Ухвала
від 07.01.2025 по справі 537/6546/24
ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 537/6546/24 Номер провадження 22-ц-вп/814/1/25 Доповідач ап. інст. Дорош А. І.

У Х В А Л А

07 січня 2025 року м. Полтава

Полтавський апеляційний суд у складі судді Дорош А.І., вирішуючи питання про визначення підсудності розгляду матеріалів позовної заяви ОСОБА_1 до Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області, суддів Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області ОСОБА_7, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 про визнання дій такими, що порушують ст.3, ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та стягнення моральної шкоди, -

В С Т А Н О В И В:

05.12.2024 до Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області, суддів Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області ОСОБА_7, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 про визнання дій такими, що порушують ст.3, ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та стягнення моральної шкоди.

Ухвалою Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 05.12.2024 матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області, суддів Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області ОСОБА_7, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 про визнання дій такими, що порушують ст.3, ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та стягнення моральної шкоди - передано Полтавському апеляційному суду для визначення підсудності.

Розпорядженням голови Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 24.12.2024 справу направлено до Полтавського апеляційного суду для визначення підсудності відповідно до ч. 6 ст. 31 ЦПК України.

Відповідно до ч. 1 ст. 26 ЦПК України підсудність справи, у якій однією зі сторін є суд або суддя суду, до підсудності якого віднесена ця справа за загальними правилами, визначається ухвалою суду вищої інстанції, постановленою без повідомлення сторін.

Згідно ч. 6 ст. 31 ЦПК України справа, у якій однією зі сторін є суд, до підсудності якого віднесена ця справа за загальними правилами, або суддя цього суду, не пізніше п`яти днів із дня надходження позовної заяви передається на підставі розпорядження голови суду до суду вищої інстанції для визначення підсудності.

Судом встановлено, що відповідачем у справі є Крюківський районний суд м.Кременчука Полтавської області та судді Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області.

Виходячи з вищезазначеного, вважаю за необхідне визначити підсудність позовної заяви ОСОБА_1 до Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області, суддів Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області ОСОБА_7, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 про визнання дій такими, що порушують ст.3, ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та стягнення моральної шкоди - Автозаводському районному суду м. Кременчука Полтавської області.

Керуючись ч. 1 ст.26, ч. 6 ст.31, ст. 389 ЦПК України, апеляційний суд, -

У Х В А Л И В:

Визначити підсудність позовної заяви ОСОБА_1 до Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області, суддів Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області ОСОБА_7, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 про визнання дій такими, що порушують ст.3, ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та стягнення моральної шкоди - Автозаводському районному суду м. Кременчука Полтавської області.

Матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області, суддів Крюківського районного суду м.Кременчука Полтавської області ОСОБА_7, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 про визнання дій такими, що порушують ст.3, ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та стягнення моральної шкоди направити до Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області для вирішення питання про відкриття провадження у справі та розгляду по суті згідно чинного законодавства України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А. І. Дорош

СудПолтавський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення07.01.2025
Оприлюднено09.01.2025
Номер документу124265712
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах про захист немайнових прав фізичних осіб, з них про захист честі, гідності та ділової репутації, з них:

Судовий реєстр по справі —537/6546/24

Ухвала від 04.02.2025

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Мельник Н. П.

Ухвала від 07.01.2025

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Дорош А. І.

Ухвала від 05.12.2024

Цивільне

Крюківський районний суд м.Кременчука

МУРАШОВА Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні