Справа № 308/14120/24
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 грудня 2024 року м. Ужгород
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області в особі:
головуючого судді Придачука О.А.
за участю секретаря судового засідання Бомбушкаря В.П.
розглянувши у підготовчому засіданні в залі суду в м. Ужгороді справу за позовом заступника керівника Ужгородської окружної прокуратури Закарпатської області, в інтересах держави в особі: Національної служби здоров`я України, Ужгородської міської ради до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача комунальне некомерційне підприємство «Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня» Ужгородської міської ради, про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням
ВСТАНОВИВ:
Заступник керівника Ужгородської окружної прокуратури Закарпатської області, в інтересах держави в особі: Національної служби здоров`я України, Ужгородської міської ради звернувся до Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області з позовом до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача комунальне некомерційне підприємство «Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня» Ужгородської міської ради, про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.
У підготовче засідання сторони не з`явилися, хоча про час та місце розгляду справи були повідомлені належним чином.
Прокурор подав до суду клопотання про закриття провадження у цивільній справі, яке мотивував тим, що у зв`язку зі сплатою відповідачем грошових коштів, витрачених на стаціонарне лікування потерпілого від кримінального правопорушення, які були предметом позову, між сторонами відсутній предмет спору у даній справі.
В матеріалах справи міститься заява відповідача у якій він просить розглядати справу за його відсутності.
Дослідивши матеріали справи, суд доходить наступного.
Відповідно до п.2 ч.1 ст.255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі якщо, відсутній предмет спору.
Як зазначив Верховний СудускладіОб`єднаної палатиКасаційногоцивільногосуду постановіВерховного Судувід 20.09.2021року усправі №638/3792/20 (провадження№61-3438сво21) відсутність предмета спору унеможливлює вирішення справи по суті незалежно від обґрунтованості позову, а відповідно і здійснення ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів осіб.
Прикладами відсутності предмета спору можуть бути дії сторін чи настання обставин, якщо між сторонами у зв`язку з цим не залишилося неврегульованих питань або спірні питання врегульовано самими сторонами.
Суд закриває провадження у справі у зв`язку з відсутністю предмета спору, якщо предмет спору був відсутній як на час пред`явлення позову, так і після відкриття провадження у справі, коли на час ухвалення судом першої інстанції судового рішення між сторонами у зв`язку з цим не залишилося неврегульованих питань.
А тому враховуючи заяву позивача про врегулювання спору між сторонами шляхом повного погашення відповідачем витрат на стаціонарне лікування потерпілого, що є предметом даного спору, суд доходитьвисновку,що слідзакритипровадженняпо данійсправі,узв`язкуіз відсутністюпредметуспору.
Керуючись ст.ст.255 ч.1 п.2,259,260, 353-355 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Провадження у цивільній справі № 308/14120/24 за позовом заступника керівника Ужгородської окружної прокуратури Закарпатської області, в інтересах держави в особі: Національної служби здоров`я України, Ужгородської міської ради до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача комунальне некомерційне підприємство «Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня» Ужгородської міської ради, про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням закрити.
Ухвала може бути оскаржена до Закарпатського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строкуподання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду О.А.Придачук
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 27.12.2024 |
Оприлюднено | 30.12.2024 |
Номер документу | 124089646 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю фізичної особи, крім відшкодування шкоди на виробництві |
Цивільне
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Придачук О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні