Справа № 214/10865/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 січня 2025 року суддя Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Сіденко С.І., розглядаючи позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ,
треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору:
Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті Кривому Розі ради,
Виконавчий комітет Довгинцівської районної у місті Кривому Розі ради
про позбавлення батьківських прав,
встановив:
позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з вказаним позовом, у якому просить суд позбавити батьківських прав ОСОБА_2 відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Відповідно до ч. 6 ст. 187 ЦПК України у разі якщо відповідачем у позовній заяві вказана фізична особа, яка не є суб`єктом підприємницької діяльності, суд не пізніше двох днів з дня надходження позовної заяви до суду звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) такої фізичної особи.
З отриманої судом інформації від Департаменту адміністративних послуг виконкому Криворізької міської ради вбачається, що за відомостями Реєстру Криворізької міської територіальної громади відповідач ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 має зареєстроване місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 з 29.07.1999.
Таким чином, позовна заява ОСОБА_1 подана до належного суду з додержанням правил підсудності, визначених ч. 1 ст. 27 ЦПК України.
Разом з тим позовна заява не відповідає вимогам ЦПК України.
Частиною першою статті 177 ЦПК України встановлено обов`язок позивача додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Разом з тим, як вбачається з поданих до суду матеріалів, позивачем надано суду копії позовної заяви у кількості двох примірників, тоді як нею визначено трьох учасників справи відповідача та двох третіх осіб.
Враховуючи викладене, позовну заяву слід залишити без руху та надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків повідомивши, що відповідно до частини третьої статті 185 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Керуючись ст.ст. 177, 185 ЦПК України, суд
постановив:
залишити без руху позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті Кр ивому Розі ради, Виконавчий комітет Довгинцівської районної у місті Кривому Розі ради про позбавлення батьківських прав
Встановити позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви у спосіб надання суду копії позовної заяви з копіями доданих документів десять днів з дня отримання копії даної ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С.І. Сіденко
Суд | Саксаганський районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 10.01.2025 |
Оприлюднено | 13.01.2025 |
Номер документу | 124337110 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Саксаганський районний суд м.Кривого Рогу
Сіденко С. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні