Справа № 454/1515/20
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09.01.2025 року Сокальський районний суд Львівської області у складі:
головуючого - судді Веремчук О.А. ,
за участю секретаря Баран О.Я.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Сокаль заяву про відвід головуючому судді Веремчук О.А. по цивільній справі за позовною заявою АТ "Кредобанк" до ОСОБА_1 за участю третіх осіб Сокальської районної адміністрації Львівської області, Служби у справаї дітей Сокальської РДА Львівської області, Центр надання адміністративних послуг Сокальської РДА Львівської області про виселення та зняття з реєстрації-,
в с т а н о в и в:
В провадженні головуючого судді Веремчук О.В. знаходиться дана цивільна справа.
Представником позивача Павленко С.В заявлено відвід головуючому судді у справі, який мотивовано тим, що порушуються строки розгляду справи.
Вирішуючи питання про відвід судді, слід зазначити, що вимогами ч.ч. 1, 3 ст. 40 ЦПК України питання про відвід (самовідвід) судді може бути вирішено як до, так і після відкриття провадження у справі. Якщо суд доходить висновку про необґрунтованість заявленого відводу і заява про такий відвід надійшла до суду за три робочі дні (або раніше) до наступного засідання, вирішення питання про відвід здійснюється суддею, який не входить до складу суду, що розглядає справу, і визначається у порядку, встановленому частиною першою статті 33 цього Кодексу. Такому судді не може бути заявлений відвід.
Згідно із ч. 7 ст. 40ЦПК України питання про відвід вирішується невідкладно. Вирішення питання про відвід суддею, який не входить до складу суду, здійснюється протягом двох робочих днів, але не пізніше призначеного засідання по справі. У разі розгляду заяви про відвід суддею іншого суду - не пізніше десяти днів з дня надходження заяви про відвід. Відвід, який надійшов поза межами судового засідання, розглядається судом у порядку письмового провадження.
Згідно з ч.8ст. 40 ЦПК України суд вирішує питання про відвід судді без повідомлення учасників справи. За ініціативою суду питання про відвід судді може вирішуватися у судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неявка учасників справи у судове засідання, в якому вирішується питання про відвід судді, не перешкоджає розгляду судом питання про відвід судді.
На підставі ч. 2ст. 247 ЦПК України судове засідання проводилось без технічної фіксації.
Суд дослідивши мотиви заявленого відводу, встановив наступне.
Заявлений відвід суд вважає необґрунтованим, оскільки зазначені відповідачкою підстави для відводу не свідчать про упередженість чи необ`єктивність судді.
Суд вважає, що відвід є необґрунтованим, оскільки не містить посилання на дії, вчинені суддею, що можуть свідчити про його необ`єктивність або упередженість, що є підставами для відводу, визначенимист.36 ЦПК України. Доказів необ`єктивності чи упередженості судді заявником не надано.
Вивчивши подану заяву про відвід, суд вважає, що відвід є необґрунтованим, доказів необ`єктивності чи упередженості судді заявником не надано. Наведені у заяві підстави для відводу судді не є підставами відводу у відповідності з положеннями ст.ст. 36-38 ЦПК України.
Таким чином, суд не вбачає підстав для відводу судді Веремчук О.А., визначених ст.36 ЦПК України.
Керуючись ст.ст.36-40 ЦПК України, суд,
у х в а л и в:
У задоволенні заяви представника позивача Павленко С.В про відвід судді Веремчук О.А. - відмовити.
Ухвала остаточна, оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Головуючий: О. А. Веремчук
Суд | Сокальський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 09.01.2025 |
Оприлюднено | 13.01.2025 |
Номер документу | 124321422 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про виселення (вселення) |
Цивільне
Сокальський районний суд Львівської області
Веремчук О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні