Ухвала
від 08.01.2025 по справі 906/1109/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,

e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ 03499916

УХВАЛА

"08" січня 2025 р. м. Житомир Справа № 906/1109/24

Господарський суд Житомирської області у складі судді Шніт А.В.,

розглянувши заяву представника позивача про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "БТУ-Центр"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "КостроГор"

про стягнення 2130622,27 грн,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "БТУ-Центр" звернулося до Господарського суду Житомирської області з позовом про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "КостроГор" стягнення 2130622,27грн, з яких 2009885,29грн заборгованості за договором поставки; 70 675,46грн пені, 50061,52грн інфляційні.

В обґрунтування позовних вимог позивач вказує на порушення відповідачем умов договору поставки №19/09-22Р від 19.09.2022 в частині оплати отриманого товару.

В якості правових підстав позову позивач посилається, зокрема, на ст.525, 526, 625, 629, 712 Цивільного кодексу України, ст.193, 265 Господарського кодексу України.

Ухвалою суду від 06.11.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження з призначенням підготовчого засідання.

13.12.2024 за вх. № 01-44/3491/24 через систему " Електронний суд" від представника позивача надійшла заява про залишення позову без розгляду.

У зв`язку з тимчасовою непрацездатністю судді Шніт А.В., справа №906/1109/24, призначена на 17.12.2024 о 12:00, в судове засідання не вносилась.

Ухвалою суду від 26.12.2024 призначено підготовче судове засідання на "15" січня 2025 р. о 9:30.

02.01.2025 через систему "Електронний суд" від представника позивача надійшла заява про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Розглянувши вказану заяву, суд дійшов висновку про її задоволення, враховуючи таке.

Згідно зі ст.197 ГПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Пунктами 46, 50 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 №1845/0/15-21, передбачено, що за наявності в суді технічної можливості учасник справи у порядку, встановленому процесуальним законом, може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою власних технічних засобів. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву. Суд ухвалює рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначені день і час).

Керуючись ст. 197, 234, 235 ГПК України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Задовольнити заяву представника позивача про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

2. Судове засідання відбудеться "15" січня 2025 р. о 09:30 у приміщенні Господарського суду Житомирської області за адресою: м.Житомир, майдан Путятинський,3/65 в залі судових засідань № 108

3. Попередити представника позивача, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву; використовувані учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку (ч. 5, 11 ст.197 ГПК України).

4. Для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції представнику необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не може бути оскаржена.

Суддя Шніт А.В.

Відправити:

1 - позивачу через електронний суд

2 - відповідачу через електронний суд

СудГосподарський суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення08.01.2025
Оприлюднено09.01.2025
Номер документу124273097
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них

Судовий реєстр по справі —906/1109/24

Ухвала від 15.01.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Шніт А.В.

Ухвала від 08.01.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Шніт А.В.

Ухвала від 26.12.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Шніт А.В.

Ухвала від 06.11.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Шніт А.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні