Справа № 509/38/25
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про залишення позову без руху
06 січня 2025 року смт. Овідіополь
Суддя Овідіопольського районного суду Одеської області Спічак Вадим Олексійович, розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Овідіопольського відділу державної виконавчої служби в Одеському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса, про зняття арешту з нерухомого майна,-
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулась до Овідіопольського районного суду Одеської області з вищезазначеним позовом.
Ознайомившись із позовом, суд приходить до висновку про необхідність залишення його без руху з огляду на наступне.
Пред`явлена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам ст. ст. 175-177 ЦПК України.
У поданому до суду позові відсутні:
Зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до позовної заяви ( п.8 ч.3 ст. 175 ЦПК України).
Зазначення відомості про наявність або відсутність електронного кабінету (п.2 ч.3 ст.175 ЦПК України).
Таким чином, позовна заява не відповідає вимогам статей 175, 177 Цивільного процесуального кодексу України.
Крім того, суд роз`яснює позивачу можливість перевірити інформацію про наявність або відсутність електронного кабінету у відповідача на порталі Державної системи електронної ідентифікації Електронний суд за посиланням https://id.court.gov.ua/.
У зв`язку із викладеним, відповідно до статті 185 Цивільного процесуального кодексу України позовна заява підлягає залишенню без руху для усунення вказаних недоліків у строк, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
На підставі викладеного, керуючись статтями 48, 175, 177, 185, 258-261 Цивільного процесуального кодексу України,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Овідіопольського відділу державної виконавчої служби в Одеському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса, про зняття арешту з нерухомого майна - залишити без руху для усунення недоліків, а саме:
Зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.
Зазначення відомості про наявність або відсутність електронного кабінету .
Встановити для усунення недоліків позовної заяви десятиденний строк з дня вручення копії ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Направити позивачу копію ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до частини третьої статті 185 Цивільного процесуального кодексу України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Спічак В.О.
Суд | Овідіопольський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 06.01.2025 |
Оприлюднено | 09.01.2025 |
Номер документу | 124256249 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Овідіопольський районний суд Одеської області
Спічак В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні