СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 2-во/759/140/24
ун. № 759/13566/23
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 грудня 2024 року м.Київ
Суддя Святошинського районного суда міста Києва Сенько М.Ф., без участі сторін, розглянувши заяву представника заявника Руденко О. про виправлення описки в судовому наказі по цивільній справі за заявою Об"єднання співвласників багатоквартирного будинку "Злагода-2012" про стягнення з ОСОБА_1 аліменти на утримання дітей
встановив:
Судовим наказом Святошинського районного суду м. Києва від 31.07.2023 р. заяву Об"єднання співвласників багатоквартирного будинку "Злагода-2012" про стягнення з ОСОБА_1 житлово-комунальні послуги, задоволено.
Заявник звернулась до суду з заявою про виправлення описки в судовому наказі від 31.07.2023 р., а саме: не вірно вказано дату народження та РНОКПП боржника " ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН матеріали справи не містять, зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 " замість вірного " ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_1 , проживає за адресою: АДРЕСА_2 ".
Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Ухвалою суду питання про виправлення описки вирішується без повідомлення учасників справи.
Відповідно до п.19 постанови Пленуму Верховного Суду України про виправлення описки в ухвалі суду від 16.11.2016 "Про судове рішення у цивільній справі", вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Виходячи з правової позиції Верховного Суду України, суд може виправити лише ті описки або арифметичні помилки, яких він сам припустився.
Суд, вивчивши матеріали справи, вважає що в судовому наказі від 31.07.2023 допущена описка, а також, що виправлення описки не змінює змісту судового наказу, тому допущена описка підлягає виправленню.
Керуючись ст. 269 ЦПК України,
постановив :
Заяву представника заявника Руденко О. про виправлення описки в судовому наказі - задовольнити.
Виправити описку в резолютивній частині судового наказу від 31.07.2023 року в справі за заявою Об"єднання співвласників багатоквартирного будинку "Злагода-2012" про стягнення з ОСОБА_1 житлово-комунальні послуги, а саме замість помилково зазначеної дати народження та РНОКПП боржника " ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН матеріали справи не містять, зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , гуртожиток" читати " ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_1 , проживає за адресою: АДРЕСА_2 " .
Ухвала може бути оскаржена учасниками справи в апеляційному порядку у п`ятнадцятиденний строк з дня складення ухвали.
Суддя Сенько М.Ф.
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 11.12.2024 |
Оприлюднено | 03.01.2025 |
Номер документу | 124197273 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
Сенько М. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні