Постанова
від 30.12.2024 по справі 462/9232/24
ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

Справа № 462/9232/24

ПОСТАНОВА

Іменем України

30 грудня 2024 року суддя Залізничного районного суду м. Львова Палюх Н.М., розглянувши матеріали справи, які надійшли з Головного управління ДПС у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , працюючої головним бухгалтером ППВФ «АСТ», проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 ,

за ч.1 ст. 163-1 КУпАП,

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 ,будучи головнимбухгалтером Приватногопідприємства виробничоїфірми «АСТ»,що знаходитьсяза адресою:м.Львів,вул.Кавказька,56,вчинила порушенняведення податковогообліку зпорушенням встановленогопорядку,а саме:п.7ПсБО 15«дохід»,п.18,п.19,п.20ПсБО «витрати»,п.8,п.14ПсБО «основнізасоби»,пп.134.1.1п.134.1ст.134Податкового кодексуУкраїни,а самезанижений об`єктоподаткування насуму 5369315,00грн,що призвелодо заниженняподатку наприбуток назагальну суму966477,00грн;п.120-1ст.120-1Податкового кодексуУкраїни,а самепорушено терміниреєстрації податковихнакладних;п.44.1,п.44.2,п.44.3,п.46.6ст.44,п.85.2ст.85Податкового кодексуУкраїни,а самене наданодокументи,що пов`язаніз предметомперевірки;п.8.1,п.8.4розділу 8та п.9.2розділу 9Порядку 1588,п.63.3ст.63Податкового кодексуУкраїни,чим вчинилаадміністративне правопорушення,передбачене ч.1 ст.163-1 КУпАП

Матеріали справи надійшли з Головного управління ДПС у Львівській області 04.12.2024 та згідно з протоколом автоматизованого розподілу справи між суддями передано для розгляду судді Палюх Н.М.

У судове засідання 30.12.2024 ОСОБА_1 не з`явилася, хоча про час та місце слухання справи повідомлялася належним чином, про причини неявки не повідомила.

Згідно ст.17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини»суди застосовують рішення Європейського суду з прав людини як джерело права.

Рішенням Європейського суду з прав людини від 03.04.2008 у справі «Пономарьов проти України» наголошено, що сторони в розумні інтервали часу мають вживати заходів, щоб дізнатись про стан відомого їм судового провадження.

Згідно електронного сайту Залізничного районного суду м. Львова користувачу надаються можливості пошуку, перегляду, копіювання та роздрукування судових рішень або їхніх частин, в тому числі інформацію про призначені судові засідання.

Приймаючи до уваги, що судом вжито необхідних заходів для забезпечення участі в судовому засіданні, а тому причини неявки особи до суду визнано неповажними та, відповідно до вимог ст. 268 КУпАП, а також беручи до уваги практику Європейського суду з прав людини, відповідно до якої сторона, яка задіяна в ході судового розгляду, зобов`язана з розумним інтервалом часу сама цікавитись провадженням у її справі, добросовісно користуватись належними їй процесуальними правам та неухильно виконувати процесуальні обов`язки, вважаю за можливе провести розгляд справи у її відсутність на підставі наявних матеріалів.

Факт вчинення ОСОБА_1 правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-1 КУпАП підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення №010729 (серії ГУ ЛВ №990/13-01-07-03) від 18.11.2024, актом від 18.11.2024 №49148/13-01-07-03/13822324 про результати планової виїзної документальної перевірки Приватного підприємтсва виробничої фірми «АСТ» (код ЄДРПОУ 13822324) податкового законодавства за період з 01.10.2019 по 30.06.2024, валютного за період 01.10.2019 по 30.06.2024, єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування - за період 01.10.2019 по 30.06.2024, письмовими поясненнями ОСОБА_1 , зазначеними в протоколі про адміністративне правопорушення, згідно з якими остання зазначає, що порушення допущено у зв`язку із великим періодом перевірки.

Відтак, розглянувши представлені матеріали, суд вважає, доведеним факт скоєння ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-1 КпАП України.

Згідност. 40-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у разі винесення суддею постанови про накладання адміністративного стягнення, особою, на яку накладено таке стягнення, сплачується судовий збір у відповідності доЗакону України «Про судовий збір».

Згідно ч.5ст. 4 Закону України «Про судовий збір»у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення справляється судовий збір 0,2 прожиткового мінімуму працездатних осіб.

Керуючись ст.ст.40-1,ч.1 ст.163-1, 279,280,283,284 КУпАП,

п о с т а н о в и в:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-1 КУпАП, та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 85 (вісімдесят п`ять) гривень в дохід держави.

Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави 605,60 гривень судового збору.

Роз`яснити ОСОБА_1 , що відповідно дост. 307 КУпАП, штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через 15 днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або внесення на неї подання прокурором такої постанови - не пізніш як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або подання без задоволення.

Штраф, накладений за вчинення адміністративного правопорушення, вноситься порушником в установу банку України.

Згідно зіст. 308 КУпАП, у разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений ч. 1ст. 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу, визначеного у відповіднійстатті цього Кодексута зазначеного у постанові про стягнення штрафу; витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат на облік правопорушень визначається Кабінетом Міністрів України.

Постанова може бути пред`явлена до виконання протягом трьох місяців, що обчислюється з наступного дня після набрання постановою законної сили.

Постанову може бути оскаржено протягом 10-ти днів до Львівського апеляційного суду з дня винесення постанови.

Суддя:

СудЗалізничний районний суд м.Львова
Дата ухвалення рішення30.12.2024
Оприлюднено01.01.2025
Номер документу124156487
СудочинствоАдмінправопорушення
КатегоріяАдміністративні правопорушення в галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг, в галузі фінансів і підприємницькій діяльності Порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновків

Судовий реєстр по справі —462/9232/24

Постанова від 30.12.2024

Адмінправопорушення

Залізничний районний суд м.Львова

Палюх Н. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні