Справа № 276/2633/24
Провадження по справі 2/276/71/25
У Х В А Л А
08 січня 2025 року с-ще Хорошів
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області в складі головуючого судді Збаражського А.М., з участю: секретаря судового засідання Ігнатенко О.М., представника позивача Струкової Л.В.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Черняхівської державної нотаріальної контори, третя особа на стороні відповідача без самостійних вимог: ОСОБА_2 про визнання незаконною та скасування постанови державного нотаріуса, -
в с т а н о в и в:
У підготовче судове засідання з`явилася представник позивача, яка повідомила про подання нею всіх доказів, які містяться в матеріалах справи, заявлені клопотання судом вирішені, не заперечила щодо призначення справи до судового розгляду по суті.
Позивач, відповідач та третя особа, будучи належним чином повідомлені про розгляд справи, в судове засідання не з`явились, клопотань про відкладення не заявили, про поважність причин неявки суд не повідомили.
Суд ухвалив провести підготовче судове засідання без участі учасників, які не з`явились,, враховуючи положення ч.3 ст. 223 ЦПК України.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Відповідно до ст. 200 ЦПК Україниу підготовчому засіданні суд постановляє ухвалу про процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті. За результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Враховуючи, що всі дії для підготовки справи до судового розгляду здійснені, у сторін відсутні будь-які заяви та клопотання, які підлягають вирішенню в підготовчому судовому засіданні, суд вважає за можливе завершити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
Керуючисьст. 200 ЦПК України, суд, -
п о с т а н о в и в:
Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті на11 год. 00 хв. 29 січня 2025 року.
Про час та місце проведення судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.М. Збаражський
Суд | Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 08.01.2025 |
Оприлюднено | 09.01.2025 |
Номер документу | 124277009 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Інші справи позовного провадження |
Цивільне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
ЗБАРАЖСЬКИЙ А. М.
Цивільне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
ЗБАРАЖСЬКИЙ А. М.
Цивільне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
ЗБАРАЖСЬКИЙ А. М.
Цивільне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
ЗБАРАЖСЬКИЙ А. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні