Постанова
від 30.12.2024 по справі 509/7561/24
ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 509/7561/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 грудня 2024 року. Овідіопольський райсуд Одеської обл.. у складі:

слідчого судді ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Овідіополь Одеської області клопотання Дізнавача сектору дізнання ВП № 1 ОРУП № 2 ГУНП в Одеській області старший лейтенант поліції ОСОБА_3 , погодженого з процесуальним керівником прокурором Чорноморської окружної прокуратури Одеської області ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, в рамках кримінального провадження №12024163380000036 від 27.04.2024 року, розпочатого за ознаками складу кримінального проступку, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

Сектором дізнання ВП № 1 ОРУП № 2 ГУНП в Одеській області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР №12024163380000036 від 27.04.2024 року, розпочатого за ознаками складу кримінального проступку, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України.

27.04.2024 року до Відділення поліції №1 ОРУП №2 ГУНП в Одеській області надійшло повідомлення від інспектора СРПП ОСОБА_5 про те, що за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Барабой, вздовж автошляху Р70, ним було виявлено ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживає за адресою: АДРЕСА_1 , який надав посвідчення водія, видане на ім`я останнього, в якому вбачаються ознаки підробки.

Проведеними в період часу з 15:36 по 15:50 годин 27.04.2024 року оглядом місця події, посвідчення тракториста-машиниста серії НОМЕР_1 , видане 03.12.2020 року на ім?я ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 було вилучено та поміщено до сейф-пакету №PSP 1257475.

Посвідчення тракториста-машиниста серії НОМЕР_1, видане 03.12.2020 року на ім?я ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 було визнано речовим доказом.

З метою перевірки відомостей отриманих під час проведення досудового розслідування, а також враховуючи те, що в інший спосіб здобути необхідні відомості, що мають доказове значення у кримінальному провадженні, ніж розкрити банківську таємницю та отримати тимчасовий доступ до документів шляхом їх вилучення, неможливо, вважаю доцільним звернутися до суду із клопотанням про отримання тимчасового доступу до речей і документів, що знаходяться в ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 »

Відповідно до ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до ч. 2 ст. 159 КПК України передбачено здійснення тимчасового доступу до речей і документів на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Враховуючи викладене, вважаю клопотання таким, що підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159-164 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання - задовольнити.

Надати дозвіл начальнику СД ВП № 1 ОРУП № 2 ГУНП в Одеській області капітану поліції ОСОБА_7 , дізнавачу СД ВП № 1 ОРУП № 2 ГУНП в Одеській області ОСОБА_3 , тимчасовий доступ до речей і документів, з можливістю їх вилучення, які містять охоронювану законом таємницю і знаходяться в Товаристві з обмеженою відповідальністю ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ЄРДПОУ НОМЕР_2 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2

а саме:

- Надати списки осіб та їх повні анкетні дані осіб (ПІБ, із обов`язковим вказанням контактних номерів мобільних телефонів), які проходили навчання в ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » в період часу з 01.02.2022 року по 01.12.2024 рік, які склали теоретичний та практичний іспит.

Строк дії ухвали до 30.02.2025 року.

Копію ухвали направити зацікавленим особам.

У разі не виконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів, має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

СудОвідіопольський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення30.12.2024
Оприлюднено03.01.2025
Номер документу124188031
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —509/7561/24

Постанова від 30.12.2024

Кримінальне

Овідіопольський районний суд Одеської області

Гандзій Д. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні