Справа № 152/21/25
2-о/152/37/25
У Х В А Л А
про прийняття заяви до розгляду та відкриття провадження у справі
09 січня 2025 року м. Шаргород
Суддя Шаргородського районного суду Вінницької області Роздорожна А.Г., перевіривши виконання вимог статей 175, 187, 318 ЦПК України по справі за заявою адвоката Кришини Альони Миколаївни, що знаходиться по АДРЕСА_1 , що подана в інтересах ОСОБА_1 , зареєстрованої мешканки АДРЕСА_2 (заінтересовані особи ОСОБА_2 , що зареєстрована по АДРЕСА_3 ; ОСОБА_3 , що зареєстрований по АДРЕСА_3 ; Шаргородський відділ ДРАЦС у Жмеринському районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління юстиції (м. Київ), що знаходиться по вул. Героїв Майдану, 217, в м. Шаргород Жмеринського району Вінницької області) про встановлення факту батьківства, -
у с т а н о в и в :
Ця заява відповідає вимогам статей 175, 187, 318 ЦПК України.
Предметом заяви є вимога про встановлення факту, що ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 в с. Макарівка Волноваського району Донецької області, є батьком ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , та внесення змін до актового запису про народження дитини.
Підставою заяви є неможливість в позасудовому порядку довести вищевказаний факт, що необхідно заявниці дляотримання грошової допомоги у зв`язку із втратою годувальника.
Вважаю, що цю справу слід розглянути в порядку окремого провадження на підставі глави 6 розділу IV ЦПК України.
6 січня 2025 року від представника заявниці ОСОБА_1 адвоката Кришини А.М. надійшла заява, у якій вона просила викликати для допиту у судовому засіданні в якості свідків ОСОБА_6 та ОСОБА_7 ..
Вважаю, що клопотання представника заявниці про виклик свідків є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
Керуючись статтями 175, 187, 318 ЦПК України -
п о с т а н о в и в :
Відкрити провадження у справі за заявою адвоката Кришини Альони Миколаївни, що подана в інтересах ОСОБА_1 , (заінтересовані особи ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Шаргородський відділ ДРАЦС у Жмеринському районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління юстиції (м. Київ)) про встановлення факту батьківства та призначити судове засідання для розгляду справи по суті з викликом учасників справи на 3 лютого 2025 року на 15-00 год.
Запропонувати заінтересованим особам в строк до 3 лютого 2025 року надати свої пояснення щодо заяви.
Викликати всудове засіданняна вищевказанудату тачас свідків:ОСОБА_6 , жительку АДРЕСА_4 ; ОСОБА_7 , жителя АДРЕСА_3 .
Відповідно до частини четвертої статті 91 ЦПК України суд попереджає свідків про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі: http://gmm.vn.court.gov.ua/sud0205/
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала не може бути оскаржена.
Суддя Андрея РОЗДОРОЖНА
Суд | Шаргородський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 09.01.2025 |
Оприлюднено | 10.01.2025 |
Номер документу | 124289983 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:. |
Цивільне
Шаргородський районний суд Вінницької області
Роздорожна А. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні