Справа № 279/28/25
Провадження № 6/279/2/25
УХВАЛА
про повернення заяви без розгляду
03 січня 2025 року
Суддя Коростенськогоміськрайонного судуЖитомирської області Коваленко В.П. перевіривши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Він Фінанс" про заміну сторони стягувача,-
В С Т А Н О В И В :
Представник заявника, Товариства з обмеженою відповідальністю "Він Фінанс" , звернувся до Коростенськогоміськрайонного суду із заявою в якій просить замінити вибулого стягувача: Товариство з обмеженою відповідальністю "Лердіз" на правонаступника: Товариство з обмеженою відповідальністю "Він Фінанс" у виконавчому проваджені ВП№74248199.
В силу положень статті 442 ЦПК України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.
Відповідно до абз. 2 ч. 2 ст.183ЦПК України до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Як вбачається з наведеної норми закону, особливістю подання клопотання після ухвалення судового рішення та набрання ним законної сили є необхідність відправлення його заздалегідь іншим учасникам справи (провадження, коло яких визначається ст. 42 ЦПК України), тобто всім учасникам розглянутої судом справи, і докази такого надсилання мають бути додані до клопотання як підтвердження виконання зазначеного обов`язку.
До заяви жодних доказів на підтвердження направлення боржнику ОСОБА_1 копії заяви суду не надано.
Приписами абз. 1 ч. 4 ст. 183 ЦПК України встановлено, що суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Враховуючи викладене, керуючись ч. 4 ст.183, ст.ст.259,260,261,353 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В:
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Він Фінанс" про заміну сторони стягувача, повернути заявнику без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку у п`ятнадцятиденний строк з дня її складання, який може бути поновлений, якщо апеляційна скарга подана в той же строк з дня її отримання.
Суддя : В.П. Коваленко
Суд | Коростенський міськрайонний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 03.01.2025 |
Оприлюднено | 06.01.2025 |
Номер документу | 124207184 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
Коваленко В. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні