Справа № 473/6771/24
УХВАЛА
"10" січня 2025 р. Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області в складі судді ЛузанЛ.В., розглянувши клопотання представниці позивача Лисенко Вікторії Вікторівни про проведення судових засідань в режимі відеоконференції по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова установа «Європейська факторингова компанія розвитку» до ОСОБА_1 про стягнення інфляційних витрат та 3% річних
ВСТАНОВИВ
в провадженні Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області перебуває обумовлена цивільна справа.
Судове засідання по даній справі призначено на 16 січня 2025 року, 11 год. 30хв.
30 грудня 2024 року на електоронну адресу суду надійшло клопотання від представниці позивача Лисенко В.В. про проведення судового засідання призначеного на 16 січня 2025 року та всіх наступних засідень в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за участю представника позивача Постернака М.М. з використанням останнім власних технічних засобів.
Дослідивши клопотання, суд прийшов до наступного.
Зокрема, ч. 6ст. 14 ЦПК Українивстановлено, що адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, зареєстровані за законодавством України як юридичні особи, їх територіальні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи, зареєстровані за законодавством України, реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку. Інші особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в добровільному порядку.
Відповідно до ч. 8 ст. 14 ЦПК Україниособа, яка зареєструвала електронний кабінет в Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, може подавати процесуальні, інші документи, вчиняти інші процесуальні дії в електронній формі виключно за допомогою Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами, з використанням кваліфікованого електронного підпису або засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України"Про електронні документи та електронний документообіг"та"Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Згідно ч. 1ст. 183 ЦПК Українибудь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету; найменування суду, до якого вона подається; номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання,заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі; зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; підстави заяви (клопотання,заперечення); перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання,заперечення); інші відомості, що вимагаються цим Кодексом.
Відповідно до ч. 4ст. 183 ЦПК Українисуд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Таким чином, враховуючи те, що клопотання представниці позивача подане з порушенням правил, встановлених ст.ст.14,183 ЦПК України, а саме надіслане на загальну електронну адресу суду, а не через електронний кабінет в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі, а тому таке клопотання підлягає поверненню без розгляду.
Керуючись ст.ст. 183,258-260 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ
повернути без розгляду клопотання представниці позивача Лисенко Вікторії Вікторівни про проведення судових засідань в режимі відеоконференції по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова установа «Європейська факторингова компанія розвитку» до ОСОБА_1 про стягнення інфляційних витрат та 3% річних.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя Л.В.Лузан
Суд | Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 10.01.2025 |
Оприлюднено | 13.01.2025 |
Номер документу | 124326201 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них |
Цивільне
Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області
Лузан Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні