування у даній категорії справи, то СК України будь-яких особливостей не визначає. Доказами у такій справі можуть бути будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, показань свідків, письмових або речових доказів, висновків експертів. Тобто при вирішенні спору про визнання батьківства мають враховуватись усі передбачені законом докази в їх сукупності. Керуючись цим загальним правилом, встановлення батьківства на підставі частини другої статті 128 СК України можливо за наявності належних і обґрунтованих доказів (відомостей), які засвідчують походження дитини від певної особи. Для встановлення батьківства правове значення мають фактичні дані, які підтверджують спільне проживання матері і батька дитини, ведення ними спільного господарства до народження дитини або спільне її виховання чи утримання, а також докази, що підтверджують визнання особою батьківства. Підставою для категоричного висновку для визнання батьківства в судовому порядку може бути висновок судово-генетичної або судово-імунологічної експертизи».

Отже, підставою для висновку для визнання батьківства в судовому порядку може бути результат судово-генетичної експертизи.

Судово-медичні експертизи і дослідження з використанням ДНК-аналізу проводяться відповідно до Правил проведення судово-медичних експертиз у відділеннях судово-медичної імунології бюро судово-медичної експертизи і виконуються лікарями та судово-медичними експертами-імунологами. При проведенні експертних досліджень керуються Методичними рекомендаціями «Використання ДНК аналізу у судово-медичних експертизах речових доказів та експертизах спірного батьківства (материнства, підміни дітей), розробленими фахівцями Національної бюро судово-медичної експертизи МОЗ України».

Згідно із п. 3 Методичних рекомендацій батьківство вважається доведеним, якщо його ймовірність складає не менше 99,99%.

Верховний суд у постановах від 23.10.2019, справа № 382/2559/15-ц, та від 19.09.2018 справа № 761/10732/16-ц, дійшов висновку про те, що тест ДНК (судово-медична (молекулярно-генетична експертиза) станом на сьогоднішній день є єдиним методом точного встановлення батьківства стосовно конкретної дитини (точність позитивного результату ДНК-аналізу (тобто підтвердження батьківства) складає 99,999999 %). Доказова цінність такого тесту переважає будь-який інший доказ на підтвердження або оспорення кровного споріднення та має вирішальне значення у вирішенні спору даної категорії справ.

Європейський суд з прав людини, рішення якого є джерелом права згідно із статтею 17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини», зауважив, що «на сьогодні ДНК-тест є єдиним науковим методом точного встановлення батьківства стосовно конкретної дитини; його доказова цінність суттєво переважає будь-який інший доказ, наданий сторонами, з метою підтвердити або спростувати факт оспорюваного батьківства» (Калачова проти російської федерації № 3451/05, § 34, від 07 травня 2009 року).

Враховуючи вищевикладене, а також обставини встановлені судом, з урахуванням дослідження ДНК, покази свідків та визнання позову відповідачами, суд дійшов висновку про задоволення позову.

За положеннями ст.134 СК України, на підставі заяви осіб, зазначених у ст.ст. 126, 127 СК України або рішення суду орган державної реєстрації актів цивільного стану вносить відповідні зміни до Книги реєстрації народжень та видає нове Свідоцтво про народження.

Виходячи з наведеного, враховуючи, що судом визнано позивача ОСОБА_1 батьком малолітніх дітей, підлягають також задоволенню вимоги позивача щодо внесення до відповідних актових записів цивільного стану про народження дітей відомостей про позивача як батька.

Керуючись статтями 12, 13, 81, 141, 259, 263-265, 268, 280, 354, 355 ЦПК України, ст.ст. 3, 19, 125-128, 135 СК України, суд

ВИРІШИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Затишанської селищної ради Роздільнянського району Одеської області та Великомихайлівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)про визнання батьківства - задовольнити.

Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_3 , батьком дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , народженої від ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_13 .

Зобов`язати Великомихайлівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), внести зміни в актовий запис про народження № 179 від 22 вересня 2011 року Відділу державної реєстрації актів цивільного стану Фрунзівського районного управління юстиції Одеської області, який складено на ОСОБА_4 , а саме: у графі «батько» зазначити батьком дитини громадянина України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_3 , уродженця села Бирносове Фрунзівського району Одеської області, жителя АДРЕСА_1 .

Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_3 , батьком дитини ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , народженої від ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_13 .

Зобов`язати Великомихайлівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), внести зміни в актовий запис про народження № 113 від 15 червня 2016 року Фрунзівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Одеській області, який складено на ОСОБА_12 , а саме: у графі «батько» зазначити батьком дитини громадянина України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_3 , уродженця села Бирносове Фрунзівського району Одеської області, жителя АДРЕСА_1 .

Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_3 , батьком дитини ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , народженої від ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_13 .

Зобов`язати Великомихайлівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), внести зміни в актовий запис про народження № 112 від 15 червня 2016 року Фрунзівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Одеській області, який складено на ОСОБА_6 , а саме: у графі «батько» зазначити батьком дитини громадянина України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_3 , уродженця села Бирносове Фрунзівського району Одеської області, жителя АДРЕСА_1 .

Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_3 , батьком дитини ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_14 , народженої від ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_13 .

Зобов`язати Великомихайлівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Роздільнянському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), внести зміни в актовий запис про народження № 27 від 11 лютого 2021 року Захарівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), який складено на ОСОБА_7 , а саме: у графі «батько» зазначити батьком дитини громадянина України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_3 , уродженця села Бирносове Фрунзівського району Одеської області, жителя АДРЕСА_1 .

Рішення може бути оскаржене протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Одеського апеляційного суду через Фрунзівський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи без повідомлення учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Повний текст рішення виготовлено 25 грудня 2024 року.

Суддя:

СудФрунзівський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення25.12.2024
Оприлюднено27.12.2024
Номер документу124046784
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про встановлення батьківства або материнства

Судовий реєстр по справі —517/1512/24

Рішення від 25.12.2024

Цивільне

Фрунзівський районний суд Одеської області

Тростенюк В. А.

Рішення від 25.12.2024

Цивільне

Фрунзівський районний суд Одеської області

Тростенюк В. А.

Ухвала від 11.12.2024

Цивільне

Фрунзівський районний суд Одеської області

Тростенюк В. А.

Ухвала від 25.11.2024

Цивільне

Фрунзівський районний суд Одеської області

Тростенюк В. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні