Ухвала
від 08.01.2025 по справі 537/23/25
КРЮКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КРЕМЕНЧУКА

Провадження № 2/537/594/2025 Справа № 537/23/25

УХВАЛА

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

08.01.2025 року суддя Крюківського районного суду міста Кременчука Полтавської області Зоріна Д.О., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , за участю третіх осіб: Служби у справах дітей Крюківської районної адміністрації Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Органу опіки та піклування Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, про визначення місця проживання дитини,-

УСТАНОВИВ:

Представник позивача, ОСОБА_1 адвокат Гонтар В.М., звернувся до суду із позовною заявою, де просить суд ухвалити рішення, яким визначити місце проживання ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з її матір`ю ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , судові витрати покласти на відповідача.

Суддя, розглянувши матеріали позову, встановив наступне.

Відповідно до частини 1 статті 187 Цивільного процесуального кодексу України, суд відкриває провадження не пізніше наступного дня з дня отримання судом у порядку, передбаченому частиною восьмою цієї статті, інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи відповідача.

Відповідно до змісту позову, адреса відповідача ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , зазначена: АДРЕСА_1 . Зазначена адреса реєстрації відповідача підтверджується також змістом відповіді №1014650 від 07.01.2025 року з Єдиного державного демографічного реєстру.

Адреса реєстрації місця проживання відповідача ОСОБА_2 не відноситься до територіальної юрисдикції Крюківського районного суду міста Кременчука Полтавської області.

Як вбачається зі змісту позову, представником позивача не було зазначено підстав звернення із позовною заявою до Крюківського районного суду міста Кременчука Полтавської області, із врахуванням зазначення реєстрації відповідача на території Лубенського району Полтавської області.

Частиною 1 статті 27 Цивільного процесуального кодексу України встановлено, що позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Згідно вимог цивільного процесуального законодавства України, предмет позову ОСОБА_1 не передбачає виключної або альтернативної підсудності розгляду справи.

Пунктом 1 частини 1 статті 31 Цивільного процесуального кодексу України встановлено, що суд передає справу на розгляд іншого суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

За викладених обставин, з урахуванням положень частини 1 статті 27 Цивільного процесуального кодексу України, а також у зв`язку із відсутністю підстав для розгляду справи в порядку альтернативної або виключної підсудності, передбачених статтями 28 та 30 Цивільного процесуального кодексу України, суддя вважає за необхідне матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , за участю третіх осіб: Служби у справах дітей Крюківської районної адміністрації Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Органу опіки та піклування Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, про визначення місця проживання дитини, передати до Лубенського міськрайонного суду Полтавської області для розгляду по суті за територіальною юрисдикцією (підсудністю).

Керуючись статтями 27, 31 Цивільного процесуального кодексу України, суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , за участю третіх осіб: Служби у справах дітей Крюківської районної адміністрації Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Органу опіки та піклування Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, про визначення місця проживання дитини передати до Лубенського міськрайонного суду Полтавської для розгляду по суті за територіальною юрисдикцією (підсудністю).

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.

Суддя Д.О. Зоріна

СудКрюківський районний суд м.Кременчука
Дата ухвалення рішення08.01.2025
Оприлюднено13.01.2025
Номер документу124304695
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —537/23/25

Ухвала від 08.01.2025

Цивільне

Крюківський районний суд м.Кременчука

ЗОРІНА Д. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні