Справа № 136/2326/24
УХВАЛА
іменем України
"03" січня 2025 р. м. Липовець
Суддя Липовецького районного суду Вінницької області Шпортун С.В., розглянувши заяву представника заявника ОСОБА_1 , про повернення заяви №136/2326/24,
ВСТАНОВИВ:
17.12.2024 ОСОБА_2 через свого представника адвоката Власюка А.В. звернувся до суду із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
Ухвалою суду від 24.12.2024 заяву ОСОБА_2 , заінтересована особа: Турбівська селищна рада Вінницького району Вінницької області про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, було залишено без руху оскільки вона не відповідала вимогам ст.175, 177, 318 ЦПК України.
03.01.2025 через канцелярію суду представник заявника надав заяву про відкликання вищевказаної заяви.
Суд, вивчивши та дослідивши матеріали додані до заяви, дійшов висновку про таке.
Відповідно до ч.3 ст.294 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені цим розділом.
Згідно ч.4 ст.185 ЦПК України, передбачено, що заява повертається у випадках, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від заявника чи його представника надійшла заява про відкликання даної заяви.
Зважаючи на те, що заява про відкликання заяви подана до відкриття у ній провадження, а учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд, відповідно до документів доданих на підтвердження повноважень, представник не обмежений на вчинення вказаної дії, суд вважає, що наявні усі правові підстави для повернення даної заяви.
Керуючись ст.13, 185, 260 ЦПК України, суд,
ПОСТАНОВИВ:
Заяву задовольнити.
Заяву ОСОБА_2 , заінтересована особа: Турбівська селищна рада Вінницького району Вінницької області про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, - повернути заявнику.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено ЦПК України. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення безпосередньо до Вінницького апеляційного суду. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Суддя Світлана ШПОРТУН
Суд | Липовецький районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 03.01.2025 |
Оприлюднено | 07.01.2025 |
Номер документу | 124222098 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:. |
Цивільне
Липовецький районний суд Вінницької області
Шпортун С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні