Ухвала
від 07.01.2025 по справі 148/2287/24
ТУЛЬЧИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №: 148/2287/24

Провадження № 2/148/67/25

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 січня 2025 року Тульчинський районний суд Вінницької області в складі:

головуючого судді Дамчука О.О.,

за участю секретаря Носулько К.П.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження в м. Тульчині позовну заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДІДЖИ ФІНАНС» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

В С Т А Н О В И В:

У провадженні Тульчинського районного суду Вінницької області перебуває цивільна справа за позовом ТОВ «ДІДЖИ ФІНАНС» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

До початку розгляду справи по суті відповідачка подала до суду заяву про витребування доказів (а.с.81-82), згідно якої остання просить витребувати з АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (49094, Україна, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 30) інформацію щодо перерахування коштів ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , яка є клієнткою АТ КБ "ПРИВАТБАНК" на рахунок НОМЕР_2 , код установи банку 380935 у період з 22.04.2016 до 20.07.2020, із зазначенням дат та перерахованих сум, оскільки при особистому зверненні до банківської установи їй було відмовлено в наданні інформації по її рахунках.

Сторони у судове засідання не прибули будучи належним чином повідомленими про дату час та місце розгляду справи, відповідно до ст. 128 ЦПК України (а.с.79-80).

09.12.2024 від представниці позивача через систему «Електронний суд» надійшло клопотання про розгляд справи у відсутності сторони позивача (а.с.71)

Відповідно до ч. 3 ст. 211 ЦПК України, учасник справи має право заявити клопотання про розгляд справи за його відсутності.

Відповідно до ст. 223, ч. 2 ст. 247 ЦПК України суд вважає можливим розглянути заяву відповідачки про витребування доказів за відсутності учасників справи, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає клопотання про витребування доказів підлягаючим задоволенню за таких підстав.

Відповідачка просить витребувати інформацію, в наданні якої їй було відмовлено, а тому отримати таку інформацію можливо тільки за рішенням суду.

Згідно ч.1 ст.76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Згідно з ч. 1 ст. 83 ЦПК України сторони та інші учасники справи подають докази у справі безпосередньо до суду.

Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.

Враховуючи викладене, а також те, що відповідачка не має можливості самостійно отримати докази, які знаходяться у володінні АТ КБ "ПРИВАТБАНК" та в отриманні яких їй було відмовлено, суд висновує, що відповідачка позбавлена можливості самостійно витребувати та надати суду докази, зміст яких може вплинути на всебічний, повний та об`єктивний розгляд справи та має значення для встановлення істини по справі, підтвердження доводів, якими обґрунтовані заперечення відповідачки, перевіривши строки подачі відповідної заяви, остання заявлена до початку розгляду справи по суті, за таких обставин, суд вважає за можливе, задовольнити заяву відповідачки про витребування доказів.

Керуючись ст.ст. 12, 81, 83-84, 258-261, 353-355 ЦПК України, суд,

П О С Т А Н О В И В :

Заяву відповідачки ОСОБА_1 про витребування доказів задовольнити.

Витребувати в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" інформацію:

- щодо перерахування коштів ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , яка є клієнткою АТ КБ "ПРИВАТБАНК" на рахунок НОМЕР_2 , код установи банку 380935 ПАТ «Банк Михайлівський» код за ЄДРПОУ 38619024 у період з 22.04.2016 по 20.07.2020, із зазначенням дат та перерахованих сум.

Копію ухвали до виконання направити до АТ КБ "ПРИВАТБАНК", ЄДРПОУ - 14360570 на електронну адресу help@pb.ua та 14360570@mail.gov.ua.

Зобов`язати відповідальну особу АТ КБ "ПРИВАТБАНК" надати зазначені докази безпосередньо до Тульчинського районного суду Вінницької області в десятиденний строк з дня отримання ухвали суду.

Роз`яснити відповідальній особі АТ КБ "ПРИВАТБАНК", що вона зобов`язана у випадку неможливості подати у встановлені строки витребувані докази повідомити про це суд із зазначенням причин неподання доказів.

Судове засідання відкласти на 10.00 годину 05 лютого 2025.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя О.О. Дамчук

СудТульчинський районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення07.01.2025
Оприлюднено10.01.2025
Номер документу124299555
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них споживчого кредиту

Судовий реєстр по справі —148/2287/24

Ухвала від 07.01.2025

Цивільне

Тульчинський районний суд Вінницької області

Дамчук О. О.

Ухвала від 07.10.2024

Цивільне

Тульчинський районний суд Вінницької області

Дамчук О. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні