Рішення
від 23.12.2024 по справі 909/949/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23.12.2024 м. Івано-ФранківськСправа № 909/949/24Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Максимів Т. В., секретар судового засідання Масловський А.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Газорозподільні мережі України" в особі Івано-Франківської філії ТОВ "Газорозподільні мережі України"

до відповідача: Публічного акціонерного товариства "Нафтохімік Прикарпаття"

про стягнення заборгованості в сумі 2 121 917 грн 32 коп.

за участі:

від позивача: Попович Василь Васильович,

від відповідача: представник не з"явився

встановив: до Господарського суду Івано-Франківської області звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "Газорозподільні мережі України" в особі Івано-Франківської філії ТОВ "Газорозподільні мережі України" з позовною заявою до Публічного акціонерного товариства "Нафтохімік Прикарпаття" про стягнення заборгованості за договором розподілу природного газу у сумі 2121917 грн 32 коп., з яких 2038908 грн 83 коп. - сума основної заборгованості; 67109 грн 44 коп. - пеня; 7743 грн 41 коп. - 3% річних; 8155 грн 64 коп. - інфляційні втрати.

Вирішення процесуальних питань.

15.10.2024 суд постановив прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі. Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження; підготовче засідання призначив на 20.11.2024.

20.11.2024 суд враховуючи першу неявку сторін постановив відкласти підготовче засідання на 27.11.2024.

27.11.2024 суд постановив закрити підготовче провадження та призначити розгляд справи по суті на 23.12.2024.

Відповідач в судове засідання 23.12.2024 не прибув, відзиву на позов не подав, причин неприбуття суду не повідомив, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, що підтверджується довідкою про доставку електронного листа до електронного кабінету відповідача від 28.11.2024.

Згідно з ч.2 ст.42 ГПК України учасники справи зобов`язані виявляти повагу до суду та до інших учасників судового процесу; сприяти своєчасному, всебічному, повному та об"єктивному встановленню всіх обставин справи.

Відповідно до ч. 2 ст. 178 ГПК України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Пунктом 1 частини 3 статті 202 Господарського процесуального кодексу України, встановлено, що якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі: неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.

Враховуючи викладене, суд вважає, що вжив всі залежні від нього заходи для повідомлення відповідача належним чином про розгляд судової справи і забезпечення його явки в судове засідання для реалізації ним права на судовий захист своїх прав та інтересів, а також беручи до уваги принципи змагальності та диспозитивності судового процесу, суд дійшов висновку, що є підстави для розгляду справи за наявними у ній матеріалами.

В судовому засіданні 23.12.2024 суд проголосив вступну і резолютивну частини рішення.

Позиція позивача.

Позовні вимоги мотивовані тим, що в порушення вимог чинного законодавства України та умов Типового договору розподілу природного газу, відповідач не здійснив оплату за надані позивачем послуги з розподілу природного газу за період червень 2024 року - серпень 2024 року, внаслідок чого виникла заборгованість в сумі 2 038 908 грн 83 коп. За прострочення виконання грошового зобов"язання позивач, керуючись п.8.2. договору, ст.625 ЦК України нарахував відповідачу 67 109 грн 44 коп. - пені , 7 743 грн 41 коп. - 3% річних та 8 155 грн 64 коп. - інфляційних втрат. Позовні вимоги обґрунтовані положеннями ст. 526, 530, 549, 610, 611, 612, 629 ЦК України, ст.4, 193 ГК України.

Позиція відповідача.

Відповідач відзиву на позов не подав, проти позову не заперечив, доказів погашення заборгованості не надав.

Обставини справи. Оцінювання доказів.

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) № 1769 від 29.09.2023 року "Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26 грудня 2022 року № 1839 та врегулювання питань щодо провадження ТОВ "Газорозподільні мережі України" діяльності з розподілу природного газу", позивачу з 01 жовтня 2023 року змінено місце провадження (розширення території) господарської діяльності з розподілу природного газу ТОВ "Газорозподільні мережі України" на територію провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ "Оператор газорозподільної системи "Івано-Франківськ газ", а також про необхідність здійснення споживачами природного газу оплати за надані послуги розподілу природного газу з 01 жовтня 2023 року на рахунок ТОВ "Газорозподільні мережі України".

З 01.10.2023 ТОВ "Газорозподільні мережі України", в особі Івано-Франківської філії ТОВ "Газорозподільні мережі України" має право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу на території Івано-Франківській області.

В Кодексі газорозподільних систем, затвердженому постановою НКРЕКП №2494 від 30.09.2015 року (далі - Кодекс ГРМ), зазначено, що оператор газорозподільної системи (далі - Оператор ГРМ) - це суб`єкт господарювання, що на підставі ліцензії здійснює діяльність з розподілу природного газу газорозподільною системою, яка знаходиться у його власності або користуванні відповідно до законодавства та здійснює щодо неї функції оперативно-технологічного управління.

В розумінні п.4 глави 1 розділу 1 Кодексу газорозподільних систем Заявник є оператором ГРМ з 01.10.2023, який здійснює розподіл природного газу в межах території Івано-Франківській області.

Положеннями пункту глави 1 розділу VІ Кодексу ГРМ встановлено, що суб`єкти ринку природного газу (у тому числі споживачі), які в установленому законодавством порядку підключені до газорозподільних систем, мають право на отримання/передачу природного газу зазначеними газорозподільними системами за умови дотримання ними вимог цього Кодексу та укладення договору розподілу природного газу.

Доступ споживачів, у тому числі побутових споживачів, до ГРМ для споживання природного газу надається за умови та на підставі укладеного між споживачем та Оператором ГРМ (до ГРМ якого підключений об`єкт споживача) договору розподілу природного газу, що укладається за формою Типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 року № 2498( пункт 2 глави 1 розділу VІ Кодексу ГРМ).

Вимогами пункту 1 глави 3 розділу VІ Кодексу ГРМ встановлено, що Договір розподілу природного газу має бути укладений Оператором ГРМ з усіма споживачами, у тому числі побутовими споживачами, об`єкти яких в установленому порядку підключені до/через ГРМ, що на законних підставах перебуває у власності чи користуванні Оператора ГРМ.

Споживачі, у тому числі побутові споживачі, для здійснення ними санкціонованого відбору природного газу з ГРМ та можливості забезпечення постачання їм природного газу їх постачальниками зобов`язані укласти договір розподілу природного газу з Оператором ГРМ, до газорозподільної системи якого в установленому законодавством порядку підключений їх об`єкт.

Відповідно до пункту 1.1. розділу І Типового договору розподілу природного газу (в редакції із змінами, внесеними згідно постанови НКРЕКП від 07.10.2019 року № 2080) - цей Типовий договір розподілу природного газу є публічним та регламентує порядок і умови забезпечення цілодобового доступу Споживача до газорозподільної системи, розподіл (переміщення) природного газу газорозподільною системою з метою його фізичної доставки до межі балансової належності об`єкта споживача та переміщення природного газу з метою фізичної доставки Оператором ГРМ обсягів природного газу до об`єктів споживачів, а також правові засади санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи.

За цим Договором, Оператор ГРМ зобов`язується надати Споживачу послугу з розподілу природного газу, а Споживач зобов`язується прийняти зазначену послугу та сплатити її вартість у розмірі, строки та порядку, визначені цим Договором (п.2.1 розділу ІІ Договору).

Обов`язковою умовою надання Споживачу послуги з розподілу природного газу є наявність у Споживача об`єкта, підключеного в установленому порядку до газорозподільної системи Оператора ГРМ (п.2.2 розділу ІІ Договору).

Відповідно до пункту 1.2. розділу І Типового договору розподілу природного газу, умови цього Договору однакові для всіх споживачів України та розроблені відповідно до Закону України "Про ринок природного газу" і Кодексу ГРМ.

Цей Договір є договором приєднання, що укладається з урахуванням вимог статей 633, 634, 641 та 642 Цивільного Кодексу України на невизначений строк. Фактом приєднання Споживача до умов цього Договору (акцептування договору) є вчинення Споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти Договір, зокрема надання підписаної Споживачем заяви-приєднання за формою, наведеною у додатку 1 (для побутових споживачів) або у додатку 2 (для споживачів, що не є побутовими) до цього Договору, яку в установленому порядку Оператор ГРМ направляє Споживачу Інформаційним листом за формою, наведеною у додатку 3 до цього Договору, та/або сплата рахунка Оператора ГРМ, та/або документально підтверджене споживання природного газу (пункт 1.3. розділу І Типового договору розподілу природного газу).

07.10.2019 року НКРЕКП прийнято постанову № 2080, відповідно до якої затверджено ряд змін до Кодексу ГРМ та Типового договору розподілу природного газу, зокрема до глави 6 розділу VІ Кодексу ГРМ, яким встановлено порядок розрахунків за договором розподілу природного газу.

З 01 жовтня 2023 року відносини щодо розподілу природного газу між ТОВ "Газорозподільні мережі України" в особі Івано-Франківської філії ТОВ "Газорозподільні мережі України" та Публічним акціонерним товариством "Нафтохімік Прикарпаття" врегульовано умовами Типового договору розподілу природного газу (для споживача, що не є побутовим), укладеного шляхом підписання ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" заяви-приєднання №094200486ESP016 від 01.10.2023 року до умов вищевказаного Типового договору (Додаток 2 до Договору).

Згідно з Додатком № 4 до Типового договору розподілу природного газу, який додається до заяви-приєднання №094200486ESP016 від 01.10.2023 року, об`єкт вказаного Споживача підключений в установленому порядку до газорозподільної системи Оператора ГРМ і знаходиться за адресою: вул.Шевченка, буд.5 та вул.Майданська, буд 5 в м.Надвірна.

Відповідно до пункту 1 глави 6 розділу VІ Кодексу ГРМ, розрахунки споживача за послугу розподілу природного газу, що надається Оператором ГРМ за договором розподілу природного газу, здійснюються виходячи з величини річної замовленої потужності об`єкта (об`єктів) споживача та оплачуються споживачем рівномірними частками протягом календарного року.

Місячна вартість послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об`єкта (об`єктів) споживача на тариф, встановлений Регулятором для відповідного Оператора ГРМ із розрахунку місячної вартості одного кубічного метра замовленої потужності.

Відповідно до пункту 2 глави 6 розділу VІ Кодексу ГРМ, річна замовлена потужність (за замовчуванням) об`єкта (об`єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об`єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, крім випадків, передбачених цією главою.

Розмір величини річної замовленої потужності для споживача, що не є побутовим, визначається Оператором ГРМ виходячи з наявних об`єктів, зазначених у заяві-приєднанні, що є додатком до договору розподілу природного газу.

Оператор ГРМ зобов`язаний до 12 жовтня щорічно за підсумками газового року проінформувати споживача про фактичний обсяг споживання природного газу всіма об`єктами споживача за попередній газовий рік та одночасно повідомити його, що зазначений обсяг споживання газу за замовчуванням споживача буде визначений як розмір річної замовленої потужності споживача на наступний календарний рік. У такому повідомленні Оператор ГРМ одночасно має зазначити про: величину річної замовленої потужності на поточний календарний рік; величину потужності, яка розрахована для щомісячної оплати споживачем у поточному календарному році; величину потужності, яка розрахована для щомісячної оплати споживачем у наступному календарному році; покази лічильника природного газу/інші дані, за якими було сформовано (станом на 30 вересня поточного року) розмір річної замовленої потужності (за замовчуванням) на наступний календарний рік (для побутових споживачів).

Така інформація надається споживачеві шляхом розміщення її у платіжних документах (для побутових споживачів), особистих кабінетах споживача (за наявності), актах приймання-передачі природного газу (для споживачів, що не є побутовими).

Оператором ГРМ листом №ІФФ/100/Сл-114/25.3-1023 від 11.10.2023 проінформовано ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття", що річна замовлена потужність об`єктами підприємства за попередній газовий рік (з 01.10.2022 року до 30.09.2023 року) на 2024 рік складає 3653958,49 м3. Також, в цьому листі зазначено місячну замовлену потужність на період 2024 року- 304496,54 м3 .

Пункт 6.1. розділу VІ Типового договору розподілу природного газу викладено в такій редакції: "Оплата вартості послуги Оператора ГРМ з розподілу природного газу здійснюється Споживачем за тарифом, встановленим Регулятором для Оператора ГРМ, що сплачується як плата за річну замовлену потужність, з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних систем".

Відповідно до зміненої редакції положень пункту 6.2 розділу VІ Договору- тариф, встановлений згідно з пунктом 6.1 цього розділу, є обов`язковим для Сторін з дати набрання чинності постановою Регулятора щодо його встановлення.

До встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу, виходячи з величини річної замовленої потужності об`єкта споживача відповідно до Кодексу газорозподільних систем, оплата послуг здійснюється за тарифами, встановленими Регулятором для Оператора ГРМ, за фізичний обсяг розподілу природного газу".

Розділ VІ Договору доповнено новим пунктом 6.3., згідно з яким величина річної замовленої потужності об`єкта (об`єктів) Споживача на розрахунковий календарний рік визначається відповідно до Кодексу ГРМ.

Місячна вартість послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об`єкта (об`єктів) споживача на тариф, встановлений Регулятором для відповідного Оператора ГРМ із розрахунку місячної вартості одного кубічного метра замовленої потужності.

Місячна вартість за послугу з розподілу природного газу з 01.01.2024 року визначається як 3653958,49 м3 / 12 місяців * тариф 2,232 грн. (затверджений постановою НКРЕКП від 30.12.2022 року №1944) та складає 679636,27 грн. яка належить до сплати до 20 числа (включно) місяця, в якому надається послуга з розподілу природного газу.

Пунктом 6.4. розділу VІ Типового договору розподілу природного газу встановлено, що розрахунковим періодом за цим Договором є календарний місяць.

Відповідно до пункту 6.6. розділу VІ Типового договору розподілу природного газу, оплата вартості послуги з розподілу природного газу за цим Договором здійснюється Споживачем, який не є побутовим, на умовах попередньої оплати до початку розрахункового періоду на підставі рахунка Оператора ГРМ. Якщо згідно із законодавством Споживач має сплачувати Оператору ГРМ за послуги з розподілу природного газу зі свого поточного рахунку із спеціальним режимом використання, оплата послуг розподілу природного газу здійснюється з поточного рахунку із спеціальним режимом використання Споживача на поточний рахунок Оператора ГРМ кожного банківського дня згідно з алгоритмом розподілу коштів, встановленим Регулятором, та зараховується як плата за послуги розподілу природного газу в тому місяці, в якому надійшли кошти. Остаточний розрахунок за надані у звітному місяці послуги проводиться Споживачем до десятого числа місяця, наступного за звітним, відповідно до акта наданих послуг та з урахуванням раніше перерахованих коштів.

Пунктом 10 глави 6 розділу VІ Кодексу ГРМ встановлено, що надання Оператором ГРМ послуги споживачу, що не є побутовим, за договором розподілу природного газу підтверджується підписаним між ними актом наданих послуг.

Оператор ГРМ до п`ятого числа місяця, наступного за звітним, надсилає споживачу два примірники оригіналу акта наданих послуг за звітний період, підписані уповноваженим представником Оператора ГРМ.

Споживач протягом двох днів з дня одержання акта наданих послуг зобов`язаний повернути Оператору ГРМ один примірник оригіналу акта, підписаний уповноваженим представником споживача, або надати в письмовій формі мотивовану відмову від підписання акта наданих послуг. У випадку відмови від підписання акта наданих послуг розбіжності підлягають урегулюванню в порядку, встановленому законодавством.

До вирішення спірних питань сума до сплати за надані послуги з розподілу природного газу ГРМ установлюється відповідно до даних Оператора ГРМ.

Положення пункту 10 глави 6 розділу VІ Кодексу ГРМ кореспондуються з пунктом 6.8 розділу VІ Договору.

На виконання вимог пункту 10 глави 6 розділу VІ Кодексу ГРМ та пункту 6.8 розділу VІ Договору, Оператор ГРМ в 2024 році кожного місяця, наступного за звітним, надавав споживачу для підписання по два оригінальних примірників актів наданих послуг з розподілу природного газу за червень - серпень 2024 року та актів приймання-передачі природного газу.

На виконання умов договору позивач за період червень - серпень 2024 року надав відповідачу послуги з розподілу природного газу на суму 2 038 908 грн 83 коп., що підтверджується долученими до матеріалів справи та підписаними обома сторонами Актами про надання послуг з розподілу природного газу №44772 від 30.06.2024, №ІФР044772 від 30.06.2024, №50247 від 31.07.2024, №ІФР050247 від 31.07.2024, №55749 від 31.08.2024 та №ІФР055749 від 31.08.2024.

В порушення договірних зобов"язаннь відповідач не оплатив вартість наданих послуг, внаслідок чого виникла заборгованість в сумі 2 038 908 грн 83 коп.

Відповідно до п. 8.1 договору, за невиконання або неналежне виконання своїх зобов`язань за цим Договором Сторони несуть відповідальність згідно з цим Договором та чинним законодавством України.

У разі порушення Споживачем, що не є побутовим, строків оплати за цим Договором він сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла в період, за який сплачується пеня, від суми простроченого платежу за кожен день прострочення платежу(п.8.2 договору).

Нарахування пені здійснюється починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку здійснення оплати за цим Договором.

У зв"язку з тим, що станом на 27.09.2024 вартість наданих послуг відповідач не оплатив, позивач керуючись п.8.2. договору та статтею 625 Цивільного кодексу України нарахував відповідачу пеню, 3% річні та інфляційні втрати і звернувся за захистом порушеного права до суду.

Норми права та мотиви, якими суд керувався при ухваленні рішення.

За договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов`язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов`язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором. (ч. 1 ст. 901 ЦК України).

Відповідно до ст.629 ЦК України, договір є обов`язковим для виконання сторонами.

Згідно з ст. 610 Цивільного кодексу України, порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання). Боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом (ч.1 ст. 612 Цивільного кодексу України).

Пунктом 2 ст. 614 Цивільного кодексу України встановлено, що відсутність своєї вини доводить особа, яка порушила зобов"язання. Відповідач доказів належного виконання своїх зобов"язань не надав, доводи позивача не спростував.

Приписами п.3 ч.1ст. 611 Цивільного кодексу України, передбачено, що у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом.

Статтею 549 ЦК України встановлено, що неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення зобов`язання. При цьому, пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов"язання за кожен день прострочення виконання.

Згідно з ст. 625 ЦК України боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання (ч.1). Боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом (ч. 2).

Відповідно до статтей 73,74 Господарського процесуального кодексу України доказами у справі є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність чи відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи. Суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи.

Зазначені вище норми процесуального закону спрямовані на реалізацію статті 13 Господарського процесуального кодексу України. Згідно з положеннями цієї статті судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.

Висновок суду.

Факт порушення відповідачем свого зобов`язання щодо оплати вартості послуг з розподілу природного газу за період червень 2024 року - серпень 2024 року підтверджується матеріалами справи, тому вимога позивача про стягнення з відповідача 2 038 908 грн 83 коп. заборгованості обґрунтована та належить до задоволення.

Суд, враховуючи суму заборгованості та настання строку оплати перевірив правильність нарахування позивачем сум пені, 3% річних та інфляційних втрат за періоди з 11.07.2024 до 26.09.2024, з 13.08.2024 до 26.09.2024 та з 11.09.2024 до 26.09.2024 та задовольняє їх згідно розрахунку позивача, який є обґрунтованим та арифметично правильним.

Судові витрати.

Згідно з ч. 1 ст. 123 ГПК України судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи.

При зверненні з позовом позивач сплатив судовий збір в сумі 25 463 грн 01 коп., що підтверджується платіжною інструкцією №329 від 03 жовтня 2024 року.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 129 ГПК України судовий збір у спорах, що виникають при виконанні договорів та з інших підстав, покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Враховуючи задоволення позовних вимог, судовий збір в сумі 25 463 грн 01 коп. належить покласти на відповідача.

Керуючись ст. 8, 124 Конституції України, статтями 2, 86, 129, 233, 236-238, 240, 241, 256 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Газорозподільні мережі України" в особі Івано-Франківської філії ТОВ "Газорозподільні мережі України" до Публічного акціонерного товариства "Нафтохімік Прикарпаття" про стягнення заборгованості в сумі 2 121 917 грн 32 коп. задовольнити.

Стягнути з Публічного Акціонерного товариства "Нафтохімік Прикарпаття", 78400, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н, м.Надвірна, вул.Майданська, буд.5,( код 00152230) на користь ТОВ "Газорозподільні мережі України", в особі Івано-Франківської філії ТОВ "Газорозподільні мережі України", 76010, м. Івано-Франківськ, Ленкавського, 20, (код 45371501, р/р НОМЕР_1 АТ "Ощадбанк" МФО 336503) 2 038 908 (два мільйони тридцять вісім тисяч дев"ятсот вісім) грн 83 коп. заборгованості за договором розподілу природного газу.

Стягнути з Публічного Акціонерного товариства "Нафтохімік Прикарпаття", 78400, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н, м.Надвірна, вул.Майданська, буд.5 (код 00152230) на користь ТОВ "Газорозподільні мережі України", в особі Івано-Франківської філії ТОВ "Газорозподільні мережі України", 76010, м. Івано-Франківськ, Ленкавського, 20, (код 45371501, р/р НОМЕР_2 АТ "Ощадбанк" МФО 336503) 67 109 (шістдесят сім тисяч сто дев"ять ) грн 44 коп. - пені , 7 743 (сім тисяч сімсот сорок три) грн 41 коп. - 3% річних та 8 155 (вісім тисяч сто п"ятдесят п"ять) грн 64 коп. - інфляційних втрат, а також 25 463 ( двадцять п"ять тисяч чотириста шістдесят три) грн 01 коп. судового збору.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення господарського суду може бути оскаржено до Західного апеляційного господарського суду в порядку та строк, встановлений розділом IV Господарського процесуального кодексу України.

Повне рішення складено 09.01.2025

Суддя Т. В. Максимів

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення23.12.2024
Оприлюднено13.01.2025
Номер документу124302166
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них енергоносіїв

Судовий реєстр по справі —909/949/24

Рішення від 23.12.2024

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Максимів Т. В.

Ухвала від 27.11.2024

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Максимів Т. В.

Ухвала від 20.11.2024

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Максимів Т. В.

Ухвала від 15.10.2024

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Максимів Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні