Ухвала
від 10.01.2025 по справі 674/1772/24
ДУНАЄВЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 674/1772/24

Провадження № 2/674/130/25

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду по суті

10 січня 2025 року м.Дунаївці

Дунаєвецький районний суд Хмельницької області в складі: головуючого - судді Сосни О.М., за участюсекретаря судовогозасідання МудрицькоїЛ.В.,розглянувши увідкритому підготовчомусудовому засіданнів порядкуч.2ст.247ЦПК Україницивільну справуза позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Маківської сільської ради Кам`янець-Подільського району Хмельницької області про визнання права власності на спадкове майно (ціна позову 67 478 грн.),

в с т а н о в и в :

В провадженні суду перебуває вказана цивільна справа. Ухвалою від 14.11.2024 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито загальне позовне провадження у справі та призначено у справі підготовче судове засідання.

Позивачка ОСОБА_3 направила заяву про розгляд справи у її відсутності, проти закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті не заперечує.

Відповідачка ОСОБА_2 у підготовче судове засідання не з`явилась, повідомлялась про час та місце розгляду справи. Направила заяву про розгляд справи у її відсутності.

Представник відповідачаМаківської сільськоїради Кам`янець-Подільськогорайону Хмельницькоїобласті упідготовче судовезасідання нез`явився,повідомлявся прочас тамісце розглядусправи.

Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до наступного.

Спір між сторонами до судового розгляду не врегульований, підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає, клопотань про залучення до участі у справі інших відповідачів (співвідповідачів), третіх осіб до суду не надійшло.

Підстав для відкладення підготовчого судового засідання чи оголошення перерви у ньому немає.

Відповідно до п.3 ч.2 ст.200 ЦПК Україниза результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Керуючись ст.ст.196-200, 259, 260 ЦПК України,-

п о с т а н о в и в :

Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Маківської сільської ради Кам`янець-Подільського району Хмельницької області про визнання права власності на спадкове майно (ціна позову 67 478 грн.).

Призначити цивільну справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Дунаєвецького районного суду Хмельницької області (Хмельницька обл., м. Дунаївці, вул. Красінських, 11) на 11 год. 00 хв. 05 лютого 2025 року.

В судове засідання викликати учасників справи.

Копію ухвали направити учасникам справи для відома.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою https://dv.km.court.gov.ua/sud2206/.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання

Суддя О.М.Сосна

СудДунаєвецький районний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення10.01.2025
Оприлюднено13.01.2025
Номер документу124322023
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом.

Судовий реєстр по справі —674/1772/24

Ухвала від 10.01.2025

Цивільне

Дунаєвецький районний суд Хмельницької області

Сосна О. М.

Ухвала від 14.11.2024

Цивільне

Дунаєвецький районний суд Хмельницької області

Сосна О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні