Ухвала
від 08.01.2025 по справі 716/14/25
ЗАСТАВНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 716/14/25

У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду

та відкриття провадження у справі

08.01.2025 м. Заставна

Суддя Заставнівського районного суду Чернівецької області Стрілець Я.С., вивчивши заяву ОСОБА_1 , в особі представника заявника адвоката Данищука Василя Вячеславовича, заінтересовані особи Кіцманський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Чернівецькому районі Чернівецької області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, Вище професійне технічне училище №24 в особі ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про зниження шлюбного віку та надання права на шлюб неповнолітній особі,

В С Т А Н О В И В:

Заявниця ОСОБА_1 , яка проживає в АДРЕСА_1 , звернулася до суду із заявою в порядку окремого провадження, заінтересовані особи: Кіцманський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Чернівецькому районі Чернівецької області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (адреса місцезнаходження: вул. Незалежності, 83, м. Кіцмань, Чернівецького району, Чернівецької області), Вище професійне технічне училище №24 в особі Василик Марини Степанівни ( адреса місцезнаходження: вул. Бажанського, 58, м. Заставна, Чернівецького району, Чернівецької області) та ОСОБА_3 , що зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 про зниження шлюбного віку та надання права на шлюб неповнолітній особі.

Заява подана із додержанням вимог, викладених у статтях 315, 316, 318 ЦПК України, підсудна Заставнівському районному суду Чернівецької області, підстави відмови у відкритті провадження у справі, передбачені ч.4 ст.315ЦПК України на даний час не встановлені.

Відповідно до ч. 3 ст.294 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені цим розділом, а тому вважаю необхідним призначити справу до судового розгляду, про що повідомити заявника та заінтересовану особу.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 19, 83, 84, 133, 136, 175, 177, 274, 277 ЦПК України,-

У Х В А Л И В :

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 , в особі представника заявника адвоката Данищука Василя Вячеславовича, заінтересовані особи Кіцманський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Чернівецькому районі Чернівецької області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, Вище професійне технічне училище №24 в особі ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про зниження шлюбного віку та надання права на шлюб неповнолітній особі.

Розглядати справу за правилами окремого провадження.

Призначити і провести судове засідання поданій цивільній справі о 10:30 годині 15.01.2025 в залі судових засідань №3 Заставнівського районного суду Чернівецької області, який розташований в м.Заставна, Чернівецького району, Чернівецької області, вул. Незалежності, 95.

Копію ухвали про відкриття провадження та призначення справи до судового розгляду надіслати особам, які беруть участь у справі. Одночасно, з копією ухвали про відкриття провадження та призначення справи до судового розгляду надіслати заінтересованій особі копію заяви з копіями доданих до неї документів.

Запропонувати заінтересованійособі подати до судув строк до 10:00 год 15.01.2025 заяви по суті справи (заперечення) відповідно до умов ст.ст.174, 180 ЦПК України.

Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі Судової Влади України - https://court.gov.ua/sud2404/gromadyanam/csz.

Копію ухвали про прийняття заяви до розгляду та відкриття провадження по справі разом з копією заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати заінтересованій особі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо мотивів порушення правил підсудності (п.8 ч.1 ст.353 ЦПК України) в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до апеляційного суду Чернівецької області протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Учасник справи,якому ухвалане булавручена удень їїпроголошення абоскладення,має правона поновленняпропущеного строкуна апеляційнеоскарження якщоапеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.

СУДДЯ Ярослав СТРІЛЕЦЬ

СудЗаставнівський районний суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення08.01.2025
Оприлюднено09.01.2025
Номер документу124275963
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи, що виникають із сімейних правовідносин, з них: про надання права на шлюб

Судовий реєстр по справі —716/14/25

Рішення від 15.01.2025

Цивільне

Заставнівський районний суд Чернівецької області

Стрілець Я. С.

Ухвала від 08.01.2025

Цивільне

Заставнівський районний суд Чернівецької області

Стрілець Я. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні