печерський районний суд міста києва
Справа № 757/20654/24-к
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 травня 2024 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю прокурора ОСОБА_3 , адвокатів ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , підозрюваного ОСОБА_6 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання старшого слідчого першого відділу Управління з досудового розслідування військових правопорушень, а також порушень проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, вчинених внаслідок ведення російською федерацією, із залученням представників інших держав, агресивної війни проти України, ГСУ ДБР ОСОБА_7 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою,
ВСТАНОВИВ:
старший слідчий першого відділу Управління з досудового розслідування військових правопорушень, а також порушень проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, вчинених внаслідок ведення російською федерацією, із залученням представників інших держав, агресивної війни проти України, ГСУ ДБР ОСОБА_7 звернувся до суду з клопотанням, погодженим прокурором відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генерального прокурора ОСОБА_8 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Обґрунтовуючи клопотання прокурор посилається на те, що Управлінням з досудового розслідування військових правопорушень, а також порушень проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, вчинених внаслідок ведення російською федерацією, із залученням представників інших держав, агресивної війни проти України, Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №12023111060000210, розпочатому 26.12.2023 за ч.ч. 2, 3, 5 ст. 27, ч. З ст. 28 ч. 4 ст. 246 КК України.
Нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням здійснюється прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генерального прокурора.
Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_9 , працюючи з червня 2023 року на посаді виконуючого обов`язки директора Державного спеціалізованого підприємства «Північна Пуща» (далі - ДСП «Північна Пуща») та згідно з Положенням про державну лісову охорону (далі - Положення), затвердженим постановою Кабінетом Міністрів України від 16.09.2009 № 976, керівник лісового господарства належить до посадових осіб державної лісової охорони, яка відповідно до ст. 2 Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів» має статус правоохоронного органу.
Так, ОСОБА_9 , усвідомлюючи, що несе персональну відповідальність за порушення Лісового та Земельного кодексів України, «Правил поліпшення якісного складу лісів», «Санітарних правил в лісах України», Закону України «Про охорону навколишнього середовища», Закону України «Про природньо-заповідний фонд», незважаючи на обов`язок неухильно дотримуватися вимог законодавства, зокрема статті 65, 68 Конституції України, яка передбачає, що кожен зобов`язаний не заподіювати шкоду природі, культурній спадщині, відшкодовувати завдані ним збитки та неухильно додержуватися Конституції України та законів України, знехтував такими та керуючись корисливим мотивом і переслідуючи мету власного незаконного збагачення, у невстановлений досудовим розслідуванням точний час, однак не пізніше 16 листопада 2023 року, розробив злочинний план, який полягав у незаконній порубці дерев на території 136-137 лісових кварталів Денисовецького лісництва ДСП «Північна Пуща», яка відноситься до Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника та їх перевезенні за допомогою транспортних засобів на деревообробне підприємство з метою збуту.
Усвідомлюючи, що реалізувати розроблений ним злочинний план одноособово неможливо, ОСОБА_9 вирішив створити для цього та очолити організовану групу з осіб, які б користувалися його довірою, мали навички з вирубки, трелювання, розкрижування, перевезення дерев та надійні місця збуту незаконно зрубаної деревини без дозвільних документів, використання вантажного автотранспорту, спеціальних інструментів, приладів, спеціальних документів, а також здатні зберігати таємницю.
Організована група характеризувалася наявністю організатора - керівника злочинної групи, розробленого єдиного плану вчинення злочинів, відомого всім учасникам групи, стійкими зв`язками і розподілом функцій учасників групи, спрямованих на досягнення цього плану, наявністю загальних правил поведінки, навичками конспірації від правоохоронних органів, тісними зв`язками з працівниками правоохоронних та державних органів, підготовкою до вчинення злочинів, а також отримання матеріальних благ від такої кримінально- протиправної діяльності на постійній основі.
Розуміючи, що для реалізації вищевказаного плану необхідно залучити осіб, кожен із яких виконував відведену функцію (роль) та бажаючи уникнути можливого викриття злочинної діяльності, ОСОБА_9 , володіючи інформацією, що спеціальний дозвіл будь-якій фізичній чи юридичній особі на проведення рубки деревини з подальшим вивезенням за межі зони відчуження на території 136 та 137 лісових кварталів Денисовецького лісництва ДСП «Північна Пуща» не надавався та що вказана територія входить до Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, у невстановлений досудовим розслідуванням точний час, однак не пізніше 16 листопада 2023 року, на території Київської області, діючи умисно, з корисливих мотивів, організував та очолив з метою вчинення кримінальних правопорушень, направлених на незаконну порубку дерев, їх подальше перевезення та збут, стійке злочинне об`єднання - організовану групу до складу якої залучив приватних підприємців ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 та заступника командира роти № 2 батальйону з охорони зони радіоактивного забруднення відділу поліції№1 Вишгородського РУП ГУ НП в Київській області ОСОБА_13 , заступника начальника Вишгородського РУП ГУНП в Київській області ОСОБА_6 та інших на даний час невстановлених осіб.
Перебуваючи у довірливих відносинах із залученими особами, ОСОБА_9 довів до їх відома зміст злочинного плану, який полягав у вчиненні незаконної порубки дерев на лісовій ділянці та у подальшому їх перевезенні до деревообробних підприємств з метою збуту.
Для забезпечення постійної діяльності організованої групи, відповідно до розробленого злочинного плану, ОСОБА_9 відвів собі роль її керівника, зокрема для вчинення членами злочинної групи незаконних порубок лісу, перевезення та збуту незаконно зрубаних дерев, здійснював розподіл між ними ролей та функцій.
Відповідно до розробленого та узгодженого з ОСОБА_9 злочинного плану, ролі та функції учасників організованої групи були розподілені наступним чином.
ОСОБА_6 , діючи як пособник, виконував наступні функції:
- будучи працівником правоохоронного органу та володіючи інформацією про способи та методи роботи з викриття злочинної діяльності, забезпечив необхідні умови для втілення протиправного плану, який полягав у забезпеченні безперешкодного проїзді вантажних транспортних засобів із незаконно зрубаною деревиною по території Вишгородського районну Київської області та м. Києва;
- повідомляв про обстановку поблизу місця незаконної порубки та по маршруту вивезення та транспортування деревини з метою уникнення викриття.
- забезпечував перевезення незаконно зрубленої деревини на території Вишгородського району Київської області шляхом залучення до злочинної діяльності інших працівників Вишгородського РУП ГУНП в Київській області, в тому числі заступника командира роти №2 батальйону з охорони зони радіоактивного забруднення відділу поліції №1 Вишгородського РУП ГУНП в Київській області ОСОБА_13 .
Відтак, у листопаді 2023 року попередньо зорганізувавшись у стійке угрупування для вчинення злочинів - організовану групу, діючи згідно із спільним планом та єдиним умислом, направленим на заволодіння лісопродукцією з корисливих мотивів, ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 та ОСОБА_13 з розподілом між ними ролей і функцій скоїли наступний злочин.
Так, ОСОБА_9 , виконуючи відведені функції організатора у складі організованої групи, у період 16.11.2023-17.11.2023, більш точний час не встановлено, перебуваючи в Чорнобильській зоні та маючи відповідні повноваження, надав перепустки для в`їзду до Чорнобильської зони відчуження ОСОБА_10 , ОСОБА_11 та ОСОБА_12 , де останні погодились прийняти активну участь у вчиненні у складі організованої ним групи злочину, пов`язаного із незаконною порубкою дерев, перевезенням та збутом незаконно зрубаних дерев, з території Заповідника.
У цей же період часу ОСОБА_9 надав вказівку майстру ремонтно- транспортної дільниці ДСП «Північна Пуща» ОСОБА_14 , щоб він показав ОСОБА_10 ОСОБА_11 та ОСОБА_12 лісову ділянку, яка знаходиться на територію 136 та 137 лісових кварталів Денисовецького лісництва ДСП «Північна Пуща» Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, де ОСОБА_9 вказав останнім на місце здійснення незаконної порубки деревини, на що останні погодились.
Надалі, в кінці листопада - початку грудня 2023 року, більш точний час не встановлено, з метою реалізації спільного злочинного плану, ОСОБА_11 прибув на територію ПІІ ТОВ «Укршпон» (код ЄДРПОУ 30530211), яке розташоване за адресою: м. Київ, вул. Деревообробна, 5, де домовився з директором підприємства ОСОБА_15 поставляти дуб у великих об`ємах через підконтрольні йому фірми ТОВ «Агрохімтехно» (код ЄДРПОУ 43569269) та ТОВ «Градекс Торг» (ЄДРПОУ 43693911), після чого були укладені відповідні договори.
У подальшому, у невстановлений досудовим розслідуванням точний час, але не пізніше 08 грудня 2023 року, ОСОБА_9 , достовірно знаючи, що відсутні будь-які дозвільні документи на здійснення порубки деревини, в порушення вимог статті 69 Лісового кодексу України, Порядку видачі спеціальних дозволів на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов`язкового) відселення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2000 р. № 1869, повідомив ОСОБА_12 про необхідність прибуття на територію 136 та 137 лісових кварталів Денисовецького лісництва ДСП «Північна Пуща» Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника з метою проведення незаконної порубки дерев.
В свою чергу ОСОБА_12 , будучи приватним підприємцем, рід занять якого: лісозаготівля, діючи відповідно до розробленого ОСОБА_9 , злочинного плану, виконуючи відведену йому функцію виконавця у складі організованої групи, погодився на вищевказане та, 08.12.2023 прибув разом з працюючими на нього на постійній основі ОСОБА_16 та ОСОБА_17 та водіями вантажного транспорту ОСОБА_18 та ОСОБА_19 , які не були обізнані у протиправній діяльності останнього, на територію 136 та 137 лісових кварталів Денисовецького лісництва ДСП «Північна Пуща» Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, з метою незаконної порубки та вивезення деревини із місця вчинення злочину.
У період з 08.12.2023 по приблизно 20.12.2023, знаходячись на території 136 та 137 лісових кварталів Денисовецького лісництва ДСП «Північна Пуща», що являється територією природно-заповідного фонду, ОСОБА_16 та ОСОБА_17 , за допомогою заздалегідь підготовлених ручних бензопил, здійснили незаконну порубку 185 сироростучих та сухостійних дерев, з них: 177 породи дуб, 3 породи граб, 3 породи береза, 2 породи сосна, шляхом відокремлення стовбура від кореня до ступеня припинення росту, після чого останніми було розрізано стовбур дерев на частини (колоди) довжиною близько З м для полегшення їх транспортування з місця незаконної порубки.
В свою чергу ОСОБА_10 , використовуючи автомобіль марки Toyota Tundra, д.н.з.: НОМЕР_1 , виконуючи відведену йому функцію пособника у складі організованої групи, приїжджав на місце порубки та контролював незаконну рубку та належне сортування по класах якості деревини для подальшої їх реалізації.
Разом з цим, ОСОБА_9 , виконуючи відведені функції організатора у складі організованої групи, у невстановлений досудовим розслідуванням точний час, однак не пізніше 08 грудня 2023 року, надав вказівку майстру ремонтно-транспортної дільниці ДСП «Північна Пуща» ОСОБА_14 та своєму водію ОСОБА_20 , які перебувають в його безпосередньому підпорядкуванні, на службовому автомобілі Форд Ренжер д.н.з. НОМЕР_2 , поїхати на місце незаконної порубки та здійснити підрахунок розрізаних колод на місці незаконної порубки, зробити їх виміри та пересвідчитися, що ніхто не здійснює їх крадіжку, що вони й зробили.
У подальшому, починаючи з 09 грудня 2023 року до приблизно до 20-х чисел грудня 2023 року, більше точний час не встановлено, ОСОБА_14 та ОСОБА_20 , на виконання вказівки ОСОБА_9 , не будучи обізнаними про протиправну діяльність останнього, на службовому автомобілі Форд Ренжер д.н.з. НОМЕР_2 , здійснювали виїзди на місце незаконної порубки та здійснювали підрахунок розрізаних колод на місці незаконної порубки, здійснювали їх виміри та пересвідчувалися, що ніхто не здійснював їх крадіжку.
Далі, у період з 08.12.2023 по приблизно 20.12.2023 ОСОБА_18 та ОСОБА_19 за допомогою двох маніпуляторів марок «Урал», д.н.з. не відомі, що перебувають у власності ОСОБА_12 та маніпулятора Камаз 53229, д.н.з. НОМЕР_3 під керуванням ОСОБА_21 , забезпечили завантаження незаконно зрубаних дерев на вантажні автомобілі САМС, д.н.з. НОМЕР_4 , FAW, д.н.з. НОМЕР_5 , що належать ОСОБА_22 , Volvo FM 12», д.н.з. НОМЕР_6 , що належить ОСОБА_23 та їх перевезення на відстань близько 30 км від місця вирубки в сторону смт. Красятичі в районі кладовища відселеного села Бобер зони відчуження для завантаження на інші більш габаритні вантажні автомобілі марок DAF XF 105, д.н. НОМЕР_7 під керуванням ОСОБА_24 , DAF FT XF105, д.н.з. НОМЕР_8 під керуванням ОСОБА_25 , MAN д.н.з НОМЕР_9 під керуванням ОСОБА_26 , MAN TGX 183440 д.н.з. НОМЕР_10 під керуванням ОСОБА_27 , Renault Magnum д.н.з. НОМЕР_11 під керуванням ОСОБА_28 , яких в середині грудня 2023 року, більш точний час не встановлено, ОСОБА_10 та ОСОБА_11 найняли для перевезення незаконно зрубаної деревини з місць порубок до фактичного місця збуту і які не були обізнаними про протиправну діяльність останніх.
Після завантаження незаконної зрубаної деревини на більш габаритний транспорт DAF FT XF105 д.н.з. НОМЕР_8 під керуванням ОСОБА_25 , 18.12.2023 та 25.12.2023 здійснено перевезення та вивантаження незаконно зрубленої деревини на територію ПІІТОВ «Укршпон» (код ЄДРПОУ 30530211), яке розташоване за адресою: м. Київ, вул. Деревообробна, 5.
Аналогічним чином відбувалося перевезення та вивантаження незаконно зрубленої деревини 18.12.2023 на автомобілях DAF XF 105 д.н.з. НОМЕР_12 під керуванням ОСОБА_24 , та MAN TGX 183440 д.н.з. НОМЕР_10 під керуванням ОСОБА_27 , Renault Magnum д.н.з. НОМЕР_11 під керуванням ОСОБА_28 , та у проміжку часу 15.12.2023-25.12.2023, більш точний час не встановлено, два вантажоперевезення на автомобілі MAN д.н.з. НОМЕР_9 під керуванням ОСОБА_26 .
Для документального прикриття та маскування злочинної діяльності організованої групи від працівників правоохоронних органів, ОСОБА_11 та ОСОБА_10 видавали водіям фур товаро-супроводжуючі документи на дорогу (ТТН).
В той же час, ОСОБА_6 , діючи відповідно до розробленого ОСОБА_9 злочинного плану, виконуючи його вказівку та відведену йому функцію у складі організованої групи, будучи заступником Вишгородського РУП ГУНП, надав вказівку своєму підлеглому заступнику командира роти №2 батальйону з охорони зони радіоактивного забруднення відділу поліції №1 Вишгородського РУП ГУНП в Київській області ОСОБА_13 , та іншим невстановленим досудовим розслідуванням працівникам Вишгородського РУП ГУНП в Київській області, про необхідність забезпечення необхідних умов для безперешкодного проїзду вантажних транспортних засобів із незаконно зрубаною деревиною по території Вишгородського районну Київської області. Зокрема, 18.12.2023 та 25.12.2023 ОСОБА_13 , використовуючи власний автомобіль марки Toyota Camry, д.н.з. НОМЕР_13 , здійснював безпосереднє супроводження вантажених автомобілів з місця незаконної порубки деревини з території Вишгородського району Київської області до м. Києва.
За отриману деревину, ОСОБА_11 , через підконтрольні йому ТОВ «Градекс Торг» (ЄДРПОУ 43693911) та ТОВ «Агрохімтехно» (код ЄДРПОУ 43569269) від ПІІ ТОВ «Укршпон» (код ЄДРПОУ 30530211) отримав грошові кошти на загальну суму 2 740 770 грн.
У подальшому, 26.12.2023 о 14:24 в районі кладовища відселеного села Бобер зони відчуження відділом поліції №1 Вишгородського РУП ГУНП в Київській області було виявлено та вилучено два вантажні автомобілі, а саме: DAF д.н.з. НОМЕР_8 з причепом MOL д.н.з. НОМЕР_14 під керуванням ОСОБА_25 та Камаз з маніпулятором, д.н.з. НОМЕР_15 під керуванням ОСОБА_21 , які здійснювали завантаження колод деревини дубу для подальшого його транспортування до м. Київ без відповідних документів, після чого працівниками правоохоронних органів протиправна діяльність організованої групи була викрита та припинена.
Такими чином, незаконною рубкою дерев, перевезенням та збутом незаконно зрубаних 185 дерев на території 136 та 137 лісових кварталів Денисовецького лісництва ДСП «Північна Пуща» Чорнобильського радіаційно- екологічного біосферного заповідника, що розташований у Вишгородському районі Київської області і який являється територією природно-заповідного фонду заподіяно шкоду навколишньому природному середовищу, визначену спеціальними таксами для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2022 року № 575, на загальну суму - 59 249 015, 20 грн.
Враховуючи вище вказане, внаслідок злочинної діяльності, організованої групи у складі ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 та ОСОБА_13 заподіяно шкоду на загальну суму 59 249 015, 20 гривень, що з урахуванням примітки до ст. 246 КК України, положень статті 169.1 Податкового кодексу України і Закону України «Про державний бюджет на 2021 рік», якими визначено застосування розміру податкової соціальної пільги для кваліфікації діянь як злочинів, є тяжкими наслідками, оскільки у шістдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
За таких обставин ОСОБА_9 підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. З ст. 27, ч. З ст. 28, ч. 4 ст. 246 КК України, а саме організації незаконної порубки дерев, перевезення, збуту незаконно зрубаних дерев, вчинених організованою групою, на території природно-заповідного фонду, що спричинили тяжкі наслідки.
У судовому засіданні з розгляду клопотання прокурор підтримав клопотання, посилаючись на викладені у ньому обставини.
У судовому засіданні з розгляду клопотання підозрюваний та його захисники проти задоволення клопотання заперечували, посилаючись на його безпідставність та необґрунтованість, просили застосувати запобіжний захід не пов`язаний із тримання під вартою.
Вивчивши клопотання та докази, якими воно обґрунтовується, заслухавши пояснення сторін кримінального провадження, слідчий суддя дійшов наступного висновку.
22.04.2024, за вказаними обставинами злочинної діяльності, ОСОБА_6 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 28 - ч. 4 ст. 246 КК України.
Копії клопотання та доданих до нього матеріалів у відповідності до ч. 2 ст. 184 КПК України надані підозрюваному.
Відповідно до ч. 1 ст. 183 КПК України тримання під вартою є винятковим запобіжним заходом, який застосовується виключно у разі, якщо прокурор доведе, що жоден із більш м`яких запобіжних заходів не зможе запобігти ризикам, передбаченим статтею 177 КПК України.
Відповідно до ч.1 ст.194 КПК України під час розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу слідчий суддя, суд зобов`язаний встановити, чи доводять надані сторонами кримінального провадження докази обставини, які свідчать про наявність обґрунтованої підозри у вчиненні підозрюваним, обвинуваченим кримінального правопорушення; наявність достатніх підстав вважати, що існує хоча б один із ризиків, передбачених статтею 177 цього Кодексу, і на які вказує слідчий, прокурор; недостатність застосування більш м`яких запобіжних заходів для запобігання ризику або ризикам, зазначеним у клопотанні.
Вирішуючи питання про застосування підозрюваному запобіжного заходу суддя враховує не тільки положення, які передбачені КПК, а й вимоги пунктів 3 і 4 статті 5 Конвенції про захист прав людини основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини, згідно з якими обмеження права особи на свободу і особисту недоторканість можливо лише в передбачених законом випадках за встановленою законом процедурою. При цьому ризик переховування обвинуваченого від правосуддя не може оцінюватись виключно на підставі суворості можливого судового рішення.
Відповідно до ч. 1 ст. 184 КПК України, клопотання слідчого, прокурора про застосування запобіжного заходу подається до місцевого загального суду, в межах територіальної юрисдикції якого знаходиться орган досудового розслідування, а в кримінальних провадженнях щодо кримінальних правопорушень, віднесених до підсудності Вищого антикорупційного суду, - до Вищого антикорупційного суду, і повинно містити: 1) короткий виклад фактичних обставин кримінального правопорушення, в якому підозрюється або обвинувачується особа; 2) правову кваліфікацію кримінального правопорушення із зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність; 3) виклад обставин, що дають підстави підозрювати, обвинувачувати особу у вчиненні кримінального правопорушення, і посилання на матеріали, що підтверджують ці обставини; 4) посилання на один або кілька ризиків, зазначених у статті 177 цього Кодексу; 5) виклад обставин, на підставі яких слідчий, прокурор дійшов висновку про наявність одного або кількох ризиків, зазначених у його клопотанні, і посилання на матеріали, що підтверджують ці обставини; 6) обґрунтування неможливості запобігання ризику або ризикам, зазначеним у клопотанні, шляхом застосування більш м`яких запобіжних заходів; 7) обґрунтування необхідності покладення на підозрюваного, обвинуваченого конкретних обов`язків, передбачених частиною п`ятою статті 194 цього Кодексу.
Згідно ч. 3 ст. 184 КПК України, до клопотання додаються: 1) копії матеріалів, якими слідчий, прокурор обґрунтовує доводи клопотання; 2) перелік свідків, яких слідчий, прокурор вважає за необхідне допитати під час судового розгляду щодо запобіжного заходу; 3) підтвердження того, що підозрюваному, обвинуваченому надані копії клопотання та матеріалів, якими обґрунтовується необхідність застосування запобіжного заходу.
Разом з тим, слідчим в клопотанні не визначено строки слідства, з якого числа розпочато строки слідства і межі, чи повідомлено іншим особам про підозру в рамках кримінального провадження №12023111060000210, як наслідок, слідчий суддя позбавлений можливості встановити граничний строк досудового розслідування, в рамках якого слідчий звернувся з клопотанням про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у зв`язку з чим в задоволенні клопотання слід відмовити.
Керуючись ст. 29 Конституції України, ст.ст. 177, 178, 181, 183, 184, 193, 194, 196, 197, 205, 219, 309 КПК України, слідчий суддя -
УХВАЛИВ:
У задоволенні клопотання старшого слідчого першого відділу Управління з досудового розслідування військових правопорушень, а також порушень проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, вчинених внаслідок ведення російською федерацією, із залученням представників інших держав, агресивної війни проти України, ГСУ ДБР ОСОБА_7 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою - відмовити.
Ухвала підлягає негайному виконанню та може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 15.05.2024 |
Оприлюднено | 01.01.2025 |
Номер документу | 124142367 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про застосування запобіжних заходів тримання під вартою |
Кримінальне
Печерський районний суд міста Києва
Новак Р. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні