Ухвала
від 30.12.2024 по справі 521/20765/24
МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

Справа № 521/20765/24

Номер провадження № 2-о/521/703/24

У Х В А Л А

про відкриття окремого провадження

30 грудня 2024 року м. Одеса

Суддя Малиновського районного суду міста Одеси Шевчук Н.О. розглянувши заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 ), за участю заінтересованих осіб: Хаджибейського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) (65045, м. Одеса, вул. Успенська, 60, ЄДРПОУ: 37946466), Міністерства оборони України (03168, м. Київ, пр. Повітряних Сил, 6, ЄДРПОУ: 00034022), Військової частини НОМЕР_2 ( АДРЕСА_2 , ЄДРПОУ: НОМЕР_3 ) про оголошення фізичної особи померлою

ВСТАНОВИВ:

У грудні 2024 року ОСОБА_1 звернулася до Малиновського районного суду міста Одеси із заявою, в якій просила:

- оголосити ОСОБА_2 , громадянина України, РНОКПП НОМЕР_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженца м. Жмеринка, Вінницької області, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_3 , який загинув під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв`язку з військовою агресією російської федерації проти України, при виконанні обов`язків військової служби та захисту Батьківщини, померлим;

- датою смерті ОСОБА_2 , громадянина України, РНОКПП НОМЕР_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,вважати ІНФОРМАЦІЯ_2 , місцем смерті м. Миколаїв, Миколаївська обл., Україна.

Після надходження заяви, головуючого суддю визначено автоматизованою системою документообігу суду, відповідно до ст. 14, 33 ЦПК України.

26.12.2024 року цивільна справа 521/20765/24 надійшла у провадження судді Шевчук Н.О.

Вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, суд приходить до такого.

Відповідно до ч. 1 ст. 293 ЦПК України окреме провадження це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.

Справа буде розглядатися в порядку окремого провадження на підставі ст. 293 294 ЦПК України, а також відповідно до глави 4 розділу IV окремого провадження, якою передбачено розгляд судом справ про визнання фізичної особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою.

Згідно приписів ч. 3 ст.294ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.

Дана заява відповідно до ст. 316 ЦПК України підсудна Малиновському районному суду міста Одеси та за формою і змістом відповідає вимогам ст. 175, 177, 293 ЦПК України.

Підстави, визначені статтями 185 186 ЦПК України, для залишення заяви без руху, повернення заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні, а тому таку заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.

Керуючись ст.ст. 19, 175, 177, 187, 293, 294, 305-307 ЦПК України, Малиновський районний суд міста Одеси

УХВАЛИВ:

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 ), за участю заінтересованих осіб: Хаджибейського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) (65045, м. Одеса, вул. Успенська, 60, ЄДРПОУ: 37946466), Міністерства оборони України (03168, м. Київ, пр. Повітряних Сил, 6, ЄДРПОУ: 00034022), Військової частини НОМЕР_2 ( АДРЕСА_2 , ЄДРПОУ: НОМЕР_5 ) про оголошення фізичної особи померлою.

Розляд справи здійснювати в порядку окремого провадження за участі головуючого суддіШевчук Н,О. та двох присяжних.

Викликати присяжних у судове засідання.

Призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 29.01.2025 року об 13 год. 00 хв., яке відбудеться в залі судових засідань № 219 (2-й поверх), в приміщенні Малиновського районного суду м. Одеси (вул. Василя Стуса, 1а, м. Одеса, 65033).

Заінтересованим особам у строк до призначеної дати судового розгляду пропонується подати до суду та надіслати заявнику пояснення щодо заяви, у якій викласти свої аргументи і міркування на підтримку або заперечення заяви. Дані пояснення мають відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://sv.od.court.gov.ua.

В процесі розгляду справ Малиновським районним судом м. Одеси застосовуються правила організації ефективного цивільного судочинства, запровадженні Радою суддів України від 28.02.2020 року, з текстом яких можна ознайомитись за посиланням https://oda.court.gov.ua/sud4813/inshe/3/1163581/.

Судом роз`яснюється, що відповідно до п. 1.2.3 Правил організації ефективного цивільного судочинства суд повідомляє сторони та їх представників шляхом надіслання судової повістки, смс-повідомлення, листом, телефоном, факсом чи електронною поштою. Крім того, суд має право визнати сторону повідомленою з використанням електронного Списку судових справ, призначених до розгляду на офіційному сайті суду у разі якщо за обставинами справи вказана сторона ініціювала відповідну стадію процесу (подавала позов, апеляційну скаргу), або була присутня в судовому засіданні, або не була присутня в судовому засіданні, проте достеменно знала про його призначення, зокрема, подавала клопотання про його відкладення. Коли суд приймає рішення щодо сповіщення учасників справи, за потреби він також встановлює, яка саме сторона повинна виконати ту чи іншу процесуальну дію, та визначає строк, у який вона повинна це зробити.

Ухвала набирає законної сили в момент підписання її суддею та не підлягає оскарженню.

Суддя Н.О. Шевчук

СудМалиновський районний суд м.Одеси
Дата ухвалення рішення30.12.2024
Оприлюднено01.01.2025
Номер документу124149335
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про визнання фізичної особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою

Судовий реєстр по справі —521/20765/24

Ухвала від 21.01.2025

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Шевчук Н. О.

Ухвала від 30.12.2024

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Шевчук Н. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні