УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 січня 2025 рокуселище Петрове Справа № 941/1566/24 Провадження № 2/941/139/25
Суддя Петрівського районного суду Кіровоградської області Шаєнко Ю.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 , із третьою особою Петрівським відділом державної виконавчої служби в Олександрійському районі Кіровоградської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м.Одеса), про звільнення майна з-під арешту,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулася з позовом до суду та просить зняти арешт з усього нерухомого майна, що належть їй, накладений постановою про арешт у виконавчому провадженні №13238306, винесеною старшим державним виконавцем Петрівського відділу державної виконавчої служби в Олександрійському районі Кіровоградської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м.Одеса).
Дослідивши позовну заяву та додані документи, суддя приходить до висновку, що зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху зі слідуючих підстав.
Порядок звернення до суду за судовим захистом урегульованоЦПК України. Подання заяви до суду має відбуватись із дотриманням певних умов, визначених зокрема ст.ст.175,177 ЦПК України.
Пред`явлена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ст.ст.175-177 ЦПК України, з положень яких вбачається, що позовна заява повинна містити: найменування суду першої інстанції, до якого подається заява; повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові (для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти; зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються; зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов`язковий досудовий порядок урегулювання спору; відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви; попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв`язку із розглядом справи; підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав, крім того позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Враховуючи викладене, вважаю, що подана позовна заява не відповідає вимогам ст.ст.175-177 ЦПК України, оскільки позовна заява не міститьнайменування відповідача, його місце проживання чи перебування, його відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти. Також відповідно до ч.1ст.177 ЦПК Українипозивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Крім цього, за позов не сплачений судовий збір та не надано доказів, які б свідчили про звільнення позивача від сплати судового збору, а саме: до позовної заяви приєднано квитанцію про сплату судового збору №0.0.4024792225.1 від 22.11.2024 року в сумі 1211 гривень 20 копійок, однак, це сплачений судовий збір за подану 27 листопада 2024 року до Петрівського районного суду Кіровоградської області позовну заяву ОСОБА_1 до дочірнього підприємства «СТАНДАРТ РЕСУРС», з участю третьої особи - Петрівського відділу державної виконавчої служби в Олександрійському районі Кіровоградської області Південного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м.Одеса), про звільнення майна з-під арешту
у справі №941/1478/24, тому суд не може взяти до уваги подану заявником квитанцію про сплату судового збору.
Згідно із ч.4 ст.177 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Згідно ст.185 ЦПК України, позовна заява(заява), подана без додержання вимог, викладених у ст.ст.175, 177 ЦПК України, та якщо за позовну заяву(заяву) не сплачено судовий збір, залишається без руху, про що повідомляється позивач(заявник) і надається строк для усунення недоліків.
Частина 3ст.185 ЦПК Українивказує, що якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статями 175 і 177 ЦПК України, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Враховуючи вищевикладеніобставини,вважаю доцільнимзалишити позовнузаяву безруху танадати строкдля виправленнянедоліків позову,який неможе перевищуватидесяти днівз днявручення ухвалипро залишенняпозовної заявибез руху,роз`яснити позивачу,що вразі невиконанняухвали взазначений судомстрокпозовна заявабуде вважатисянеподаною ібуде повернутапозивачу.
Керуючись ст.185 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 , із третьою особою Петрівським відділом державної виконавчої служби в Олександрійському районі Кіровоградської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м.Одеса), про звільнення майна з-під арешту - залишити без руху, надавши строк десять днів з дня отримання ухвали для виправлення вказаних недоліків та необхідності сплатити судовий збір, роз`яснивши, що якщо у визначений строк недоліки не будуть усунуті, позовна заява буде вважатись неподаною і буде повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя(підпис)
З оригіналом вірно:
Суддя Петрівського районного суду Ю.Шаєнко
Суд | Петрівський районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 06.01.2025 |
Оприлюднено | 10.01.2025 |
Номер документу | 124296431 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Петрівський районний суд Кіровоградської області
Шаєнко Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні