Ухвала
від 23.12.2024 по справі 921/595/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті

23 грудня 2024 року м. ТернопільСправа № 921/595/24

Господарський суд Тернопільської області

у складі судді Хоми С.О.

за участі секретаря судового засідання Василишин О.С.

розглянувши в підготовчому засіданні матеріали справи №921/595/24

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія Легіон-Агро", вул. Лейтенанта Мукана,10 , м. Черкаси, 1808, ідентифікаційний код 36090664

до відповідача: Приватного агропромислового підприємства "Збаразьке", вул. Данила Галицького,109, м. Збараж, Тернопільська обл., 47302, ідентифікаційний код 30556748.

про: стягнення 23 091,38 грн., з яких: 17 250,00 грн. боргу, 1 229,30 грн. інфляційних втрат, 3947,07 грн. пені, 638,01 грн. 3% річних, та понесених судових витрат.

За участю представників:

- позивача: не з`явився;

- відповідача: не з`явився;

Суть справи.

Ухвалою суду від 02.12.2024 відкладено підготовче засідання на 23 грудня 2024 року.

В судове засідання представник позивача не з`явився.

В судове засідання представник відповідача не з`явився.

Представником позивача (Драченко В.В.) подано Заяву № без номера, документ сформований в системі "Електронний суд" 23.12.2024 (вх.№9839 від 23.12.2024), у якому просить підготовче засідання провести без участі представника та висловився за можливе закрити підготовче провадження та призначити розгляд справи по суті, враховуючи не подання відповідачем заяв по суті та клопотань.

Згідно ч. 1 ст. 177 ГПК України завданнями підготовчого провадження є:

1)остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу;

2) з`ясування заперечень проти позовних вимог;

3)визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів;

4)вирішення відводів;

5)визначення порядку розгляду справи;

6)вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Відповідно до ч. 2 ст. 177 ГПК України, підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.

Згідно п.7 ч. 2 ст. 182 ГПК України, суд у підготовчому засіданні, зокрема, з`ясовує, чи надали сторони докази, на які вони посилаються у позові і відзиві, а також докази, витребувані судом чи причини їх неподання; вирішує питання про проведення огляду письмових, речових і електронних доказів у місці їх знаходження; вирішує питання про витребування додаткових доказів та визначає строки їх подання, вирішує питання про забезпечення доказів, якщо ці питання не були вирішені раніше.

У відповідності до п. 3 ч. 2 ст. 185 ГПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Як визначено ч. 3 ст. 177 ГПК України, підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

Таким чином, враховуючи вирішення у підготовчому засіданні зазначених у частині 2 ст.182 ГПК України питань, які підлягають з`ясуванню судом, а відтак мета та завдання підготовчого провадження у цій справі досягнуті, з огляду на відсутність підстав для відкладення підготовчого засідання, суд вважає за необхідне, у відповідності до ст.185 ГПК України, закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.

Керуючись ст.ст. 182, 183,185, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд,-

У Х В А Л И В:

1.Закрити підготовче провадження та призначити справу №921/595/24 до судового розгляду по суті на 27 січня 2025 року на 14 год. 00 хв.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Тернопільської області за адресою: вул. Кн. Острозького, 14 А, м. Тернопіль, 46000, зал судових засідань № 2 (5 поверх).

2.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

3.Копію ухвали надіслати:

-позивачу (до Електронного кабінету підсистеми ЄСІТС "Електронний Суд");

-представнику позивача Драченку Владиславу Вікторовичу (до Електронного кабінету підсистеми ЄСІТС "Електронний Суд");

-відповідачу Приватному агропромисловому підприємству "ЗБАРАЗЬКЕ" (47302, м.Збараж, вул. Данила Галицького,109, код ЄДРПОУ 30556748) - рекомендованою кореспонденцією з повідомленням про вручення поштового відправлення.

Ухвалу підписано: 27 грудня 2024 року.

Суддя С.О. Хома

СудГосподарський суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення23.12.2024
Оприлюднено30.12.2024
Номер документу124102825
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг

Судовий реєстр по справі —921/595/24

Ухвала від 27.01.2025

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Хома С.О.

Ухвала від 20.01.2025

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Хома С.О.

Ухвала від 23.12.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Хома С.О.

Ухвала від 02.12.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Хома С.О.

Ухвала від 14.11.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Хома С.О.

Ухвала від 31.10.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Хома С.О.

Ухвала від 28.10.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Хома С.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні