Ухвала
від 30.12.2024 по справі 144/1520/24
ТЕПЛИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 144/1520/24

Провадження № 2/144/399/24

У Х В А Л А

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду по суті

"30" грудня 2024 р. смт Теплик

Теплицький районний суд Вінницької області в складі:

головуючої судді Магдяк Н. І.,

з участю секретаря судового засідання Гончарук Т.М.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Фермерського господарства «Токарчука Сергія Володимировича» про визнання відсутнім права оренди, -

в с т а н о в и в :

У провадженнісуду перебуваєцивільна справаза позовом ОСОБА_1 до Фермерського господарства «Токарчука Сергія Володимировича» про визнання відсутнім права оренди.

Ухвалою судді від 07 жовтня 2024 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі, призначено підготовче судове засідання.

Ухвалою суду від 20.11.2024 витребувано докази по справі.

19.12.2024 на виконання ухвали суду від 20.11.2024 від Стрижавської сільської ради Вінницького району Вінницької області надійшли копії документів.

Від представника позивача ОСОБА_1 адвоката Клінчикова С.О. надійшла заява про проведення підготовчого судового засідання без участі позивача та його представника, в якій просять закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду. Клопотання про призначення експертизи не підтримують, у зв`язку із ненадходженням оригіналів документів.

Представник відповідача ФГ «Токарчука Сергія Володимировича» в підготовче судове засідання не з`явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином. Відзиву від нього не надходило.

Відповідно до ч. 3ст. 211 та ч. 3 ст. 223 ЦПК України,суд вважає за можливе провести підготовче судове засідання у відсутності сторін.

Фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось, що відповідає вимогам ч. 2 ст. 247 ЦПК України.

Дослідивши письмові матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.

Відповідно до ч. 1 ст. 200ЦПК Україниу підготовчомузасіданні судпостановляє ухвалу(ухвали)про процесуальнідії,що необхідновчинити дозакінчення підготовчогопровадження тапочаткусудового розглядусправи посуті.

Відповідно до ч. 2ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Згідно п. 15 ч. 2ст. 197 ЦПК України,у підготовчомузасіданні суд:призначає справудо розглядупо суті,визначає дату,час імісце проведеннясудового засіданнядля розглядусправи посуті.

Суд, ознайомившись з матеріалами первісного позову, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті. Оскільки до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті інших процесуальних дій вчиняти не потрібно, справа може бути призначена до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 90 91, 189,196,198,200 ЦПК України, суд, -

п о с т а н о в и в :

Підготовче провадженняу цивільнійсправі №144/1520/24за позовом ОСОБА_1 доФермерського господарства«Токарчука СергіяВолодимировича» провизнання відсутнімправа орендизакрити.

Призначити вказану цивільну справу до судового розгляду по суті на 11 годину 30 хвилин 22 січня 2025 року, про що повідомити учасників процесу.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення на неї включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя:

СудТеплицький районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення30.12.2024
Оприлюднено01.01.2025
Номер документу124147104
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо припинення права оренди

Судовий реєстр по справі —144/1520/24

Ухвала від 30.12.2024

Цивільне

Теплицький районний суд Вінницької області

Магдяк Н. І.

Ухвала від 20.11.2024

Цивільне

Теплицький районний суд Вінницької області

Магдяк Н. І.

Ухвала від 07.10.2024

Цивільне

Теплицький районний суд Вінницької області

Магдяк Н. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні