Справа № 587/4413/24
Номер провадження 2/676/3390/24
У Х В А Л А
про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі
27 грудня 2024 року м. Кам`янець-Подільський
Суддя Кам`янець Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Шевцова Л.М. розглянувши матеріали цивільної справи № 587/4413/24 за позовом ОСОБА_1 , (прож.: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Лебединської міської ради, (вул. Сумська, 12, м. Лебедин, Сумської обл., ЄДРПОУ 39449040); про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, -
У С Т А Н О В И В:
26.11.2024 року позивач звернувся до Сумського районного суду з позовом до Лебединської міської ради про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини.
Ухвалою Сумського районного суду від 02.12.2024 року дану справу передано за підсудністю до Кам`янець-Подільського міськрайонного суду.
Позовні вимоги обґрунтовує тими обставинами, що в червні 2017 року помер його батько ОСОБА_2 . Після його смерті відкрилася спадщина. Він є єдиним спадкоємцем після смерті батька, проте при зверненні до нотаріуса йому було відмовлено в оформленні спадщини у зв`язку із пропуском строку. Вважає, що строк пропустив із поважних причин, тому вимушений звернутися до суду з даним позовом.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 175, 176, 177 ЦПК України.
Підстав для залишення без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі, встановлених Цивільним процесуальним кодексом України немає.
Справа підсудна Кам`янець-Подільському міськрайонному суду Хмельницької області.
Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 274 ЦПК України підстави для розгляду справи у порядку спрощеного провадження відсутні.
З метою забезпечення правильного, своєчасного та безперешкодного розгляду справи по суті: характеру спірних правовідносин, позовних вимог; з`ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню та зібрання відповідних доказів; вирішення клопотань сторін, розпочати розгляд справи за правилами загального позовного провадження з проведенням підготовчого засідання.
Керуючись ст. ст. 187, 189 ЦПК України,-
П О С Т А Н О В И В:
Прийняти позовну заяву і відкрити провадження по справі.
Справу розглядати в порядку загального позовного провадження.
Призначити по справі підготовче судове засідання в залі суду на 20.01.2025 року на 11.30 год., за адресою: м. Кам`янець-Подільський, вул. Шевченка, 29 каб. 9, про що повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Відповідачам у строк до 20.01.2025 року подати письмовий відзив на позов в порядку ст. 191 ЦПК України.
Учасники можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет: http://kpm.km.court.gov.ua.
Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі, відповідачу - також копію позовної заяви з копіями поданих документів.
Суддя: Шевцова Л.М.
Суд | Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 27.12.2024 |
Оприлюднено | 30.12.2024 |
Номер документу | 124090704 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
Шевцова Л. М.
Цивільне
Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
Шевцова Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні