Ухвала
від 06.01.2025 по справі 591/495/18
СУМСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа №591/495/18 Головуючий у суді у 1 інстанції - Номер провадження 22-з/816/6/25 Суддя-доповідач - Собина О. І. Категорія -

УХВАЛА

06 січня 2025 року м.Суми

Сумський апеляційний суд у складі колегії суддів:

Собини О. І. (суддя-доповідач), Криворотенка В. І. , Рунова В. Ю.

розглянувши заяву Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Герасима Кондратьєва 127/2» про ухвалення додаткового рішення в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Публічного акціонерного товариства «ФІДОБАНК», треті особи: Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Герасима Кондратьєва 127/2», Приватного підприємства «Інтерком», про визнання недійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна, та за позовом третьої особи, яка заявила самостійні вимоги - Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Герасима Кондратьєва 127/2» до ОСОБА_2 , Публічного акціонерного товариства «ФІДОБАНК», треті особи - Приватного підприємства «Інтерком», про витребування майна з чужого незаконного володіння,

в с т а н о в и в :

До апеляційного суду надійшла заява Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Герасима Кондратьєва 127/2» про ухвалення додаткового рішення.

Відповідно до вимог статті 270 ЦПК України суд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, зокрема, якщо судом не вирішено питання про судові витрати.

Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення. У разі необхідності суд може викликати сторони або інших учасників справи в судове засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.

Керуючись ст. 270ЦПК України, апеляційний суд,

у х в а л и в:

Призначити справу за заявою Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Герасима Кондратьєва 127/2» про ухвалення додаткового рішення до розгляду колегією суддів Сумського апеляційного суду з урахуванням завантаженості суду на 16годину 00хв.13лютого 2025року в приміщенні Сумського апеляційного суду, про що повідомити: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , адвоката Солошенко Людмилу Євгенівну, Публічне акціонерне товариство «ФІДОБАНК», Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Герасима Кондратьєва 127/2», Приватне підприємство «Інтерком» (а.с. 110 том 7).

Суддя-доповідач - О. І. Собина

Судді: В. І. Криворотенко

В. Ю. Рунов

СудСумський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення06.01.2025
Оприлюднено08.01.2025
Номер документу124233563
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші процесуальні питання

Судовий реєстр по справі —591/495/18

Ухвала від 13.02.2025

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Сидоренко А. П.

Рішення від 10.02.2025

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Клименко А. Я.

Ухвала від 30.01.2025

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Клименко А. Я.

Ухвала від 29.01.2025

Цивільне

Зарічний районний суд м.Сум

Сидоренко А. П.

Ухвала від 21.01.2025

Цивільне

Сумський апеляційний суд

Собина О. І.

Ухвала від 13.01.2025

Цивільне

Сумський апеляційний суд

Собина О. І.

Ухвала від 06.01.2025

Цивільне

Сумський апеляційний суд

Собина О. І.

Ухвала від 16.09.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Пархоменко Павло Іванович

Ухвала від 02.09.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Пархоменко Павло Іванович

Ухвала від 06.08.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Пархоменко Павло Іванович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні