Ухвала
від 27.12.2024 по справі 420/39993/24
ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 420/39993/24

У Х В А Л А

27 грудня 2024 рокум. Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду ЮхтенкоЛ.Р., розглянувши матеріали за позовною заявоюТовариства з обмеженою відповідальністю «Хімагромаркетинг» (код ЄДРПОУ30262667, місце знаходження: 02160, м. Київ, пр.-т Соборності, 15) до Одеської митниці (код ЄДРПОУ ВП 44005631, місцезнаходження: 65078, м. Одеса, вул. Івана та Юрія Лип, 21А) про визнання протиправним та скасування рішення щодо визначення (коригування) митної вартості товару, -

ВСТАНОВИВ:

До Одеського окружного адміністративного суду 25 грудня2024 року через підсистему Електронний суд (сформовано 24.12.2024)надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Хімагромаркетинг» (код ЄДРПОУ 30262667, місце знаходження: 02160, м. Київ, пр.-т Соборності, 15) до Одеської митниці (код ЄДРПОУ ВП 44005631, місцезнаходження: 65078, м. Одеса, вул. Івана та Юрія Лип, 21А) про визнання протиправним та скасування рішення щодо визначення (коригування) митної вартості товару.

Позовна заява обґрунтована тим, що оскаржуванірішення є протиправними та підлягають скасуванню.

Позов подано особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність, представник має належні повноваження та наявний електронний кабінет користувача ЄСІТС.

Цю позовну заяву належить розглядати за правилами адміністративного судочинства та вона підсудна Одеському окружному адміністративному суду.

Судовий збір сплачено відповідно до платіжної інструкції № 5657 від 24.12.2024 року в розмірі 6738,17 грн та платіжної інструкції №5658 від 24.12.2024 року в розмірі 3028,00 грн.

Позов подано у строк передбачений ч.1,2 ст. 122 КАС України.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви відповідно до ст. 169 КАС України, а також підстави для відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлені ст. 170 КАС України, на час відкриття провадження у справі, відсутні.

Розглянувши клопотання представника позивача про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін та оцінюючи справу відповідно до критеріїв, які перелічені у ч. 3 ст. 257 КАС України, які суд враховує при вирішенні питання про розгляд справи за правилами спрощеного або загального позовного провадження, зокрема щодо характеру та обсягу доказів по справі, характеру спірних правовідносин, для з`ясування обставин у справі, суддя доходить висновку, що на стадії відкриття провадження це клопотання не належить задоволенню та ця справа буде розглядатися за правилами спрощеного позовного провадження без повідомленням (виклику) сторін у порядку ч. 5 ст. 262 КАС України.

Крім того, суд зазначає, що позивачем в електронному вигляді до позовної заяви подано значну кількість додатків на підтвердження обставин справи.

З урахуванням наданих рекомендацій рішенням Ради суддів від 05.08.2022 року № 26, прошу надати до суду додатки до позовної заяви,в паперовій формі в кількості лише для суду.

З огляду на вищевикладене, керуючись ст.ст. 12, 80, 160, 161, 171, 248, 257-262 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

1.Прийняти до розгляду та відкрити спрощене позовне провадження без повідомлення (виклику) сторін у порядку ч. 5 ст. 262 КАС України в адміністративній справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Хімагромаркетинг» (код ЄДРПОУ 30262667, місце знаходження: 02160, м. Київ, пр.-т Соборності, 15) до Одеської митниці (код ЄДРПОУ ВП 44005631, місцезнаходження: 65078, м. Одеса, вул. Івана та Юрія Лип, 21А) про визнання протиправним та скасування рішення щодо визначення (коригування) митної вартості товару.

2.Запропонувати відповідачу протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі,надати суду відзив на позовну заяву і всі докази, якими можуть бути підтверджені заперечення проти позову та надіслати копію відзиву та доданих до нього документів позивачу.

3.Запропонувати позивачу у п`ятиденний строк з моменту отримання відзиву на позовну заяву, подати суду та іншій стороні відповідь на відзив, а відповідачу, у той самий строк - заперечення.

4.Запропонувати позивачу надати до суду додатки до позовної заяви, в паперовій формі в кількості лише для суду.

5.Зобов`язати відповідача протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі надати суду належним чином засвідчену копію оскаржуваного рішення та картки відмови, та документів на підставі яких його було прийнято.

6.Справа розглядатиметься судом у складі судді Юхтенко Л.Р. одноособово в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін у письмовому провадженні у порядку ч. 5 ст. 262 КАС України за наявними у справі матеріалами.

Копію ухвали направити учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається в мережі Інтернет за веб-адресою: http://adm.od.court.gov.ua

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили в порядку та строки, встановлені ст. 256 КАС України.

CуддяЛ.Р. Юхтенко

СудОдеський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення27.12.2024
Оприлюднено30.12.2024
Номер документу124121132
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо митної справи (крім охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності); зовнішньоекономічної діяльності; спеціальних заходів щодо демпінгового та іншого імпорту, у тому числі щодо

Судовий реєстр по справі —420/39993/24

Ухвала від 27.12.2024

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Юхтенко Л.Р.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні