Справа №635/13410/24
Провадження по справі 1-в/635/1086/2024
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
31 грудня 2024 року смт Покотилівка Харківського району Харківської області
Харківський районний суд Харківської області у складі:
головуючого судді - ОСОБА_1 ,
секретар судового засідання - ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт Покотилівка Харківського району Харківської області клопотання начальника державної установи «Хролівський виправний центр (№140)» ОСОБА_3 про вирішення питання, щодо початку відрахування строку покарання засудженому ОСОБА_4 , -
В С Т А Н О В И В:
26 листопада 2024 року до Харківського районного суду Харківської області надійшло клопотання начальника державної установи «Хролівський виправний центр (№140)» ОСОБА_3 про вирішення питання, щодо початку відрахування строку покарання засудженому ОСОБА_4
31 грудня 2024 року до суду надійшла заява начальника державної установи «Хролівський виправний центр (№140)» ОСОБА_3 про залишення без розглядуклопотання про вирішення питання, щодо початку відрахування строку покарання засудженому ОСОБА_4 .
Прокурор, представник державної установи «Хролівський виправний центр (№140)», засуджений ОСОБА_4 в судове засідання не з`явилися.
Оскільки учасники кримінального провадження у судове засідання не з`явились, відповідно до ч.4 ст.107 КПК України фіксування судового засідання за допомогою технічних засобів не здійснювалося.
Частиною шостою статті 9 КПК України встановлено, що у випадках, коли положення цього Кодексу не регулюють або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження, визначені частиною першою статті 7 цього Кодексу, зокрема, принцип диспозитивності.
Сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом (частина перша статті 26 КПК України).
Під диспозитивністю слід розуміти правове положення, згідно з яким сторонам кримінального провадження надається і забезпечується можливість вільно в межах, встановлених КПК України, обирати способи здійснення своїх матеріальних та процесуальних прав і використовувати на власний розсуд передбачені законом публічні засоби їхнього захисту, а також активно впливати на хід і результати кримінального провадження.
Відповідно до положень частини першої статті 22 КПК України, кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом.
На підставі вищевикладеного, враховуючи відкликання начальником державної установи «Хролівський виправний центр (№140)» ОСОБА_5 клопотання про вирішення питання, щодо початку відрахування строку покарання засудженому ОСОБА_4 , суд приходить до висновку про необхідність залишення такого без розгляду.
Керуючись ст.ст. 22, 26, 539 КПК України, суд, -
П О С Т А Н О В И В :
Клопотання начальника державної установи «Хролівський виправний центр (№140)» ОСОБА_3 про вирішення питання, щодо початку відрахування строку покарання засудженому ОСОБА_4 - залишити без розгляду.
Ухвала протягом семи днів з дня її проголошення може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду через Харківський районний суд Харківської області, а засудженим в той же строк, з моменту вручення йому копії ухвали суду.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Харківський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 31.12.2024 |
Оприлюднено | 01.01.2025 |
Номер документу | 124174618 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях інші питання про всякого роду сумніви і протиріччя, що виникають при виконанні вироку |
Кримінальне
Харківський районний суд Харківської області
Березовська І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні