Справа №463/1237/24
Провадження №2-н/463/2/25
УХВАЛА
про відмову у видачі судового наказу
09 січня 2025 року суддя Личаківського районного суду м. Львова Нор Н.В., вивчивши матеріали заяви Львівського комунального підприємства Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» про видачу судового наказу про стягнення боргу з ОСОБА_1 , -
в с т а н о в и в :
Стягувач звернувся із заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за житлово-комунальні послуги.
У відповідності до вимог ч. 5 ст. 165 ЦПК України, судом скеровувався запит до Відділу облікута моніторингуінформації прореєстрацію місцяпроживання Головногоуправління Державноїміграційної службиУкраїни уЛьвівській області щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання боржника. З отриманої відповіді вбачається, що ОСОБА_1 за адресою, вказаною у заяві про видачу судового наказу, а саме: АДРЕСА_1 , не значиться.
Відповідно до ч. 9 ст. 165 ЦПК України, уразі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у видачі судового наказу.
Оскільки суду не вдалося встановити зареєстроване місце проживання боржника ОСОБА_1 , вважаю, що слід відмовити Львівському комунальному підприємству Транспортна фірма«Львівспецкомунтранс» у видачі судового наказу про стягнення з останньої заборгованості за житлово-комунальні послуги.
Керуючись ст.ст. 163, 165 ЦПК України, -
п о с т а н о в и в:
Відмовити Львівському комунальному підприємству Транспортна фірма«Львівспецкомунтранс» у видачісудового наказупро стягненняз ОСОБА_1 заборгованості за житлово-комунальні послуги.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Львівського апеляційного суду через Личаківський районний суд м. Львова.
Суддя: Нор Н.В.
Суд | Личаківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 09.01.2025 |
Оприлюднено | 13.01.2025 |
Номер документу | 124307117 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи наказного провадження Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості |
Цивільне
Личаківський районний суд м.Львова
Нор Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні