Ухвала
від 27.12.2024 по справі 751/4279/20
НОВОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРНІГОВА

Справа №751/4279/20

Провадження №6/751/476/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 грудня 2024 року місто Чернігів

Н о в о з а в о д с ь к и й р а й о н н и й с у д м і с т а Ч е р н і г о в а

у складі: головуючого-судді Деркача О. Г.

секретар судового засідання Курач В.С.

розглянувши подання головного державного виконавця Новозаводського відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Любов Шило, заінтересовані особи: ОСОБА_1 (боржник); виконавчий комітет Чернігівської міської ради (стягувач); комунальний заклад «Чернігівський ліцей» (третя особа), про оголошення в розшук ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,

В С Т А Н О В И В :

04.12.2024 року головний державний виконавець Новозаводського ВДВС у м. Чернігові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Шило Л.М. звернулася до Новозаводського районного суду міста Чернігова з поданням, в якому просить вирішити питання про розшук боржника ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП невідомо, адреса місця реєстрації і проживання: АДРЕСА_1.

12.12.2024 року ухвалою Новозаводського районного суду міста Чернігова подання призначено до розгляду.

27.12.2024 року до суду від головного державного виконавця Новозаводського ВДВС у м. Чернігові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Шило Л.М. надійшла заява про розгляд подання без її участі та залишення його без розгляду.

Сторони в судове засідання не з`явилися, про розгляд справи повідомлялися в установленому законом порядку. Клопотання та заяви до суду не надходили.

У відповідності до положень ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Згідно ч. 3 ст. 13 ЦПК України учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що дане подання, відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, слід залишити без розгляду, оскільки державний виконавець подав до суду відповідну заяву про залишення подання без розгляду.

Керуючись ст. 13, ч. 1 ст. 257, 353 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Подання головного державного виконавця Новозаводського відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Любов Шило, заінтересовані особи: ОСОБА_1 (боржник); виконавчий комітет Чернігівської міської ради (стягувач); комунальний заклад «Чернігівський ліцей» (третя особа), про оголошення в розшук ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги до Чернігівського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи, якому ухвала не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали.

Повний текст ухвали суду складений 30.12.2024 року.

Суддя О. Г. Деркач

СудНовозаводський районний суд м.Чернігова
Дата ухвалення рішення27.12.2024
Оприлюднено03.01.2025
Номер документу124191841
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)

Судовий реєстр по справі —751/4279/20

Ухвала від 27.12.2024

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Деркач О. Г.

Ухвала від 27.12.2024

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Деркач О. Г.

Ухвала від 12.12.2024

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Деркач О. Г.

Ухвала від 19.11.2024

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Деркач О. Г.

Рішення від 23.11.2020

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Деркач О. Г.

Ухвала від 23.11.2020

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Деркач О. Г.

Ухвала від 12.11.2020

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Деркач О. Г.

Ухвала від 12.10.2020

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Косач І. А.

Ухвала від 04.09.2020

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Косач І. А.

Ухвала від 03.07.2020

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Косач І. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні