УХВАЛА
Іменем україни
справа № 521/20577/24
провадження № 2/521/7895/24
30 грудня 2024 року м. Одеса
Суддя Малиновського районного суду міста Одеси
Михайлюк О.А., розглянувши позовну заяву Державної установи «Одеська виправна колонія (№14) до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 про стягнення шкоди,-
встановив:
Представник Державної установи «Одеська виправна колонія (№14) звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 про стягнення шкоди.
До постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від представника позивача надійшла заява про повернення позовної заяви.
Відповідно п.3ч.4ст.185ЦПК Українизаява повертаєтьсяу випадках,коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
За таких обставин, керуючись ст. 185 ЦПК України, суддя
ухвалив:
Позов Державної установи «Одеська виправна колонія (№14) до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 про стягнення шкоди вважати неподаним та повернути позивачу.
На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя: О.Михайлюк
30.12.24
Суд | Малиновський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 30.12.2024 |
Оприлюднено | 01.01.2025 |
Номер документу | 124149383 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Малиновський районний суд м.Одеси
Михайлюк О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні