ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 січня 2025 рокуСправа №160/30764/24
Суд, у складі судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду Савченка А.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін у письмовому провадженні адміністративну справу за позовною заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , рнокпп НОМЕР_1 ) до Дніпровського апеляційного суду (вул.Харківська, 13, м.Дніпро, 49000, код ЄДРПОУ 42270629) про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії,
установив:
18 листопада 2024 року позивач звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із позовною заявою, в якій заявлені вимоги:
- визнати протиправним та скасувати рішення Дніпровського апеляційного суду, викладеного у Листі № 04.2-33/397/2024 року від 01 листопада 2024 року, про відмову судді у відставці ОСОБА_1 у видачі Довідки про суддівську винагороду для обчислення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці станом на 1 січня 2024 року із застосуванням у розрахунках посадового окладу розмір у прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 01 січня 2024 року- 3028 (три тисячі двадцять вісім) гривень.
- зобов`язати Дніпровський апеляційний суд (код ЄДРПОУ 42270629) видати судді у відставці ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , Довідку про суддівську винагороду для обчислення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці станом на 1 січня 2024 року, виходячи з розміру суддівської винагороди судді апеляційного суду з відповідними коефіцієнтами та доплатами, визначеними в статті 135 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» № 1402-VIII від 02червня 2016 року, застосувавши у розрахунку посадового окладу розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня 2024 року- 3028 (три тисячі двадцять вісім) гривень.
В обґрунтування заявлених позовних вимог позивач зазначив, що у жовтні 2024 року вона звернувся до відповідача за отримання довідки про суддівську винагороду, яка необхідна для перерахунку щомісячного довічного грошового утримання у розрахунку посадового окладу розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня 2024 року - 3028. Втім відповідач незаконно відмовив йому у наданні такої довідки.
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 25.11.2024 р. прийнято до розгляду та відкрито провадження в цій адміністративній справі, призначено справу до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).
02 грудня 2024 року від Дніпровського апеляційного суду надійшов відзив на позовну заяву, в якому вони просили відмовити у задоволенні позовних вимог, посилаючись на те, що для визначення базового розміру посадового окладу працюючого судді Дніпровський апеляційний суд у 2024 році застосовував прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2102 грн відповідно до абзацу 5 статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік». Таким чином суддівська винагорода працюючого на відповідній посаді судді Дніпровського апеляційного суду відповідно до діючого законодавства обраховувалась, виходячи з розміру посадового окладу судді, який складає 126 120 грн (2102 х 50 х 1,2(регіональний коефіцієнт)), а доплати обчислювались від цього розміру посадового окладу. Оскільки ст. 7 Закону № 1928-ІХ, № 2710-ІХ, №3460- ІХ містять спеціальну норму щодо розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який застосовується для визначення базового розміру посадового окладу судді - 2102 грн, то відсутні підстави для застосування іншої (загальної) норми статті 7 Закону №3460- ІХ, яким установлено, що у 2024 році розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1 січня становить 3028 грн. Таким чином, за наявності в спеціальному законі (який встановлює конкретні розміри прожиткового мінімуму на 1 січня календарного року) спеціальної норми щодо розміру прожиткового мінімуму для визначення базового розміру посадового окладу судді, Дніпровський апеляційний суд не вправі був застосовувати загальну норму щодо розміру прожиткового мінімуму для (всіх інших) працездатних осіб, навіть якщо розмір прожиткового мінімуму в загальній нормі більший за розмір прожиткового мінімуму в спеціальній нормі.
Відповідно до ч.1 ст.257 КАС України за правилами спрощеного позовного провадження розглядаються справи незначної складності.
Частинами 5, 8 ст.262 КАС України передбачено, що суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами. При розгляді справи за правилами спрощеного позовного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи.
Зважаючи на наведене та відповідно до вимог ст.ст. 257, 262 КАС України, справу розглянуто за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи у письмовому провадженні.
Дослідивши матеріали справи, проаналізувавши зміст норм матеріального та процесуального права, що регулюють спірні правовідносини, суд доходить висновку про задоволення позовних вимог частково, з огляду на таке.
Судом встановлено, що 10 квітня 2020 року у зв`язку з виходом у відставку відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 09.04.2020 року № 921/0/15-20, наказом від 10.04.2020 року № 60/к ОСОБА_1 було відраховано зі складу суддів Дніпровського апеляційного суду
31 жовтня 2024 року позивачка звернулась до Дніпровського апеляційного суду із заявою про отримання довідки про суддівську винагороду для обчислення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці Дніпровського апеляційного суду з 01 січня 2024 року, у якій просила відповідача видати Довідку, що містить визначення розміру суддівської винагороди із врахуванням правових висновків Верховного Суду щодо обчислення посадового окладу з розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 01 січня 2024 року, тобто у розмірі 3028 гривень.
Дніпровський апеляційний суд листом від 01.11.2024 р. №04.2-33/397/2024 повідомив, що Законом №1402-VIII «Про судоустрій і статус суддів» визначено базовий розмір посадового окладу судді апеляційного суду, який становить 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на І січня календарного року. При цьому, вказана норма с бланкетною, оскільки встановлює лише кількість прожиткових мінімумів для обчислення базового розміру посадового окладу судді апеляційного суду (50), але не встановлює розміру прожиткового мінімуму, який необхідний для цього. Положеннями Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» від 09 листопада 2023 року №3460-IХ установлено прожитковий мінімум, який застосовується для визначення базового розміру посадового окладу судді: з 1 січня - 2102 грн. Враховуючи вищевикладене, кошторисом Дніпровського апеляційного суду на 2024 роки, затвердженим ДСА України, видатки на оплату праці, у т. ч. суддівської винагороди, передбачені виходячи із розміру прожиткового мінімуму, який застосовується для визначення базового розміру посадового окладу судді у сумі 2102,00 грн. Штатним розписом на 2024 рік затверджений посадовий оклад в розмірі 126120,00 грн.
Вважаючи протиправними дії відповідача, позивачка звернулась до суду з цим позовом.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зважає на таке.
Відповідно дост. 19 Конституції України, правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбаченіКонституцієюта законами України.
Статтею 4Закону України "Про судоустрій і статус суддів"передбачено, що судоустрій і статус суддів в Україні визначаютьсяКонституцією Українита законом. Зміни до цьогоЗаконуможуть вноситися виключно законами про внесення змін доЗакону України "Про судоустрій і статус суддів".
Згідно з частинами 5, 7статті 48 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"незалежність судді забезпечується зокрема належним матеріальним та соціальним забезпеченням судді, правом судді на відставку.
При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту й обсягу визначенихКонституцією Українита законом гарантій незалежності судді.
Відповідно до частин 1 - 5статті 135 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"суддівська винагорода регулюється цим Законом та не може визначатися іншими нормативно-правовими актами.
Суддівська винагорода виплачується судді з дня зарахування його до штату відповідного суду, якщо інше не встановлено цим Законом. Суддівська винагорода складається з посадового окладу та доплат за: 1) вислугу років; 2) перебування на адміністративній посаді в суді; 3) науковий ступінь; 4) роботу, що передбачає доступ до державної таємниці.
Базовий розмір посадового окладу судді становить: 1) судді місцевого суду - 30 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року.
До базового розміру посадового окладу, визначеного частиною третьою цієї статті, додатково застосовуються регіональні коефіцієнти.
Суддям виплачується щомісячна доплата за вислугу років у розмірі: за наявності стажу роботи більше 3 років - 15 відсотків, більше 5 років - 20 відсотків, більше 10 років - 30 відсотків, більше 15 років - 40 відсотків, більше 20 років - 50 відсотків, більше 25 років - 60 відсотків, більше 30 років - 70 відсотків, більше 35 років - 80 відсотків посадового окладу.
Згідно з частинами 3, 4, 5статті 142 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"щомісячне довічне грошове утримання виплачується судді у відставці в розмірі 50 відсотків суддівської винагороди судді, який працює на відповідній посаді. За кожний повний рік роботи на посаді судді понад 20 років розмір щомісячного довічного грошового утримання збільшується на два відсотки грошового утримання судді.
У разі зміни розміру складових суддівської винагороди судді, який працює на відповідній посаді, здійснюється перерахунок раніше призначеного щомісячного довічного грошового утримання.
Пенсія або щомісячне довічне грошове утримання судді виплачується незалежно від заробітку (прибутку), отримуваного суддею після виходу у відставку. Щомісячне довічне грошове утримання суддям виплачується органами Пенсійного фонду України за рахунок коштів Державного бюджету України.
Постановою правління Пенсійного фонду України від 25.01.2008 року №3-1, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 12.03.2008 року за №200/14891, затвердженоПорядок подання документів для призначення (перерахунку) і виплати щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці територіальними органами Пенсійного фонду України(надалі - Порядок №3-1).
У розділі IV Порядку №3-1 унормований такий порядок перерахунку щомісячного довічного грошового утримання органами, що призначають щомісячне довічне грошове утримання:
1. Перерахунок щомісячного довічного грошового утримання проводиться відповідно до частини четвертоїстатті 142 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", частини другоїстатті 27 Закону України "Про Конституційний Суд України"органами, що призначають щомісячне довічне грошове утримання.
Про наявність підстав для перерахунку щомісячного довічного грошового утримання (зміну розміру складових суддівської винагороди працюючого судді, винагороди працюючого судді Конституційного Суду України) Пенсійний фонд України повідомляється Конституційним Судом України, Верховним Судом, Вищим судом з питань інтелектуальної власності, Вищим антикорупційним судом - щодо суддів цих судів, Державною судовою адміністрацією України - щодо суддів місцевих та апеляційних судів, судів, що перебувають в процесі ліквідації, у місячний строк з дня виникнення таких підстав.
2. Пенсійний фонд України протягом трьох робочих днів після отримання повідомлення інформує органи, що призначають щомісячне довічне грошове утримання, про підстави для перерахунку щомісячного довічного грошового утримання та про необхідність підготовки списків одержувачів щомісячного довічного грошового утримання (далі - список).
3. Органи, що призначають щомісячне довічне грошове утримання, протягом 5 робочих днів з дня надходження інформації Пенсійного фонду України складають списки за формою згідно з додатком 5 до цього Порядку та подають їх відповідним судам, ліквідаційним комісіям, що здійснюють заходи із ліквідації відповідних судів, або територіальним органам Державної судової адміністрації України (далі - відповідні органи).
4. На підставі списків відповідні органи видають довідки про суддівську винагороду працюючого судді / довідки про винагороду працюючого судді Конституційного Суду України за відповідною посадою станом на дату, з якої відбулось підвищення розміру суддівської винагороди / винагороди судді Конституційного Суду України, що враховується для перерахунку щомісячного довічного грошового утримання, для кожного судді, зазначеного в списку.
Відповідні органи можуть звертатись до органів, що призначають щомісячне довічне грошове утримання, із запитами щодо отримання додаткових відомостей, необхідних їм для видачі довідки про суддівську винагороду / довідки про винагороду судді Конституційного Суду України.
5. Довідки про суддівську винагороду / довідки про винагороду судді Конституційного Суду України надсилаються відповідними органами органу, що призначає щомісячне довічне грошове утримання, який надав список, та судді у відставці (судді Конституційного Суду України), щодо якого видана довідка, у місячний строк з дня надходження списку.
6. Перерахунок щомісячного довічного грошового утримання проводиться органом, що призначає щомісячне довічне грошове утримання, на підставі довідки про суддівську винагороду / довідки про винагороду судді Конституційного Суду України, надісланої відповідним органом (без звернення судді у відставці, судді Конституційного Суду України), або за зверненням судді у відставці, судді Конституційного Суду України.
Звернення судді за перерахунком щомісячного довічного грошового утримання здійснюється шляхом подання до органу, що призначає щомісячне довічне грошове утримання, заяви про перерахунок щомісячного довічного грошового утримання та довідки про суддівську винагороду судді у відставці / довідки про винагороду судді Конституційного Суду України, в тому числі через вебпортал або засобами Порталу Дія з використанням суддею електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, разом зі сканованими копіями документів, які відповідають оригіналам документів та придатні для сприйняття їх змісту (мають містити чітке зображення повного складу тексту документа та його реквізитів), або надсилання поштою.
Заява про перерахунок щомісячного довічного грошового утримання приймається органом, що призначає щомісячне довічне грошове утримання, за наявності в судді всіх необхідних документів та оформляється відповідно до вимог розділу III цього Порядку.
Днем звернення за перерахунком щомісячного довічного грошового утримання вважається день прийняття органом, що призначає щомісячне довічне грошове утримання, заяви про перерахунок щомісячного довічного грошового утримання та довідки про суддівську винагороду / довідки про винагороду судді Конституційного Суду України.
У разі надсилання заяви про перерахунок щомісячного довічного грошового утримання і документів для перерахунку щомісячного довічного грошового утримання поштою днем звернення за перерахунком вважається дата, що зазначена на поштовому штемпелі місця відправлення цієї заяви (у разі подання заяви про перерахунок щомісячного довічного грошового утримання через вебпортал або засобами Порталу Дія - дата реєстрації цієї заяви на вебпорталі або засобами Порталу Дія разом із сканованими копіями документів, які відповідають оригіналам документів та придатні для сприйняття їх змісту (мають містити чітке зображення тексту документа та його реквізитів).
7. Документи про перерахунок щомісячного довічного грошового утримання розглядає орган, що призначає щомісячне довічне грошове утримання, та не пізніше 10 днів з дня їх надходження приймає рішення про перерахунок або про відмову в перерахунку щомісячного довічного грошового утримання.
8. Орган, що приймає рішення про перерахунок щомісячного довічного грошового утримання, не пізніше 10 днів після винесення рішення інформує особу про перегляд щомісячного довічного грошового утримання із зазначенням його розміру або про відмову в перегляді щомісячного довічного грошового утримання із зазначенням причин відмови та порядку його оскарження.
9. Перерахунок щомісячного довічного грошового утримання проводиться з дня виникнення права на відповідний перерахунок.
У разі якщо внаслідок перерахунку розмір щомісячного довічного грошового утримання зменшується, щомісячне довічне грошове утримання виплачується в раніше встановленому розмірі, про що орган, що призначає щомісячне довічне грошове утримання, повідомляє суддю.
Суд зазначає, що відповідно доЗакону України "Про судоустрій і статус суддів"та Порядку №3-1 перерахунок раніше призначеного щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці проводиться у разі зміни розміру складових суддівської винагороди судді, який працює на відповідній посаді. Ці обставини зумовлюють обов`язок відповідних органів скласти довідки про розмір суддівської винагороди, визначивши у них розмір суддівської винагороди за відповідною посадою, з якої суддя вийшов у відставку, за нормами, чинними на день, з якого змінено розмір суддівської винагороди (її складових) працюючого судді. Визначення розміру суддівської винагороди, а також оформлення документів для перерахунку щомісячного довічного грошового утримання суддям місцевих судів здійснюють територіальні органи ДСА України. Органи Пенсійного фонду перераховують щомісячне довічне грошове утримання, обчислюючи його розмір на підставі довідок, оформлених відповідними органами.
Перерахунок раніше призначеного щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці може бути реалізовано двома шляхами:
- через централізований механізм повідомлень та інформувань територіального органу Пенсійного фонду України відповідними органами, у спосіб, визначений пунктами 1-5 розділу IV Порядку №3-1,
- за зверненням судді у відставці.
Такий перерахунок проводиться з дня виникнення права на нього, тобто з дня зміни розміру суддівської винагороди (її складових) працюючих суддів.
Суд установив, що позивачу востаннє у 2020 році здійснено перерахунок щомісячного довічного грошового утримання на підставі довідки Дніпровського апеляційного суду №042/63/20С від 10.04.2020 року про суддівську винагороду, у якій розмір посадового окладу за посадою судді місцевого суду, з якої позивач був звільнений у відставку, визначений із урахуванням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленогоЗаконом України "Про Державний бюджет України на 2020 рік"на 1 січня 2020 року (2102 грн.).
З 2021 року законами про Державний бюджет України на відповідний рік запроваджена нова розрахункова величина - прожитковий мінімум для працездатних осіб, який застосовується для визначення базового розміру посадового окладу судді - яка відтоді зафіксована в сумі 2102 грн. і є меншою від прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Так,статтею 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2024 рік"установлено з 1 січня 2024 року прожитковий мінімум для працездатних осіб - 3028 грн., прожитковий мінімум для працездатних осіб, який застосовується для визначення базового розміру посадового окладу судді, - 2102 грн.
Суд зазначає, щоЗакон України "Про судоустрій і статус суддів"є спеціальним законом про судоустрій, яким врегульовано питання виплати суддівської винагороди.Статтею 135 цього Законузакріплено, що для визначення розміру суддівської винагороди до уваги може братися лише прожитковий мінімум для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року.
Оскільки вказана конституційна гарантія незалежності суддів не може порушуватися і змінюватися без внесення відповідних змін до закону про судоустрій, суддівська винагорода не може обчислюватися із застосуванням величини, відмінної від тієї, що визначенаЗаконом України "Про судоустрій і статус суддів".
Таким чином, заміна гарантованоїКонституцією Україниоднієї зі складових суддівської винагороди - прожиткового мінімум для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня відповідного року, на іншу розрахункову величину, якаЗаконом України "Про судоустрій і статус суддів"не передбачена (прожитковий мінімум для працездатних осіб, який застосовується для визначення базового розміру посадового окладу судді - 2102 грн.), є неправомірним.
Суд вважає, що через зростання з 01.01.2024 року розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб у позивача, який є суддею у відставці, виникли підстави для перерахунку щомісячного довічного грошового утримання відповідно до частини 4статті 142 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", а отже і право на отримання довідки про суддівську винагороду з урахуванням оновлених даних про розмір її складових, зокрема посадового окладу, обчисленого із використанням належної розрахункової величини - прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленогоЗаконом України "Про Державний бюджет України на 2024 рік"на 1 січня 2024 року (3028 грн.).
Відповідач відмовив позивачу у видачі такої довідки, пославшись на те, що розміри складових суддівської винагороди працюючих суддів, у тому числі в суді, з якого позивач вийшов у відставку, з 2020 року не змінювалися.
Суд відхиляє такі доводи та зазначає, що збільшення з 1 січня календарного року розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який відповідно до частини 3статті 135 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"застосовується для обчислення посадових окладів суддів, зумовлює зміну (збільшення) розмірів складових суддівської винагороди (посадових окладів та похідних від них доплат) для працюючих суддів, що відповідно до частини 5статті 142 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"є підставою для перерахунку щомісячного довічного грошового утримання суддів у відставці.
Та обставина, що попри підвищення у 2021 - 2024 роках прожиткового мінімуму для працездатних осіб базові розміри посадових окладів для працюючих суддів фактично не переглядалися та були збережені на рівні 2020 року, не позбавляє позивача права на перерахунок його щомісячного довічного грошового утримання, виходячи із розміру складових суддівської винагороди судді, який працює на відповідній посаді, які потенційно підлягали зміні (підвищенню) через зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб за Законами про Державний бюджет України на відповідний рік.
Тож такі дії відповідача слід визнати протиправними, а порушене право позивача - поновити, зобов`язавши відповідача видати позивачу оновлену довідку про суддівську винагороду для перерахунку щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці станом на 01.01.2024 року.
Разом з тим, суд звертає увагу, що за результатами розгляду заяви відповідачем не приймалися рішення, а надано лише лист від 01.11.2024 р. №04.2-33/397/2024.
Зазначений лист не є рішенням суб`єкта владних повноважень у розумінні КАС України, адже не є актом правозастосування.
Зазначене виключає можливість визнання судом протиправним та скасувати рішення Дніпровського апеляційного суду.
Аналізуючи викладене, суд дійшов висновку, що відповідачем не доведено правомірність своїх дій, у зв`язку з чим, з метою захисту прав позивача, суд вважає за необхідне визнати протиправними дії Дніпровського апеляційного суду про відмову судді у відставці ОСОБА_1 у видачі довідки про суддівську винагороду для обчислення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці станом на 1 січня 2024 року із застосуванням у розрахунках посадового окладу розмір у прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 01 січня 2024 року - 3028 грн.
Приймаючи до уваги вище наведене, суд дійшов висновку про задоволення позову частково з викладених вище підстав.
Керуючись ст. 241-246, 250 КАС України, суд,
вирішив:
Позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , рнокпп НОМЕР_1 ) до Дніпровського апеляційного суду (вул.Харківська, 13, м.Дніпро, 49000, код ЄДРПОУ 42270629) про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії задовольнити частково.
Визнати протиправними дії Дніпровського апеляційного суду про відмову судді у відставці ОСОБА_1 у видачі довідки про суддівську винагороду для обчислення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці станом на 1 січня 2024 року із застосуванням у розрахунках посадового окладу розмір у прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 01 січня 2024 року - 3028 грн.
Зобов`язати Дніпровський апеляційний суд (код ЄДРПОУ 42270629) видати судді у відставці ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 ) Довідку про суддівську винагороду для обчислення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці станом на 1 січня 2024 року, виходячи з розміру суддівської винагороди судді апеляційного суду з відповідними коефіцієнтами та доплатами, визначеними в статті 135 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» № 1402-VIII від 02 червня 2016 року, застосувавши у розрахунку посадового окладу розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня 2024 року 3028,00 гривень.
В решті позовних вимог - відмовити.
Рішення суду набирає законної сили відповідно до ст.255 КАС України та може бути оскаржене в порядку та у строки, встановлені ст.ст.295, 297 КАС України.
Суддя А.В. Савченко
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 08.01.2025 |
Оприлюднено | 13.01.2025 |
Номер документу | 124332621 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо проходження служби, з них |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Савченко Артур Владиславович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Савченко Артур Владиславович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні